Ποια μαθήματα μισείτε φέτος;

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά; Η λυρική ποίηση είναι υπέροχη! Μακράν καλύτερη από τις μόνότονες αγορεύσεις των ρητόρων...

θα μου άρεσε περισσότερο αν χρησιμοποιούσε πεζό λεξιλόγιο και όχι τους (ναι, θα το επαναλάβω να το εμπεδώσετε) ομηρικούς και ιωνικούς τύπους, που μέχρι και οι συγγραφείς διατηρούν επιφυλακτικότητα για την προέλευση και τη σημασία τους. Και θεωρώ ανώφελο να διδασκόμαστε και τα μέτρα τους, που στην ουσία ούτε να τα προφέρουμε δεν μπορούμε, πόσω (το έγραψα σωστά;) μάλλον να τα αναγνωρίζουμε. Επιπλέον, το εγχειρίδιο παρουσιάζει πολλά κενά. Κανονικά παραθέτονται δυο μεταφράσεις ανά απόσπασμα και μπορείτε να δείτε ότι στον Μίνερμο το "ημεις δε, οια τε φυλλα" (σόρρυ για τους τόνους, δεν έχω πολυτονικό σύστημα) στη δεύτερη και πιο κατανοητή, τουλάχιστον από μένα, από τις δυο μεταφράσεις υπάρχει απότομη διακοπή της (φτάνει ως το στίχο 10 από τους κανονικά 15). Στην παρούσα φάση, είναι μάθημα σκέτος μπελάς. Από παράγωγα, ακόμα να βρω το "κυκώμενε" και το "αναδευ". :redface: Παρόλα τα ελαττώματά του, έχω να παραδεχτώ ότι το περιεχόμενο σκίζει, αλλά για να το προσεγγίσεις, πρέπει να ταλαιπωρηθείς το λιγότερο. Όποιος το έχει κάνει και δεν έχει βοήθημα ούτε πάει φροντιστήριο, θα με καταλάβει... :worry:

Από ρήτορες, λατρεύω το Δημοσθένη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ το γνωστό φέτος το σιχάθηκα,ούτε να το ξαναδώω!στην αρχή μου είχε αρέσει,τώρα πλέον το βαριέμαι όσο δεν πάει!το γνωστό της τρίτης το λάτρεψα μέχρι εκεί που έκανα λίγο τουλάχιστον!το δικό μας φέτος ήταν μια τρύπα στο νερό,καθώς το περιεχόμενο κατ΄εμέ είναι άκρως ανιαρό [ποιος ενδιαφέρεται τώρα για το πώς τα βρήκαν οι Ρόδιοι με τους Αθηναίους τότε ή τι απέγινε ο Μαντίθεος;]..τουλάχιστον το γνωστό που θα έχουμε του χρόνου έχει να μας δώσει πολλά περισσότερα! ;) φέτος σκέτη απατεωνιά έπεσε,ο ένας αλαζόνας και ψώνιο (Μαντίθεος),ο άλλος φάσκει και αντιφάσκει (Δημοσθένης)...μόνο ο Ισοκράτης ήταν νορμάλ σε σχέση με τους άλλους 2 :P χώρια που η πληθώρα ιστορικών στοιχείων το κάνει ακόμα πιο βαρετόο!εγώ όπως και να'χει προτιμώ τον φιλοσοφικό λόγο [και του χρόνου που θα τον γνωρίσω καλύτερα,ελπίζω πως δε θα διαψευστώ :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
πόσω (το έγραψα σωστά ;) μάλλον
από εδώ και στο εξής παύω να κολλάω σημεία στίξης γιατί γίνονται άθελα εικονίδια :redface:

εγώ το γνωστό φέτος το σιχάθηκα,ούτε να το ξαναδώω!στην αρχή μου είχε αρέσει,τώρα πλέον το βαριέμαι όσο δεν πάει!
:confused:

περιεχόμενο κατ΄εμέ είναι άκρως ανιαρό [ποιος ενδιαφέρεται τώρα για το πώς τα βρήκαν οι Ρόδιοι με τους Αθηναίους τότε ή τι απέγινε ο Μαντίθεος;]..
Θα διαφωνήσω μαζί σου. Μου φαίνονται πολύ ωραίοι λόγοι:
- Ο Λυσίας με τη μοναδική χρήση της ηθοποιίας, έχει συνθέσει έναν ολοκληρωμένο υπερασπιστικό λόγο για χάρη του Μαντιθέου και της εκλογής του στο αξίωμα του βουλευτού (δεν έχω ξεκινήσει ακόμα επανάληψη, διορθώστε με αν κάνω λάθος). Απλά απολαυστικός.
- Ο Δημοσθένης προσπαθεί με αφοπλιστικά επιχειρήματα να πείσει τους Αθηναίους να πάψουν να μνησικακούν και να βοηθήσουν τους Ροδίους. Οι πληγές, όμως, του φρικτού και φονικού Συμμαχικού Πολέμου ήταν ακόμα νωπές και δεν τα κατάφερε. Από τους καλύτερούς του λόγους.
Τον λατρεύω. :inlove:

