Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τελικά αστρονομία έβαλα. Τώρα κατά πόσο έκανα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Α.

Νεοφερμένος

Η Μαρία Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας..ειμαι καινουρια στο θεμα!εγω θα παω θετικη με μαθημα επιλογης εφαρμογες υπολογιστων :) ..δυστυχως τμημα αστρονομιας δεν δημιουργειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Eγώ επέλεξα κατεύθυνση με βάση το επάγγελμα. Δηλαδή λίγο αντίστροφα. Θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assimakis

Νεοφερμένος

Ο Assimakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα θεωρητική με βάση τους βαθμούς των εξετάσεων αλλά και οτι μου άρεσε περισσότερο απο τη τεχνολογική (θετική την είχα αποκλείσει) ... Μάθημα επιλογής έβαλα υπολογιστές και μάθημα επιλογής στη θεωρητική Δίκαιο ... Αλλά νομίζω οτι το μετάνιωσα που διάλεξα Δίκαιο... Γίνετε να αλλάξω του χρόνου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα θεωρητική με βάση τους βαθμούς τον εξετάσεων αλλά και οτι μου άρεσε περισσότερο απο τη τεχνολογική (θετική την είχα αποκλείσει) ... Μάθημα επιλογής έβαλα υπολογιστές και μάθημα επιλογής στη θεωρητική Δίκαιο ... Αλλά νομίζω οτι το μετάνιωσα που διάλεξα Δίκαιο... Γίνετε να αλλάξω του χρόνου ;

Γίνεται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα θεωρητική με βάση τους βαθμούς τον εξετάσεων αλλά και οτι μου άρεσε περισσότερο απο τη τεχνολογική (θετική την είχα αποκλείσει) ... Μάθημα επιλογής έβαλα υπολογιστές και μάθημα επιλογής στη θεωρητική Δίκαιο ... Αλλά νομίζω οτι το μετάνιωσα που διάλεξα Δίκαιο... Γίνετε να αλλάξω του χρόνου ;

Εγώ έβαλα δεύτερη ξένη γλώσσα.. Γερμανικά -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assimakis

Νεοφερμένος

Ο Assimakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σε εμάς δε σχηματίζετε τμήμα Β' ξένης γλώσσας γιατί πάνω απο τους μισούς παίρνουν υπολογιστές και οι υπόλοιποι αστρονομία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν νομίζω να το μετανιώσω, όχι :D
Λιγους εχω ακουσει να περνουν ξενη γλωσσα αλλα πιστευω πως κανουν πολυυυ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Θετική με αστρονομία ή πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ηλιαςΚ

Νεοφερμένος

Ο ηλιαςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
λογικα το σεμπτεμβρη θα ξαναρωτησουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Διάλεξα θετική με μάθημα επιλογής αστρονομία (1) και πληροφορική (2).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Διάλεξα θετική με μάθημα επιλογής αστρονομία (1) και πληροφορική (2).
Μαρή Μαρία Λούλου:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Στη φυσικη δε μπορεις να κατσεις να διαβασεις ;

Μπορώ αλλά έπειτα από πολύ "αυτοζορισμό" :P
Φαίνεται δεν έχω την κλίση :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Θετικη :clapup:
Με μαθημα επιλογης την Λογοτεχνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μάστερ2

