Ποια ξένη γλώσσα θα θέλατε να μάθετε;

Ποια ξένη γλώσσα θα θέλατε να μάθετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Αγγλικά

  • Γαλλικά

  • Γερμανικά

  • Ισπανικά

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • Ιταλικά

  • Ρώσικα

  • Κινέζικα

  • Αραβικά

  • Σουηδικά

  • Νορβηγικά

  • Καμία


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ισλανδικά και Σέρβικα... αλλά με την όρεξη θα μείνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ναι γιατι εμεις ΟΛΟΙ οι υπολοιποι εχουμε ΜΕΓΑΛΗ προοπτικη να μαθουμε την γλωσσα που μας αρεσει.....Σε τετοιους καιρους που ζουμε και αυτα που ξερουμε πρεπει να ειμαστε ,ολιγον τι ,ικανοποιημενοι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ναι γιατι εμεις ΟΛΟΙ οι υπολοιποι εχουμε ΜΕΓΑΛΗ προοπτικη να μαθουμε την γλωσσα που μας αρεσει.....Σε τετοιους καιρους που ζουμε και αυτα που ξερουμε πρεπει να ειμαστε ,ολιγον τι ,ικανοποιημενοι!!!!

Λολ, μην αρπάζεσαι.... υπάρχουν τρόποι να μειώσεις το κόστος εκμάθησης... δεν είναι ανάγκη να δίνεις 50 ευρώ την ώρα σε ιδιαίτερα...
Λόγω δυσκολίας το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Θα ήθελα να μλαθω Ιταλικά και Σουηδικά.
Τώρα από τα 2 μάλλον μόνο το πρώτο θα γίνει και αυτό σε λίγα χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω ξεκινησα ηδη ιταλικα, και αφου τα ξεπεταξω θελω βασικα να μαθω ρωσικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω Iταλικά , Ισπανικά και τώρα είμαι ήδη στο δρόμο και μαθαίνω από γνωστούς , Ρουμάνικα :) (είναι η μοναδική γλώσσα που έχει επηρεαστεί από τη Λατινική γλώσσα τόσο πολύ, ακόμα και από τα Ιταλικά!
Επίσης μου αρέσει και η προφορά σε κάποιες λέξεις ! τρελαίνομαι:redface: ) (τα στοιχειώδη δηλαδη, μην φανταστείτε τίποτα σουπερ ντουπερ .. Αλλά όσο περισσότερα μάθω , τόσο το καλύτερο !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ισπανικά, να δω τι θα κάνω όταν θα πάω εκεί πέρα χαχαχαχαχα
προβλέπω πολλά παρατράγουδα :P
Επίσης θα ήθελα να μάθω Σουηδικά, γενικά δεν είναι ωραία, αλλά όταν είχα πάει, τα είχε συνηθίσει το αυτί και μου τράβηξαν την προσοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
@Zoe, τα σουηδικα μου φαινονται σα συνεχες βηξιμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Ιταλικά και Ρώσικα..!!:) Την πρώτη γλώσσα απλά τη λατρεύω:inlove: και η δεύτερη είναι μεγάλο προσόν για τη μελλοντική μου δουλειά..!!:D
Μάλλον θα ξεκινήσω πρώτα με τα Ρώσικα..! (Αφού όμως ξεμπερδέψω πρώτα με τα Αγγλικά..!):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ιταλικά και Ρώσικα..!!:) Την πρώτη γλώσσα απλά τη λατρεύω:inlove: και η δεύτερη είναι μεγάλο προσόν για τη μελλοντική μου δουλειά..!!:D
Μάλλον θα ξεκινήσω πρώτα με τα Ρώσικα..! (Αφού όμως ξεμπερδέψω πρώτα με τα Αγγλικά..!):redface:

Eεεε μη κοπιαρεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina Zazety

Νεοφερμένος

Η Nina Zazety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Θέλω να μάθω όσες περισσότερες γλώσσες μπορώ. Για την ώρα προσπαθώ να μάθω καλύτερα τα ρώσικα και τα γαλλικά. Θα δούμε στη συνέχεια για τις υπόλοιπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Eεεε μη κοπιαρεις!:P
Παιδιά μην μου θυμώσετε αλλά δεν διάβασα και πολλές απ'τις απαντήσεις σας...:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Παιδιά μην μου θυμώσετε αλλά δεν διάβασα και πολλές απ'τις απαντήσεις σας...:redface::(

Oxι καλε, απλά δεν θα σου ξαναμιλήσουμε ! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
@Zoe, τα σουηδικα μου φαινονται σα συνεχες βηξιμο :P

ΧΑΧΑΧΑΧΑ τα ίδια έλεγα, αλλά όταν τους παρατήρησα και από κοντά μου τράβηξαν την προσοχή...
άσε που όταν είχα δει και την τριλογία, το κορίτσια με το δράκο κλπ τα συμπάθησα πιο πολύ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Oxι καλε, απλά δεν θα σου ξαναμιλήσουμε ! :D:P
Συγγνώμη..! :'(Δεν θα το ξανακάνω..! Οι άνθρωποι είναι πολύ σκληροί...!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά μην μου θυμώσετε αλλά δεν διάβασα και πολλές απ'τις απαντήσεις σας...:redface::(
Mαλλον ξερω ποια διαβσες-.- :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Mαλλον ξερω ποια διαβσες-.- :P
Πάντως όχι το δικό σου..!:) Να είσαι σίγουρος..! Εξάλλου εξήγησα το λόγο που διάλεξα τις συγκεκριμένες γλώσσες..!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Συγγνώμη..! :'(Δεν θα το ξανακάνω..! Οι άνθρωποι είναι πολύ σκληροί...!:cry_x:

....:(... :console: :group: :happy:
δεν είναι ολοι σκληροι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ Γεωργία μου που με καταλαβαίνεις..!!:)
Δεν επιστρέφουμε τώρα στις ξένες γλώσσες...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ Γεωργία μου που με καταλαβαίνεις..!!:)
Δεν επιστρέφουμε τώρα στις ξένες γλώσσες...!:P
Παρακαλώ , δεν κάνει τίποτα :)
Ναι , εχεις δίκιο :Ρ
Η ξαδερφη μου βλεποντας Anime εχει μαθει πολλες φρασεις και λεξεις στα Γιαπωνεζικα :P και στο μελλον θελει να κανει και μαθηματα γτ της αρεσουν πολυ ! Μου φαινονται πιο ενδιαφερον από τα Κινεζικα , παντως.. δεν ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top