Ποια μαθήματα μισείτε φέτος;

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Όσο κι αν εκτιμώ την άλγεβρα και την χημεία σαν επιστήμες (αν και είμαι θεωρητική), πως να το κάνουμε, δεν αντέχονται σαν σχολικά μαθήματα! Ίσως να φταίνε και οι καθηγητές, που όπως και να το κάνουμε, δεν εμπνέουν! Ειδικά ο καθηγητής της άλγεβρας! Και μετά τα θρησκευτικά. Η καθηγήτρια υποβαθμίζει τη νοημοσύνη μας, νομίζει ότι είμαστε παιδάκια τρίτης δημοτικού! Και έτσι απλά και ωραία η ώρα της μετατρέπεται σε "ώρα του παιδιού"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μισω την αλγεβρα φετος..και φταιει ο καθηγητης για αυτο..ειναι απλα ΑΙΣΧΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
αρχαία λογοτεχνία ιστορία στην μαύρη λίστα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleannaki

Νεοφερμένος

Η eleannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η αλγεβρα και φυσικη ειναι χαλιααααααα!!!!!!!!! :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Να αρχίσω να λέω?? :P
Γεωμετρία,Φυσική,Χημεία..η Άλγεβρα έτσι κι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Για τα μαθηματα της θετικης και ενικης πεδιας(εκτος θεωρητικων):
H Φυσικη Γενικης ειναι ακυρη. Ουτως η αλλως δεν γινεται και μαθημα. Παντως ενω μου αρεσε και παλιοτερα ο ηλεκτρισμος, τωρα με το μαθημα που γινεται τον εχω σιχαθει. Απτην αλληη Φυσικη κατευθυνσης δεν παει πισω. Προτιμω την Μηχανικη!!! Ασε με τωρα, με τις Poisson και τις αθλες τις αδιαβατικες :P δεν θυμαμαι τιποτα, χαχ! Και οι τυποι ειναι δυσκολοι. Τωρα τι αλλο... Α, η χημεια κατευθυνσης ειναι και αυτη λιγο περιεργη, ταχυτητες και τετοια. Δεν ξερω, απλως δεν μου καθισαν καλα καποια κεφαλαια. Οπως και στα μαθηματικα Κατ. Πολυ αοριστα και....δυσκολα :/ Μαλλον επειδη ειναι πολυ κοντα με την γεμετρια φετος, το μαθημα που μισω δυστυχως.Χεχεχεχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φυσική, χημεία και βιολογία. Βέβαια, αν διάβαζα τα συγκεκριμένα μαθήματα και κάναμε επίσης κανονικό μάθημα (γιατί μόνο μάθημα δεν λέγεται αυτό), ίσως να μου άρεσαν κάπως. Να δω τι θα γράψω στις εξετάσεις...ειδικά φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξένια & Λούνα:D

