Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έτσι να βλέπω τεχνολογικούς:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Καλα ακομη ειμαι γυμνασιο αλλα στο λυκειο εχω αποφασισει κατα 90% να ακολουθησω θεωρητικη κατευθυνση:jumpy:
Φαίνετε κι ολας απ' το username σου.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι τι με αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
θεωρητικη με 1000000000000.......:D
ειδικα τα αρχαια ειναι τα καλυτερα:read::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τώρα ρίχνεις το επίπεδο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
egw texnologikh to kobw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μαίρη, της θεωρητικής είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εχω γονεις φιλολογους και δεν τα παω ασχημα με τα φιλολογικα.δεν μου αρεσει ομως καμια σχεδον σχολη απο θεωρητικη!!!
Απο την αλλη ειμαι εξισου καλος και στα μαθηματικα,φυσικη κτλ... Και απο τεχνολογικη με ενδιαφερει το τμημα φυσικης που δεν εχει υψηλη βαση.που με συμβουλευετε να παω;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αυτα ειναι ^
|
|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εχω γονεις φιλολογους και δεν τα παω ασχημα με τα φιλολογικα.δεν μου αρεσει ομως καμια σχεδον σχολη απο θεωρητικη!!!
Απο την αλλη ειμαι εξισου καλος και στα μαθηματικα,φυσικη κτλ... Και απο τεχνολογικη με ενδιαφερει το τμημα φυσικης που δεν εχει υψηλη βαση.που με συμβουλευετε να παω;;;;

Ε μην διαλεξεις κατευθυνση με κριτηριο τη βαση μιας σχολης.
Αν σου αρεσουν οι τεχνολογικοθετικες επιστημες, πηγαινε θετικη ή τεχνολογικη. Αν σου αρεσουν τα οικονομικα/διοικηση επιχειρησεων και τετοια, μπορεις να πας απο οποιαδηποτε κατευθυνση, αλλα θα σου προτεινα τεχνολογικη που ειναι καπως πιο ευκολη απο τις αλλες 2. Στη θεωρητικη εχει απειρη παπαγαλια και στη θετικη ειναι ενα κλικ πιο δυσκολα η χημεια και η βιολογια απο τα αντιστοιχα της τεχνολογικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ενταξει εξαλλου την θετικη την εχω ήδη αποκλίσει. πολλοι μου λενε πως θα κανω βλακεια αν δεν παω θεωρητικη επειδη θα εχω βοηθεια στο σπιτι.συμφωνεις;κ κατι αλλο.τα μαθηματικα και η φυσικη ειναι δυσκολα σε β' και γ' λυκείου; ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τωρα πια αν με ρωτουσαν θα πηγαινα θετικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Στη Β' Λυκειου ειναι αισθητα πιο ευκολα και τα μαθηματικα και η φυσικη. Στην τριτη δεν ειναι τοσο δυσκολα οσο τα παρουσιαζουν, ειναι πιο ''απαιτητικα'' αν προτιμας τον ορο. Δηλαδη χρειαζονται το διαβασμα τους, ενω στη Β' δεν εχει και πολλα να εξασκησεις.
Και παλι δεν νομιζω οτι ειναι κριτηριο το οτι εχεις γονεις φιλολογους. Σιγουρα θα ηταν πολυτιμη βοηθεια, αλλα και αυτο δεν ειναι εγγυηση οτι θα αριστευσεις στις πανελληνιες. Θες να γινεις φιλολογος, ψυχολογος, λογοθεραπευτης, δικηγορος ή κατι απο αυτα που σου επιτρεπει η θεωρητικη; Αυτο ειναι το ζητημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaki!

Νεοφερμένος

Η mariannaki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
συγνώμη που παρεμβαίνω αλλα εγω θα σε συβουλευα να κανεις κατι που σου αρεσει.. ο καλος μαθητης ειναι καλος σε ολα τα μαθηματα με καποιες εξαιρεσεις βεβαια..απ την στιγμη που δν σου αρεσει καποια θεωρητικη σχολη και εισαι και καλος και στα μαθηματικα και στην φυσικη δεν χρειαζεται να ανησυχεις..η αδερφη μου που σπουδαζει εδω και 2 χρονια με συμβουλεψε αν και δν ειμαι και πολυ καλη στα μαθηματικα να παω τεχνολιγικη επειδη θελω να περάσω οργ.και.διοικ.επιχ..μου ειπε πως ειναι βλακεια να καταστρεψω το ονειρο μου μονο και μονο επειδη μου φαινεται κατι δυσκολο χωρισ καν ακομη να το εχω γνωρισει..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Για να πας οργανωση και διοικηση επιχειρησεων μπορεις να πας απο οποιαδηποτε κατευθυνση ομως. Γιατι ειδικα τεχνολογικη και οχι θεωρητικη λοιπον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ενταξει εξαλλου την θετικη την εχω ηδη αποκλισει.πολλοι μου λενε πως αν δεν παω θεωρητικη θα κανω βλακεια γιατι εχω γονεις φιλολογους.πιστευεις το ιδιο;;; και κατι αλλο.μηπως ξερεις ποσο δυσκολα ειναι φυσικη και μαθηματικα σε β΄και γ' λυκειου;;ευχαριστω
-----------------------------------------
παντως απο θεωρητικη το μονο που με ενδιαφερει ειναι δασκαλος αλλα εχει υψηλες βασεις κ εχω ακουσει πως το 2013 θα εχουν γεμισει οι θεσεις.ενω ενας φυσικος αν δεν βρει δουλεια στ δημοσιο θα κανει ιδιαιτερα.κ εχει ελαχιστο διαβασμα στο σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top