μόνο ο Ισοκράτης ήταν νορμάλ σε σχέση με τους άλλους 2
Τελικά, οι απόψεις μας δεν συγκλίνουν. Για μένα, ήταν by far ο πιο αδύναμος από τους τρεις λόγους. Σε ποιο κόσμο ζούσε και είχε ετοιμάσει τέτοια φανταστικά επιχειρήματα; Σταματάει ένας πόλεμος με υπενθύμιση των αυτονόητων; Πάντως, οφείλω να παραδεχτώ ότι για πολιτικό φυλλάδιο και εκπαιδευτικό υλικό ήταν μια χαρά.

Ο Λυσίας σωστός επαγγελματίας, ο Δημοσθένης πανέξυπνος, ο Ισοκράτης αφελής και ευκολόπιστος (με την έννοια του αγαθού ανθρώπου, αυτού που θέλει το καλό όλων).
Από τους δυο τελευταίους, μόνο ο Δημοσθένης κατάλαβε εξαρχής το ποιόν του Φιλίππου (4 λόγοι κατά του, αν δε με απατά η μνήμη μου), ενώ ο Ισοκράτης τον πίστεψε και, όταν διαψεύσθηκε, αυτοκτόνησε απέχοντας από τη λήψη τροφής και νερού στα 100 (!) περίπου χρόνια του...

Γενικά, τα Ρητορικά Κείμενα μου άρεσαν πολύ φέτος. Εξαντλητικά, αλλά πιστεύω ότι το αξίζουν. :D

(με τους γραμματικούς τύπους και την εισαγωγή των Λυρικών Κειμένων εξακολουθώ να είμαι τσακωμένος. :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
:confused:


Θα διαφωνήσω μαζί σου. Μου φαίνονται πολύ ωραίοι λόγοι:
- Ο Λυσίας με τη μοναδική χρήση της ηθοποιίας, έχει συνθέσει έναν ολοκληρωμένο υπερασπιστικό λόγο για χάρη του Μαντιθέου και της εκλογής του στο αξίωμα του βουλευτού (δεν έχω ξεκινήσει ακόμα επανάληψη, διορθώστε με αν κάνω λάθος). Απλά απολαυστικός.
- Ο Δημοσθένης προσπαθεί με αφοπλιστικά επιχειρήματα να πείσει τους Αθηναίους να πάψουν να μνησικακούν και να βοηθήσουν τους Ροδίους. Οι πληγές, όμως, του φρικτού και φονικού Συμμαχικού Πολέμου ήταν ακόμα νωπές και δεν τα κατάφερε. Από τους καλύτερούς του λόγους.
Τον λατρεύω. :inlove:

δεν αμφισβήτησα τις ικανότητές τους σαν ρήτορες,πρόσεξέ το!:);) απλά κατ'εμέ τα κείμενα ήταν βαρετά,θεωρώ πιο ενδιαφέρον το φιλοσοφικό λόγο που θα κάνουμε στην 3η..εκεί θα μάθουμε τι πραγματικά εστί αρχαία ελλάδα (αυτό και ο φιλόλογός μου μου το είπε)..εντάξει,ο λυσίας ρήτορας ήταν και μάλιστα ο καλύτερος στο είδος του (δικανικοί),ομοίως κι ο δημοσθένης(συμβουλευτικοί)..αυτό δε συνεπάγεται την πλήρη αθωότητά τους όμως και σαφήνεια στο λόγο...ο Δημοσθένης επί της ουσίας λόγια του αέρα βγάζει,εφόσον η αθήνα τότε βρισκόταν στην απόλυτη παρακμή και οικονομικά και κοινωνικά,πώς θα βοηθούσε τους ροδίους;επιπλέον η μεγάλη δύναμη που ανελισσόταν τότε ήταν η μακεδονία...ο μαντίθεος είχε ολιγαρχικά φρονήματα [μας το είπε κι αυτό ο φιλόλογος,διαπιστωμένο είναι],παρόλο που ΄διαρκώς έλεγε το αντίθετο..[δε λέω ότι διέπραξε τα εγκλήματα των τριάκοντα,απλά είχε μερικές φιλολακωνικές τάσεις]

Τελικά, οι απόψεις μας δεν συγκλίνουν. Για μένα, ήταν by far ο πιο αδύναμος από τους τρεις λόγους. Σε ποιο κόσμο ζούσε και είχε ετοιμάσει τέτοια φανταστικά επιχειρήματα; Σταματάει ένας πόλεμος με υπενθύμιση των αυτονόητων; Πάντως, οφείλω να παραδεχτώ ότι για πολιτικό φυλλάδιο και εκπαιδευτικό υλικό ήταν μια χαρά.

