Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 59 32.8%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.6%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.7%

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Στο μεταξύ είναι όλα άσχετα μεταξύ τους.Πάντως να ξέρεις είναι πολύ φυσιολογικό να μη ξέρεις τι θες...Εγω στη θέση σου θα μίλαγα στον καθηγητή του ΣΕΠ για να με προσανατολίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Στο μεταξύ είναι όλα άσχετα μεταξύ τους.Πάντως να ξέρεις είναι πολύ φυσιολογικό να μη ξέρεις τι θες...Εγω στη θέση σου θα μίλαγα στον καθηγητή του ΣΕΠ για να με προσανατολίσει...

Πάρε και καμιά πυξίδα. Κοίτα και τ'άστρα αν είσαι πρόσκοπος. :P (no offence ε!)

Κάτσε σκέψου πως θες να είσαι σε 10 χρόνια. Πως σε φαντάζεσαι ρε παιδί μου και σου φτιάχνει η διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγω στη θέση σου θα μίλαγα στον καθηγητή του ΣΕΠ για να με προσανατολίσει...

Στην γυμνάστρια να μιλήσω που όποτε είχαμε ΣΕΠ μιλούσαμε για την υγιεινή διατροφή;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εγώ πραγματικά πιστεύω στο ΣΕΠ.Είχαμε εξαιρετική καθηγητρια φετος.Αποφάσισαν πολλα παιδια τι κατευθυνση θα επιλέξουν.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
εγώ πραγματικά πιστεύω στο ΣΕΠ.Είχαμε εξαιρετική καθηγητρια φετος.Αποφάσισαν πολλα παιδια τι κατευθυνση θα επιλέξουν.:no1:

Εμμμ είναι όπου πέσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ωχ!:( καταλαβα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Anyway η αλήθεια είναι ότι τείνω λίγο περισσότερο στο 4ο πεδίο.Αλλά δεν πιστεύω ότι θα γράψω καλά στα μαθήματα της τεχνολογικής.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Anyway η αλήθεια είναι ότι τείνω λίγο περισσότερο στο 4ο πεδίο.Αλλά δεν πιστεύω ότι θα γράψω καλά στα μαθήματα της τεχνολογικής.-.-
Λοιπόν αυτό που λες είναι μεγάλη βλακεία να μη πω τιποτα άλλο:nono:.Δε μπορείς να ξέρεις απο τώρα.και στο λέω αυτό γιατι το ελατ τωμα το χω κι εγώ!!!!Μόνο θετικές σκέψεις θέλει.Αλλωστε και φροντ θα κάνεις και σχολείο θα πηγαίνεις διαβασμένος οπότε όλα καλα!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θεωριτική(Ισπανική φιλολογία-Ιστορία Ισπανίας,Ιστορικός).:no1:
Ήθελα τεχνολογική αλλά επειδή είμαι κακή μαθήτρια Μαθηματική - Φυσική δεν θα την επιλέξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι φια φυσικο θεσσαλονικης...αλλα μαρεσουν και οι στρατιωτικες σχολες...για στρατιωτικη ιατρικη πχ..αλλα δυσκολευομαι να αποφασισω(ωστοσο η αδυναμια μ ειναι η αστρονομια και με βολευει περισσοτερο να παω φυσικο)...ωστοσο δεν ξερω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι φια φυσικο θεσσαλονικης...αλλα μαρεσουν και οι στρατιωτικες σχολες...για στρατιωτικη ιατρικη πχ..αλλα δυσκολευομαι να αποφασισω(ωστοσο η αδυναμια μ ειναι η αστρονομια και με βολευει περισσοτερο να παω φυσικο)...ωστοσο δεν ξερω..:(
καλα δε χρειάζεται άγχος.Μηχανογραφικό θα φτίαξεις μετά απο πολυ καιρό!Το σίγουρο είναι ότι θα πας θετική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ναι..αλλα δεν ξερω μπορει να παρω τεχνολογικη αμα αποφασισω να παρω φυσικο..και μαλλον προς τα εκει το βλεπω..αλλιως γτ να παρω θετικη που ειναι και πιο δυσκολη αφου φυσικο μπορω να περασω και απο τεχνολογικη...αλλα θα το σκεφτω ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ναι..αλλα δεν ξερω μπορει να παρω τεχνολογικη αμα αποφασισω να παρω φυσικο..και μαλλον προς τα εκει το βλεπω..αλλιως γτ να παρω θετικη που ειναι και πιο δυσκολη αφου φυσικο μπορω να περασω και απο τεχνολογικη...αλλα θα το σκεφτω ακομα...
παρε θετική για β' λυκείου και στη γ' βλεπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ναι ολοι ετσι μου λενε...μα γτ??τι αλλαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ναι ολοι ετσι μου λενε...μα γτ??τι αλλαζει?
Θετική και τεχνολογική εχουν τα ίδια μαθηματικά κ φυσική.Οπότε αν δεις ότι η Χημεία της θετικής στη β λυκειου σε δυσκολεύει,επιλέγεις τεχνολογική στη γ' λυκείου που δεν έχει και χημεία...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutyhia

Νεοφερμένος

Η Eutyhia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
προκειται να παω 1 λυκειου και δεν ξερω τι να κανω...τρελενομαι για μαθηματικα!!!!!!μου αρεσει η φυσικη και η χημεια!! αλλα σκαλωνω απο τι μια στη βιολογια γιατι θελει παπαγαλια..ενταξη με την πληροφορικη δεν εχω ιδιετερο προβλημμα.εσεισ τι λετε Τεχνολογικη η Θετικη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
τεχνολογικη λεω εγω...ειναι πλ σημαντικος ο προγραμματισμος..απο την αλλη και η χημεια θα σ χρειαστει..αλλα κατα τη γνωμη μου τεχνολογικη μιας και εχεις προβλημα με τη παπαγαλια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
τεχνολογικη λεω εγω...ειναι πλ σημαντικος ο προγραμματισμος..απο την αλλη και η χημεια θα σ χρειαστει..αλλα κατα τη γνωμη μου τεχνολογικη μιας και εχεις προβλημα με τη παπαγαλια!:)

:lol::lol::lol::lol:

Δεν την γλιτώνει την παπαγαλία.... ΑΟΔΕ είναι χειρότερη από την Βιολογία θετικής που απ'όσο ξέρω δεν είναι μόνο παπαγαλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutyhia

Νεοφερμένος

Η Eutyhia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δεν ξερω :what:....η βιολογια(τουλαζιστον του γυμνασιου)μου αρεσε αλλα οσο σκευτομαι πωσ γιανα παρεισ πολυ καλουσ βαθμουσ πρεπει να γραφεισ και τι καθε λεπτομερια .....αλλα απο την αλλη μου λενε πωσ στην τεχνολογικη πανε οι πιο αδυνατοι μαθητεσ και να παω θετικη γιατι εχω γερεσ βασεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ναι..αλλα δεν ξερω μπορει να παρω τεχνολογικη αμα αποφασισω να παρω φυσικο..και μαλλον προς τα εκει το βλεπω..αλλιως γτ να παρω θετικη που ειναι και πιο δυσκολη αφου φυσικο μπορω να περασω και απο τεχνολογικη...αλλα θα το σκεφτω ακομα...
Aυτό είναι μύθος.Δεν υπάρχει αντικειμενικά δύσκολη κατεύθυνση.Μπορεί για σένα η θετική να είναι πιο εύκολη.
Εμένα για παράδειγμα μέχρι την α λυκείου με δυσκόλευε πάρα πολύ η χημεία.Πήγα όμως θετική γιατί θέλω βιολογικό και στη β λυκείου η χημεία έγινε το αγαπημένο μου μάθημα και είμαι πολύ καλός.Τόσο που το χημικό θα είναι η δεύτερη μου επιλογή εκεί που δεν ήθελα καν να το ακούω.Αν καθόμουνα και άκουγα τον καθένα που έλεγε ''α μην πας θετική είναι δύσκολη η χημεία'' θα είχα παρατήσει το όνειρό μου και θα είχα και την ψευδαίσθηση πως έκανα το σωστό.Γι αυτό μην σε επηρεάζουν όσα αρνητικά ακούγονται για τη θετική γιατί δεν ισχύουν.
-----------------------------------------
προκειται να παω 1 λυκειου και δεν ξερω τι να κανω...τρελενομαι για μαθηματικα!!!!!!μου αρεσει η φυσικη και η χημεια!! αλλα σκαλωνω απο τι μια στη βιολογια γιατι θελει παπαγαλια..ενταξη με την πληροφορικη δεν εχω ιδιετερο προβλημμα.εσεισ τι λετε Τεχνολογικη η Θετικη????
Πρώτον η βιολογία δεν είναι σκέτη παπαγαλία.Και δεύτερον στην τεχνολογική υπάρχει η διοίκηση επιχειρήσεων που είναι κι αυτή παπαγαλία.Που φυσικά να δε θες 5ο πεδίο δεν θα σου χρειαστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top