Νεοφερμένος

Η Ξένια:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
9α σας ακουστει παράξενο αλλα η γυμναστικη την μισώ φέτος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σε εμενα φετος κυριως η φυσικη δεν μου αρεσει και η χημεια, φταιει ο καθηγητης, διοτι τα παλαιοτερα χρονια μου αρεσε περισσοτερο με τους αλλους καθηγητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
σε εμενα φετος κυριως η φυσικη δεν μου αρεσει και η χημεια, φταιει ο καθηγητης, διοτι τα παλαιοτερα χρονια μου αρεσε περισσοτερο με τους αλλους καθηγητες!
θετικη εισαι? αν ναι δε φταιει απαραιτητα ο καθηγητης για τη χημεια! ειναι καπως παραξενη, και εμεις που εχουμε καλο καθηγητη δυσκολευομαστε!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
θετικη εισαι? αν ναι δε φταιει απαραιτητα ο καθηγητης για τη χημεια! ειναι καπως παραξενη, και εμεις που εχουμε καλο καθηγητη δυσκολευομαστε!!! :)
θεωρητικη ειμαι:redface:
αναφερομουν στην φυσικη και χημεια γενικης παιδειας!:) παντα μου αρεσαν σαν μαθηματα, αλλα ο καθηγητης που εχουμε με εκανε να πιστεψω το αντιθετο για αυτα τα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Φυσική! Αν και κατανοώ τη χρησιμότητά της, ο τρόπος που διδάσκεται στο σχολείο με έκανε να διακόψω κάθε σχέση μαζί της. Ήταν άλλωστε ο λόγος που με απέτρεψε από το να πάω θετική...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
ΑΛΓΕΒΡΑ!!! δεν παλεύεται με τίποτα ούτε αυτή ούτε ο καθηγητής που μας τη κάνει! (τονίζω ότι είμαι Θεωρητική :angel: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
τα θρησκευτικά ,ο καθηγητής πραγματικά δεν αντέχεται!!!! με τίποτα όμως!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
δικαιο!! δεν λεω χρησιμο εχει και το συνταγμα και με ενδιαφερουν (υπο αλλες συνθηκες) αυτα τα δικηγοριστικα αλλα η καθηγητρια μιλαει επι 45 λεπτα και στο τελος της ωρας κανεις δνε εχει καταλαβει ποια κομματια εχει παραδωσει:confused: ολοι ψαχνομαστε...τα θελει και παπαγαλια ...ουτε ξερω πως θα διαβασω για τις εξετασεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
δικαιο!! δεν λεω χρησιμο εχει και το συνταγμα και με ενδιαφερουν (υπο αλλες συνθηκες) αυτα τα δικηγοριστικα αλλα η καθηγητρια μιλαει επι 45 λεπτα και στο τελος της ωρας κανεις δνε εχει καταλαβει ποια κομματια εχει παραδωσει:confused: ολοι ψαχνομαστε...τα θελει και παπαγαλια ...ουτε ξερω πως θα διαβασω για τις εξετασεις :worry:

Καταλαβαίνω και το ζω καθημερινά...είναι πραγματικά πολύ κουραστικό να μιλάει συνέχεια ο καθηγητής/τρια αλλά ευτυχώς στην περίπτωση σου το Δίκαιο δεν είναι απαραίτητο να το μάθεις "παπαγαλία" και τα περισσότερα απο κει μέσα δεν είναι καινούργια...αρκούν πράγματα που ξέρεις από την καθημερινή σου ζωή...! Γι αυτό και μην αγχώνεσαι με τις εξετάσεις...πιστεύω ότι θα τα πας καλά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schopenhauer

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χημεία και Άλγεβρα. Είναι που είναι από τη φύση τους παλούκια πράγματα για κάποιον της θεωρητικής έχωι και αισχρό καθηγητή οπότε ολοκληρώνεται το πακέτο. Μου έχουν καταστρέψει το τετράμηνο τα καταραμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Χημεία και Άλγεβρα. Είναι που είναι από τη φύση τους παλούκια πράγματα για κάποιον της θεωρητικής έχωι και αισχρό καθηγητή οπότε ολοκληρώνεται το πακέτο. Μου έχουν καταστρέψει το τετράμηνο τα καταραμένα!

Πόσο σε συμπαθώ (< συν + πάσχω) . . . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δικαιο!! δεν λεω χρησιμο εχει και το συνταγμα και με ενδιαφερουν (υπο αλλες συνθηκες) αυτα τα δικηγοριστικα αλλα η καθηγητρια μιλαει επι 45 λεπτα και στο τελος της ωρας κανεις δνε εχει καταλαβει ποια κομματια εχει παραδωσει:confused: ολοι ψαχνομαστε...τα θελει και παπαγαλια ...ουτε ξερω πως θα διαβασω για τις εξετασεις :worry:
συμφωνω...

ενω γενικα λεει ωραια και ενδιαφεροντα πραγματα, το εχουν κανει οι καθηγητες πολυ χαλια μαθημα... ειναι και το βιβλιο πολυ κακογραμμενο!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top