Ο Λυσίας σωστός επαγγελματίας, ο Δημοσθένης πανέξυπνος, ο Ισοκράτης αφελής και ευκολόπιστος (με την έννοια του αγαθού ανθρώπου, αυτού που θέλει το καλό όλων).
Από τους δυο τελευταίους, μόνο ο Δημοσθένης κατάλαβε εξαρχής το ποιόν του Φιλίππου (4 λόγοι κατά του, αν δε με απατά η μνήμη μου), ενώ ο Ισοκράτης τον πίστεψε και, όταν διαψεύσθηκε, αυτοκτόνησε απέχοντας από τη λήψη τροφής και νερού στα 100 (!) περίπου χρόνια του...

σε αυτό το σημείο ο καθένας απαντάει υποκειμενικά :P γι'αυτό μ'αρέσει ο ισοκράτης,επειδή διέπεται από αυτήν την καλοσύνη,έστω κι αν δεν ταιριάζει σε ρήτορα,ωστόσο ο λόγος αυτός΄είναι αξιολογότατος για πολιτικό φυλλάδιο..επαναλαμβάνω,δεν αμφισβητώ τις ικανότητες του δημοσθένη και του λυσία,ίσα ίσα η ρητορεία είναι σαν τη σημερινή πολιτική..πρέπει να έχεις στο αίμα σου την απατεωνιά έστω σε μια δόση,την εξυπνάδα,την ευστροφία και την ευχέρεια λόγου φυσικά,ώστε να πείσεις,να ξεγελάσεις το ακροατήριο,κτλ...αυτός ο δυναμισμός που φτάνει στα όρια της έπαρσης,έστω κι έμμεσα(μαντίθεος πχ) και αυτή η διχογνωμία που αφήνει να φανεί από το δημοσθένη (υποκρισία βασικά ως προς τους ροδίους-γιατί κοιτάζει μόνον το συμφέρον της πατρίδας του -ο φανατισμός/εθνικισμός επίσης ποτέ δεν ωφέλησε κανέναν) δε μου πολυαρέσουν..γενικά οι ρητορικοί είναι μια απάτη για΄μένα..ο ισοκράτης δε θα διαφωνήσω πως είχε μια φυσική δειλία σ'αυτό,αλλά εντάξει,τη θέση του υποστήριξε ;P

Γενικά, τα Ρητορικά Κείμενα μου άρεσαν πολύ φέτος. Εξαντλητικά, αλλά πιστεύω ότι το αξίζουν. :D

από τα ρητορικά πάντως,εκτός από την καλύτερη εμπέδωση κάποιων ιστορικών γεγονότων τότε [αυτό εντάξει,το αποκόμισα και δεν πήγε χαμένο],μαθαίνεις πλάκα πλάκα και πώς να οργανώνεις τα ψέματα και στην πραγματική ζωή σου ώστε να βγεις κερδισμένος εσύ xDD :P

