Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
λοιπον εγω ειμαι πολυ καλη σε φυσικη κ χημει(ετσι πιστευω) εγραψα κ εικοσαρια στις εξετασειςκ μ αρεσει να τα διαβαζω κιολας απο την αλλη τα μα8ηματικα δεν τα κατεχω κα8ολου νομιζω..αιωνιο προβλημα μου :)σημερα γραφαμε αλγεβρα ολη την χρονια διαβαζα συστηματικα εχω λυσει παρα πολλεσ ασκησεις κ εγραψα 11..δεν νομιζω πως 8α μπορουσα να διαβασω αλλο στην γ ..με τοσο διαβασμα τωρα κ εγραψα 11 στην γ θα διαβαζα το ιδιο κ το αποτελεσμα 11??γενικα τα φοβαμαι τα μαθηματικα νιω8ω ανασφαλεια...οι σχολες που με ενδιαφερουν γερμανικη φιλολογια,φαρμακευτικη,βιολογια,διατροφολογια...τι συμβουλευετε?για πειτε τς αποψεις σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θετική γιατί σε ενδιαφέρουν περισσότερα από το 3ο πεδίο έναντι μιας μόνο σχολής από το 1ο για να πάρεις θεωρητική.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
τα μα8ηματικα ομως ειναι ενα τεραστιο προβλημα..αφου δεν εγραψα τωρα με τοσο διαβασμα κ ασκησεις πως θα γραψω στην γ?
-----------------------------------------
ναι αλλα τα μα8ηματικα ειναι ενα μεγαλο προβλημα..τωρα με τοσες ασκησεις κ διαβασμα εγραψα 11 στα σκασμενα..στην τριτη τι 8α γινει?
-----------------------------------------
ουπς διπλο ποστ!
-----------------------------------------
βασικα θελω την γνωμη μεγαλυτερων!
-----------------------------------------
κυριως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως πρέπει να το παλέψεις με τα μαθηματικά και κυρίως να πιστέψεις εσύ η ίδια πως μπορείς να τα καταφέρεις.Αν δώσεις και ιστορία γενικής μπορείς να περάσεις και γερμανική φιλολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δεν ξερω τι παθαινω στα μαθηματικα!γενικα με διακατεχει μια ανασφαλεια...νομιζω πως οσο κ αν διαβασω οσες ασκησεις κ αν λυσω παλι δεν 8α γραψω..τι εχετε να πειτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Απλά πρέπει να πιστέψεις λίγο παραπάνω στον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s123

Νεοφερμένος

Ο kost@s123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σκύδρα (Πέλλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θετική βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abalo

Νεοφερμένος

Ο Abalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω θετικη:up: θα παο γιατι τα θεοριτικα:nono: δεν τα εχο και τοσο πολι:jumpy::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Φαίνεται:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σεμινα

Νεοφερμένος

Η σεμινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τεχνολογική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
και εγω θετικη:up: θα παο γιατι τα θεοριτικα:nono: δεν τα εχο και τοσο πολι:jumpy::up:
*πάω *θεωρητικά *έχω *πολυ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω επελεξα τεχνολογικη και νομιζω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω γνωμη (ετσι πιστευω τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
και εγω θετικη:up: θα παο γιατι τα θεοριτικα:nono: δεν τα εχο και τοσο πολι:jumpy::up:

η θετικη ειναι μια κατευθυνση που απαιτει εικονικα να ξερεις πως τα ρηματα εχουν καταληξη -ω!
τι σοι επιστημονας ή κατι παρομοιο θα γινεις οταν δεν ξερεις ορθογραφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
η θετικη ειναι μια κατευθυνση που απαιτει εικονικα να ξερεις πως τα ρηματα εχουν καταληξη -ω!
τι σοι επιστημονας ή κατι παρομοιο θα γινεις οταν δεν ξερεις ορθογραφια...

Κάνεις λάθος , υπάρχουν δεκάδες παραδείγματα επιστημόνων που δεν ήξεραν ορθογραφία ή είχαν δυσλεξία ή και οτιδήποτε άλλο.. Θα πειράξει έναν μαθηματικό να δει κάποιον μαθητή πχ την εξίσωση χ^4+χ^2-4 να την αρχίσει με: Θαίτο χ^2=y; Τον ενδιαφέρει η εξίσωση όχι η ορθογραφία. Ένα παράδειγμα έφερα ελπίζω να κατάλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή είναι σα να λες ότι μια φιλόλογος είναι λογικό να μην μπορεί να βγάλει τα αποτελέσματα ενός διαγωνίσματος, επειδή απλά είναι φιλόλογος και τι σημασία έχει; Ε, δεν πάει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή είναι σα να λες ότι μια φιλόλογος είναι λογικό να μην μπορεί να βγάλει τα αποτελέσματα ενός διαγωνίσματος, επειδή απλά είναι φιλόλογος και τι σημασία έχει; Ε, δεν πάει έτσι.

Ε καλά τώρα εσύ το πήρες από το ένα άκρο στο άλλο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έθεσες ακραίο παράδειγμα, πάνω σ'αυτό βασίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top