Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Υπενθύμιση: Κατεύθυνση διαλέγουμε ανάλογα με τον κλάδο που θέλουμε να ακολουθήσουμε.
βασει αυτου μιλησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εχουμε αλλα θεματα να τα συζητησουμε αυτα... Οι αναποφασιστοι θετικη να πατε.. Αντε εστω τεχνολογικη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aμα πατε θεωρητικη παντως, τα μονα μαθηματα που χρειαζεται να διαβασετε στην 1η λυκειου ειναι αρχαια και εκθεση, πολυ καλα ομως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Aμα πατε θεωρητικη παντως, τα μονα μαθηματα που χρειαζεται να διαβασετε στην 1η λυκειου ειναι αρχαια και εκθεση, πολυ καλα ομως :)

Τι να διαβασεις δηλαδη ΕΚΘΕΣΗ; Η θεωρια της ειναι παντελως αχρηστη!!!Εξασκηση στην θεματολογια και πιο πλουσια υλη για καθε θεμα χρειαζεται τα οποια δεν υπαρχουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Τι να διαβασεις δηλαδη ΕΚΘΕΣΗ; Η θεωρια της ειναι παντελως αχρηστη!!!Εξασκηση στην θεματολογια και πιο πλουσια υλη για καθε θεμα χρειαζεται τα οποια δεν υπαρχουν!!!

Σπυράκο ελπίζω να εννοείς το βιβλίο της Έκθεσης γιατί θεματολογία βρίσκεις μέσω ενός καλού βοηθήματος ή από φωτοτυπίες που μπορεί να δίνει ο καθηγητής ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
η θεωρια της εκθεσης αχρηστη; εζησα να το ακουσω κι αυτο. Αν ξερεις λιγη θεωρια στην εκθεση γραφεις υπεροχες εκθεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλεε εγω παλι γιατι ενω δε διαβαζω βιβλια γραφω πολυ καλες εκθεσεις κ με ποικιλια λογου :hmm:
Οσο για την κατευθυνση νομιζω οτι αν καποιος θελει Γερμανικη Φιλολογια θα πιω το πικρο ποτηρι της Ιστοριας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η ιστορία είναι τόσο άχρηστη...... Εγώ δε θα την παπαγαλίσω κι ας μου βάλουν 3...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Θετική και δεν είμαι καλά!!! :P :P
Πώρωση με τα θετικά μαθήματα!!!!!!! :inlove: :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η ιστορία είναι τόσο άχρηστη...... Εγώ δε θα την παπαγαλίσω κι ας μου βάλουν 3...

:P
Καλα μετα μην σκουζεις οτι δεν μπηκες Αγγλικη Φιλολογια Mister JJ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
η θεωρια της εκθεσης αχρηστη; εζησα να το ακουσω κι αυτο. Αν ξερεις λιγη θεωρια στην εκθεση γραφεις υπεροχες εκθεσεις.

Μάλλον ο Σπυράκος εννοεί το βιβλίο της Έκθεσης στην Α' λυκείου που δεν προσφέρει πολλές ιδέες ή γνώσεις ... Φέτος θα τα δεις κι από κοντά ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλα μετα μην σκουζεις οτι δεν μπηκες Αγγλικη Φιλολογια Mister JJ! :whistle:
Εγώ παιδαγωγικά θέλω, αν δεις τον στόχο μου στο προφίλ μου. Απλά θα ήθελα και Αγγλική Φιλολογία.

Από 'κει κι έπειτα, θα πάρω μαθηματικά γενικής με τα χίλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θετική και δεν είμαι καλά!!! :P :P
Πώρωση με τα θετικά μαθήματα!!!!!!! :inlove: :spasiklas:
εεεεεεεεεεεεεεεετσιιιιιιι!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
Μάλλον ο Σπυράκος εννοεί το βιβλίο της Έκθεσης στην Α' λυκείου που δεν προσφέρει πολλές ιδέες ή γνώσεις ... Φέτος θα τα δεις κι από κοντά ! :)
κοιτα εγω δε θα παρω και ιδιαιετερες γνώσεις. Όσον αφορά τη θεωρία έχω φτάσει σε επιπεδο β-γ λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Η ιστορία είναι τόσο άχρηστη...... Εγώ δε θα την παπαγαλίσω κι ας μου βάλουν 3...

:P
Με 20 σε όλα (επιλογής : Μαθ ΓΠ / ΑΟΘ) και 03 στην Ιστορία : 16980 στο 1ο, 16728 σε 2ο και 4ο, 18128 σε 5ο (το οποίο δε σε ενδιαφέρει).
Και ναι, γράφεις πολύ εύκολα 20 σε όλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Με 20 σε όλα (επιλογής : Μαθ ΓΠ / ΑΟΘ) και 03 στην Ιστορία : 16980 στο 1ο, 16728 σε 2ο και 4ο, 18128 σε 5ο (το οποίο δε σε ενδιαφέρει).
Και ναι, γράφεις πολύ εύκολα 20 σε όλα. :P
Δεν την παπαγαλίζω:P Θα γράψω με όσες λεπτομέρειες θέλουν, αλλά ΔΕΝ πρόκειται να κάνω copy-paste όσα λέει το βιβλίo:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Δεν την παπαγαλίζω:P Θα γράψω με όσες λεπτομέρειες θέλουν, αλλά ΔΕΝ πρόκειται να κάνω copy-paste όσα λέει το βιβλίo:P

Είναι και βαρύτητας μάθημα. Όταν έρθει η ώρα θα δεις πως θα τη μάθεις νεράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν την παπαγαλίζω:P Θα γράψω με όσες λεπτομέρειες θέλουν, αλλά ΔΕΝ πρόκειται να κάνω copy-paste όσα λέει το βιβλίo:P

Μην κάνεις καμία βλακεία. Τόσος κόπος να πάει στράφι. Ε λίγη σοβαρότητα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Καλά, καθίστε να πάει λύκειο πρώτα και βλέπουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είναι και βαρύτητας μάθημα. Όταν έρθει η ώρα θα δεις πως θα τη μάθεις νεράκι.

Μην κάνεις καμία βλακεία. Τόσος κόπος να πάει στράφι. Ε λίγη σοβαρότητα :mad:

Καλά, καθίστε να πάει λύκειο πρώτα και βλέπουμε.:)
Ναι, ως δια μαγείας, όταν πάω λύκειο θα μάθω να παπαγαλίζω την ιστορία. Εγώ, που ούτε μία σειρά δεν μπορούσα να μάθω στα ποιηματάκια του δημοτικού:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top