(με τους γραμματικούς τύπους και την εισαγωγή των Λυρικών Κειμένων εξακολουθώ να είμαι τσακωμένος. :P )[/QUOTE]
εμείς ούτε τα κάναμε!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
φυσικη,χημεια,μαθηματικα.....
μπλιααχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
αρχαία..:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
αρχαία ντάξει το μισούσα πάντα το μάθημα έχουμε και μια σκατοαντιπαθητική 40αρα φιλόλογο και είναι γενικά κόψιμο φλέβας. Επίσης ιστορία έχουμε μία που αν την ακούσεις να μιλάει δε γίνεται να αντέξεις δύο λεπτά χωρίς να σε πάρει ο ύπνος. Δεν περνάνε με τίποτα αυτές οι ώρες :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Όλα μου αρέσουν ως μαθήματα απλά διαφωνώ με τον τρόπο διδασκαλίας με αποκορύφωμα τα κείμενα.Φέτος που πάω τρίτη έχω ξετρελαθεί με τις Βιολογίες και γενικά όλα της κατεύθυνσης γιατί τα μαθηματικά που κάνουμε φέτος είναι πραγματικά μαθηματικά.Κάτι μου λέει πως θα μισήσω τα αρχαία γιατί η καθηγήτρια δεν παλεύεται πέρσι σε ένα τμήμα γενικής παιδείας β λυκείου μάθαινε ότι υπήρχε από συντακτικό και γραμματική ανώμαλα πλάγιου λόγους γενικές διαιρετικές και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο.Κοινωνιολογία δυστυχώς είναι ωραία αλλά δεν θα μάθω φέτος γιατί ο καθηγητής είναι ότι να ναι.Ιστορία φέτος δεν την κάνουμε παπαγαλία μιλάμε συμμετέχουμε όλοι και μέσα από τη συζήτηση συγκρατώ τα διπλάσια από ότι τη παράδοση.Και τα θρησκευτικά ξεφεύγουν κατά πολύ φέτος. Η έκθεση μαζί με τη Φυσική/Μαθηματικά κατεύθυνσης είναι από τα πιο δημιουργικά μαθήματα.Α ναιιι ξέχασα μισώ τα Αγγλικά.Όλα τα άλλα είναι πολύ σημαντικά και προσπαθώ όσο μπορώ μια ματιά να τους ρίχνω γιατί η κατεύθυνση δεν δίνει πολλές πολυτέλειες .Τις περισσότερες φορές θυσιάζεται η Λογοτεχνία(πόσο λάθος να υπεραναλύουν μια τέχνη και να απαιτούν οι καθηγητές ότι το δικό τους είναι το σωστό.Ο καθένας το εκλαμβάνει διαφορετικά το νόημα του κειμένου/ποιήματος.Το τραγικό ο καθρεφτισμός λες και ο ποιητής ήξερε τι είναι ο καθρεφτισμός για να το κάνει εσκεμμένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma ♥

Νεοφερμένος

Η Emma ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Άλγεβρα, Γεωμετρία, Φυσική και Αρχαία Κατεύθυνσης Άγνωστο! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Όλα τα μαθήματα που λες είναι υπέροχα (άγνωστο δεν έχω κάνει), απλά δεν τους αφιέρωσες αρκετό χρόνο για να τα αγαπήσεις. Η εύκολη παγίδα είναι να απελπιστούμε και να τα παρατήσουμε με την πρώτη δυσκολία, γι αυτό υπάρχει τέτοιο μίσος προς την γεωμετρία και την φυσική. Όμως προσπάθησε λίγο ακόμα, μπορεί να σου αρέσουν και να μην το έχεις καταλάβει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η γεωμετρία όντως είναι ιου μάθημα, πολύ βαρετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Η γεωμετρία όντως είναι ιου μάθημα, πολύ βαρετό.

Τα πάντα γύρω μας είναι γεωμετρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα πάντα γύρω μας είναι γεωμετρία.
Δεν με απασχολεί:P Εγώ το μόνο που θυμάμαι από αυτό το μάθημα είναι βαρεμάρα. Η άλγεβρα με άρεσε πάντα πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
γεωμετρια περυσι αισχος και φετος κοινωνιολογια ακομα πιο αισχος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εμενα δεν μ αρεσει η αντιγονη πολυ πολυ και για την γεωμετρια δεν τρελαινομαι και πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν με απασχολεί:P Εγώ το μόνο που θυμάμαι από αυτό το μάθημα είναι βαρεμάρα. Η άλγεβρα με άρεσε πάντα πιο πολύ.

Κοίτα και εγώ την ανάλυση δεν την αλλάζω αλλά η γεωμετρία είναι πάρα πολύ ωραία. Φαντάσου μόνο πόσο σε βοηθάει στους μιγαδικούς και στην φυσική. Το πρόβλημα είναι ότι δεν διδάσκεται σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
γεωμετρια περυσι αισχος και φετος κοινωνιολογια ακομα πιο αισχος..:P
Καλά η κοινωνιολογία φέτος είναι το χειρότερο μάθημα:P
Κοίτα και εγώ την ανάλυση δεν την αλλάζω αλλά η γεωμετρία είναι πάρα πολύ ωραία. Φαντάσου μόνο πόσο σε βοηθάει στους μιγαδικούς και στην φυσική. Το πρόβλημα είναι ότι δεν διδάσκεται σωστά.
Τι να σε πω ποτέ δεν με άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλά η κοινωνιολογία φέτος είναι το χειρότερο μάθημα:P

Τι να σε πω ποτέ δεν με άρεσε.

Τι να πω απ'ότι φαίνεται εμείς οι δύο δεν θα συμφωνίσουμε ποτέ σε τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι να πω απ'ότι φαίνεται εμείς οι δύο δεν θα συμφωνίσουμε ποτέ σε τίποτα. :P
Όχι ρε δεν γίνεται, κάτι θα βρούμε:P Μισούμε αρχαία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όχι ρε δεν γίνεται, κάτι θα βρούμε:P Μισούμε αρχαία; :P

Ναι, αλλά δεν τα θεωρούμε άχρηστα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top