Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Η τεχνολογική ΙΙ (Μαθηματικά, Φυσικη, ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ) είναι μανούλα για τις οικονομικές σχολές, λόγω του ΑΟΔΕ που έχει σχέση με τα οικονομικά. So...:P
Ναι, μεγάλη βοήθεια για την μετέπειτα ζωή σου σου δίνει το ΑΟΔΕ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ναι, μεγάλη βοήθεια για την μετέπειτα ζωή σου σου δίνει το ΑΟΔΕ. :P
Δεν είπα αυτό, είπα ότι σου δίνει βάσεις για τις οικονομικές σχολές (έστω ένα συρματόπλεγμα:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria96

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τεχνολογική!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Θετική για 3ο πεδίο.

Βασικά αν δεν ήμασταν στην Ελλάδα θα σκεφτόμουν και το 2ο πεδίο για φυσική ή χημεία... αλλά κατεύθυνση σταθερά θετική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θετική λέω αλλά φέτος ειναι τοσο καλοι οι φιλολογοι που με κανουν να σκεφτομαι τη θεωρητικη αλλα δεν εχω καποια διεξοδο απο κει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θετική λέω αλλά φέτος ειναι τοσο καλοι οι φιλολογοι που με κανουν να σκεφτομαι τη θεωρητικη αλλα δεν εχω καποια διεξοδο απο κει :/:
Μην κοιτάς αν φέτος απλώς από τύχη έτυχες σε καλούς φιλολόγους αυτές είναι επιλογές που θα σε ακολουθούν για πάντα. Αν είσαι καλός στα θετικά μαθήματα να πας θετική. Έχει περισσότερες διεξόδους από τη Θεωρητικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ισχυει οτι περνας πιο ευκολα απο την τεχνολογικη απο στην θετικη ? ρωταω γιατι ειμαι τεχνολογικη.ας μου λυσει την απορια καποια/ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ισχυει οτι περνας πιο ευκολα απο την τεχνολογικη απο στην θετικη ? ρωταω γιατι ειμαι τεχνολογικη.ας μου λυσει την απορια καποια/ος

ΌΧΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θετική λέω αλλά φέτος ειναι τοσο καλοι οι φιλολογοι που με κανουν να σκεφτομαι τη θεωρητικη αλλα δεν εχω καποια διεξοδο απο κει :/:
Εσύ θα πας θετική και μην ακούω βλακείες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Στο σχολείο μου β' λυκείου έχουμε 4 τμηματα θετικοτεχνολογικα και 1 θεωρητικής είναι συνηθισμένο αυτο; :hmm::hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο σχολείο μου β' λυκείου έχουμε 4 τμηματα θετικοτεχνολογικα και 1 θεωρητικής είναι συνηθισμένο αυτο; :hmm::hmm::P
όχι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Στο σχολείο μου β' λυκείου έχουμε 4 τμηματα θετικοτεχνολογικα και 1 θεωρητικής είναι συνηθισμένο αυτο; :hmm::hmm::P

εμεις στην β λυκειου εχουμε ενα τμημα θετικη, ενα τεχνολογικη και δυο θεωρητικη!!! δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που τοσοι πολλοι πανε θεωρητικη.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Από όλη τη Β' λυκείου μόνο 3 αγόρια είναι θεωρητική κατεύθυνση :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Από όλη τη Β' λυκείου μόνο 3 αγόρια είναι θεωρητική κατεύθυνση :|

Και σε μας μια απ΄τα ίδια ... Είμαστε 4 αγόρια στη Θεωρητική ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα περισσότερα παιδιά που δεν τα πάνε καλά με τα θετικά μαθήματα προτιμούν τη θεωρητική.. ε και σε εμάς λίγα αγόρια πάνε θεωρητική, οι περισσότεροι είναι τεχνολογική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Τα περισσότερα παιδιά που δεν τα πάνε καλά με τα θετικά μαθήματα προτιμούν τη θεωρητική.. ε και σε εμάς λίγα αγόρια πάνε θεωρητική, οι περισσότεροι είναι τεχνολογική:P
εμεις έχουμε 3 θετικής και ένα τεχνολογικής. Αλλά οι περισσότεροι του χρόνου που ναι θετική του χρόνου θα αλλάξουνε σε τεχνολογική :P Εγώ είμαι από τώρα τεχνολογική πάντως είμαι κατασταλαγμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εμεις έχουμε 3 θετικής και ένα τεχνολογικής. Αλλά οι περισσότεροι του χρόνου που ναι θετική του χρόνου θα αλλάξουνε σε τεχνολογική :P Εγώ είμαι από τώρα τεχνολογική πάντως είμαι κατασταλαγμένος :P
καλέ τι λες; εμάς πέρσι μας ένωσαν με τη τεχνολογική στα μαθηματικά και τη φυσική γιατί το τμήμα είχε λίγα άτομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
κακό είναι να υπάρχουν λιγότερα άτομα ίσα ίσα που θα γινότα καλύτερο μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
κακό είναι να υπάρχουν λιγότερα άτομα ίσα ίσα που θα γινότα καλύτερο μάθημα
και φέτος εμείς στη θετική 7 άτομα είμαστε.. φυσική και μαθηματικά με την τεχνολογική κάνουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
και φέτος εμείς στη θετική 7 άτομα είμαστε.. φυσική και μαθηματικά με την τεχνολογική κάνουμε..
:O

Στο δικό μας σχολείο, η Β' είναι 4 τήματα γενικής παιδείας, τα οποία στις ώρες των κατευθύνσεων χωρίζονται σε 1 τμήμα Θεωρητικής, 2 τμήματα Θετικής και 1 τεχνολογικής.
Στη Γ' είναι 4 τμήματα γενικής παιδείας, τα οποία χωρίζονται σε 2 Θεωρητικής, 2 Τεχνολογικής και 1 Θετικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top