Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

kolokot13

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από kate! =] (Εμφάνιση μηνύματος)
ειμαι αναμεσα σε τεχνολογικη +θετικη...αλλ μαλλον θετικη θα παω...:hmm:

και εγώ είμαι στην ίδια κατάσταση με σένα και χειρότερα
ενώ έχω τρέλα με τα μαθηματικά και τους διαγωνισμούς (και μαθηματικών και φυσικης ) και τα καταφέρνω πολύ καλά μου αρεσει και η βιολογία και η χημεία πάρα πολυ .......
δεν ξέρω τι να κάνω :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από kate! =] (Εμφάνιση μηνύματος)
ειμαι αναμεσα σε τεχνολογικη +θετικη...αλλ μαλλον θετικη θα παω...:hmm:

και εγώ είμαι στην ίδια κατάσταση με σένα και χειρότερα
ενώ έχω τρέλα με τα μαθηματικά και τους διαγωνισμούς (και μαθηματικών και φυσικης ) και τα καταφέρνω πολύ καλά μου αρεσει και η βιολογία και η χημεία πάρα πολυ .......
δεν ξέρω τι να κάνω :(


Τι? :s Από τόσο νωρίς? Δεν πάμε καλά...

(αν είσαι όντως Β' Γυμνασίου, πληροφοριακά λέμε ότι μέχρι τώρα δεν υπάρχουν διαγωνισμοί Μαθηματικών και Φυσικής...από μήνα αρχίζουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkpigmetallica

Νεοφερμένος

Η smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θεωρητικη φυσικα. τα θετικα μαθηματα δεν παλευονται . historyislife:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, αλλά για να πας θεωρητική πρέπει να ξέρεις και ορθογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkpigmetallica

Νεοφερμένος

Η smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
λοολ εχεις δικιο εχω συνηθισει να γραφω με λατινικους χαρακτηρες κ δεν εχω προσαρμοστει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Btw, η ορθογραφία είναι αυτονόητη γνώση των μαθητών Λυκείου γενικότερα, όχι μόνο των θεωρητικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
τεχνολογική! Δεν αντέχω με τπτ τα αρχαία, τα κείμενα κ γενικά τα μαθήματα της θεωριτικής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Btw, η ορθογραφία είναι αυτονόητη γνώση των μαθητών Λυκείου γενικότερα, όχι μόνο των θεωρητικών.

Εννοείται αυτό. Απλά το είπα επειδή η θεωρητική ασχολείται με τη γλώσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renita <3

Νεοφερμένος

Η Ρενυτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ισως παρω Τεχνολογικη , το προβλημα μου ειναι οτι με τρομαζει λιγο η Αλγεβρα ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα ...αλλα ανασφαλειες :'(Οι τυχεροι ειναι τις Θετικης κατευθυνσεις που μπορουν να μεταπηδησουν σε οποιο επιστημονικο πεδιο θελουν εκτος απο το 1ο....Τωρα απο επαγγελμα ....ψαχνομαι :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θετικη σκεφτομαι αν και ειμαι καλυτερη στα θεωρητικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ισως παρω Τεχνολογικη , το προβλημα μου ειναι οτι με τρομαζει λιγο η Αλγεβρα ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα ...αλλα ανασφαλειες :'(Οι τυχεροι ειναι τις Θετικης κατευθυνσεις που μπορουν να μεταπηδησουν σε οποιο επιστημονικο πεδιο θελουν εκτος απο το 1ο....Τωρα απο επαγγελμα ....ψαχνομαι :xixi:
Γιατί είναι τυχεροί;Την κατεύθυνση τη διαλέγεις,δε σου τυχαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MpampisG

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν ξέρω.Αποκλείω θεωρητική.Τώρα ανάμεσα σε θετική-τεχνολογική ότι δω πως μου αρέσει και ταιριάζει στη σχολή που θέλω να περάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Θεωρητική 4ever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Τι 3άρια και κακό είναι αυτά στο username!!!! Σημαίνει κάτι το 3;;;;

Όσο για τη "θεωρητική", καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τι 3άρια και κακό είναι αυτά στο username!!!! Σημαίνει κάτι το 3;;;;

Όσο για τη "θεωρητική", καλή επιτυχία!

/offtopic/Μάλλον έτσι γράφει το e:P/offtopic/

ontopic: τεχνολογική (ως γνωστόν:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
/offtopic/Μάλλον έτσι γράφει το e:P/offtopic/

ontopic: τεχνολογική (ως γνωστόν:P:P)

Πρώτη φορά το ακούω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
θεωρητικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
καημενουλα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γιατί καημενούλα;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top