Ποια ξένη γλώσσα προτιμάτε μετά τα αγγλικά;

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
σουηδικά και ρώσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Σουηδικά;;;; :/:

ναιι,κι απ'ότι κατάλαβα είμαστε πολλοί που μας αρέσουν:D εγώ μαθαίνω και τα λάτρεψα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ιταλικα.....δαγκωτο....Βεβαια μπορει και ρωσικα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos 1996

Νεοφερμένος

Ο giorgos 1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και εγω ειχα δωσει Β1 αλλα δεν το πηρα και σταματησα .ειχαν πεσει δυσκολα το δεκεμβρη στο Β1

και θα ηθελα να μαθω ιταλικα και ισπανικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
ναιι,κι απ'ότι κατάλαβα είμαστε πολλοί που μας αρέσουν:D εγώ μαθαίνω και τα λάτρεψα:)

Ξέρεις σουηδικά;;;; Είναι δύσκολα;;; Θα ήθελα κι εγώ να μάθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ξέρεις σουηδικά;;;; Είναι δύσκολα;;; Θα ήθελα κι εγώ να μάθω!

Κι εγώ μαθαίνω!! ΄Εχουν τρομερό ενδιαφέρον.... η γραμματική δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολη, μοιάζει με των αγγλικών. Το συντακτικό όμως έχει κάποια θεματάκια :) Πάντως πολλοί τα συγχέουν με τα γερμανικά... δεν είναι έτσι! Η προφορά τους είναι τρομερή... πολύ πιό εύηχη γλώσσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Κι εγώ μαθαίνω!! ΄Εχουν τρομερό ενδιαφέρον.... η γραμματική δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολη, μοιάζει με των αγγλικών. Το συντακτικό όμως έχει κάποια θεματάκια :) Πάντως πολλοί τα συγχέουν με τα γερμανικά... δεν είναι έτσι! Η προφορά τους είναι τρομερή... πολύ πιό εύηχη γλώσσα!

Κάνεις κάποιο φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Κάνεις κάποιο φροντιστήριο;

Στο Διδασκαλείο του ΕΚΠΑ πηγαίνω... γίνεται πολύ καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Στο Διδασκαλείο του ΕΚΠΑ πηγαίνω... γίνεται πολύ καλή δουλειά.

Σπουδάζεις κάτι σχετικό και τα διδάσκεσαι στο πανεπιστήμιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Σπουδάζεις κάτι σχετικό και τα διδάσκεσαι στο πανεπιστήμιο;

Οχι, δεν χρειάζεται να είσαι φοιτητής του ΕΚΠΑ για να πας... οποιοσδήποτε μπορεί να πάει. Πληρώνεις βέβαια παραπάνω αν δεν είσαι φοιτητής (είτε του ΕΚΠΑ είτε γενικά φοιτητής), αλλά και πάλι, βγαίνει φθηνότερα από οποιοδήποτε φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Οχι, δεν χρειάζεται να είσαι φοιτητής του ΕΚΠΑ για να πας... οποιοσδήποτε μπορεί να πάει. Πληρώνεις βέβαια παραπάνω αν δεν είσαι φοιτητής (είτε του ΕΚΠΑ είτε γενικά φοιτητής), αλλά και πάλι, βγαίνει φθηνότερα από οποιοδήποτε φροντιστήριο.

Άραγε να υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Ιtaliano!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
γαλλικα , γερμανικά , ισπανικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ξέρω αγγλικά (proficiency), γαλλικά πάω για C1 και ξέρω και λίγα βασικά ιταλικά. θέλω να γίνω διερμηνέας και να χω μάθει μέχρι τα 30 ισπανικά, δανικά, κινέζικα και πορτογαλεζικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγω ξέρω αγγλικά (τον δεκεμβρη δινω Proficiency) ,γαλλικα (μολις εδωσα c1)και πολωνικα... θελω πολυ να μαθω ισπανικα , ιταλικα και αραβικα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ιαπωνικά!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Α.

Νεοφερμένος

Η Μαρία Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω τελειωσα τα αγγλικα και τωρα εδωσα το Β1 στα γερμανικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
εγω τα γαλλικα !!!! εχω και β1....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top