Νεοφερμένος

Ο μάστερ2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια θελω τη βοηθεια σας.Μολις τελειωσα την α λυκειου και τωρα σε ενα μηνα πρεπει να επιλεξω κατευθυνση.Οταν ημουν στο γυμνασιο ελεγα οτι θα παω 100% θετικη επειδη δεν μου αρεσαν καθολου τα θεωρητικα μαθηματα και κυριως τα αρχαια.Στο λυκειο ομως ξαφνικα αρχισαν να μου αρεσουν τα αρχαια και δεν κρυβω οτι εγινε το αγαπημενο μου μαθημα.Τα μαθηματικα και η χημεια αρχισα να τα βαριεμαι παρα το γεγονος που και στα θεωρητικα και στα θετικα μαθηματα ειχα πολυ υψηλους βαθμους.Η φυσικη ομως παρεμεινε ενα απο τα αγαπημενα μου μαθηματα μαζι με τα αρχαια αλλα πιο πολυ απολαμβανα να διαβαζω αρχαια παρα ολα τα αλλα μαθηματα.Στις εξετασεις εγραψα 18.2 στα αρχαια,19 ιστορια,19 λογοτεχνια ενω στα θετικα μαθηματα εγραψα 14 γεωμετρια,17 αλγευρα,15 φυσικη(απο βλακεια μου,θα μπορουσα ανετα να γραψω ενα 17) και 19.2 στη χημεια.Πιστευω πως με ενδιαφερει ως επαγγελματικη επιλογη το 5ο παιδιο αλλα και παλι δεν ειμαι πολυ σιγουρος και εμαθα πως μπορω να γινω οικονομολογος και απο τις 3 κατευθυνσεις αν παρω μαθημα επιλογης μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ.Οι περισσοτεροι στη παρεα μου θα πανε θεωρητικη και μου λενε πως ειμαι πολυ καλος στα θεωρητικα μαθηματα και το ξερω αυτο.Ομως η θεωρητικη σαν κατευθυνση δεν εχει μελλον και για αυτο αρχιζω να φοβαμαι μηπως κανω λαθος επιλογη αν τη διαλεξω.Τι λετε να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
παιδια θελω τη βοηθεια σας.Μολις τελειωσα την α λυκειου και τωρα σε ενα μηνα πρεπει να επιλεξω κατευθυνση.Οταν ημουν στο γυμνασιο ελεγα οτι θα παω 100% θετικη επειδη δεν μου αρεσαν καθολου τα θεωρητικα μαθηματα και κυριως τα αρχαια.Στο λυκειο ομως ξαφνικα αρχισαν να μου αρεσουν τα αρχαια και δεν κρυβω οτι εγινε το αγαπημενο μου μαθημα.Τα μαθηματικα και η χημεια αρχισα να τα βαριεμαι παρα το γεγονος που και στα θεωρητικα και στα θετικα μαθηματα ειχα πολυ υψηλους βαθμους.Η φυσικη ομως παρεμεινε ενα απο τα αγαπημενα μου μαθηματα μαζι με τα αρχαια αλλα πιο πολυ απολαμβανα να διαβαζω αρχαια παρα ολα τα αλλα μαθηματα.Στις εξετασεις εγραψα 18.2 στα αρχαια,19 ιστορια,19 λογοτεχνια ενω στα θετικα μαθηματα εγραψα 14 γεωμετρια,17 αλγευρα,15 φυσικη(απο βλακεια μου,θα μπορουσα ανετα να γραψω ενα 17) και 19.2 στη χημεια.Πιστευω πως με ενδιαφερει ως επαγγελματικη επιλογη το 5ο παιδιο αλλα και παλι δεν ειμαι πολυ σιγουρος και εμαθα πως μπορω να γινω οικονομολογος και απο τις 3 κατευθυνσεις αν παρω μαθημα επιλογης μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ.Οι περισσοτεροι στη παρεα μου θα πανε θεωρητικη και μου λενε πως ειμαι πολυ καλος στα θεωρητικα μαθηματα και το ξερω αυτο.Ομως η θεωρητικη σαν κατευθυνση δεν εχει μελλον και για αυτο αρχιζω να φοβαμαι μηπως κανω λαθος επιλογη αν τη διαλεξω.Τι λετε να κανω?

Πάνε θεωρητική και με ΑΟΘ ανοίγεις 5ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μάστερ2

Νεοφερμένος

Ο μάστερ2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πάνε θεωρητική και με ΑΟΘ ανοίγεις 5ο πεδίο
ναι αλλα φοβαμαι μην το μετανιωσω επειδη η θεωρητικη σαν κατευθυνση δν εχει μελλον ενω η θετικη εχει παρα πολλες επαγγελματικες επιλογες και δεν ειμαι και σιγουρος αν θελω να γινω οικονομολογος..Στην οικογενεια μου λενε οτι εχω ικανοτητες να γινω και γιατρος αλλα δν ψηνομαι και τοσο.Σκεφτηκα και νομικη αλλα οι δικηγοροι ειναι παρα πολλοι και αν δεν εχεις γνωστους δικηγορους για να σε προωθησουν τοτε τελειωσες.....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ναι αλλα φοβαμαι μην το μετανιωσω επειδη η θεωρητικη σαν κατευθυνση δν εχει μελλον ενω η θετικη εχει παρα πολλες επαγγελματικες επιλογες και δεν ειμαι και σιγουρος αν θελω να γινω οικονομολογος..Στην οικογενεια μου λενε οτι εχω ικανοτητες να γινω και γιατρος αλλα δν ψηνομαι και τοσο.Σκεφτηκα και νομικη αλλα οι δικηγοροι ειναι παρα πολλοι και αν δεν εχεις γνωστους δικηγορους για να σε προωθησουν τοτε τελειωσες.....:worry:

πριν σου πω να σου κανω μια ερωτηση ? :worry:
κανονικα δεν επρεπε να ειχες πειτε για να σχηματιστουν τμηματα:worry:?
περα απο αυτο για να υπαρχει η θεωριτικη υπαρχουν δουλειες αλλα η τεχνοθετικη εχει περισσοτερες
καλυτερα να το αποφασισεις εσυ μονη σου παρα να σου λενε αλλοι συμφωνα με την κοινη λογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top