Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω δεν θα παω ιατρικη.Ελπιζω τωρα να ανακουφιστηκες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@terin@ st@rsky

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και που θα πας αν επιτρέπετε.........? όχι τπτ αλλά θα ήθελα να ξέρω όλες τής σχολές που υπάρχουν στο 2,3 και 5 επιστημονικό πεδίο ........και επιδή στο σχολείο μου δεν μας λένε τπτ αν ξέρεις καμιά σελίδα που τα λέει όλα,θα βοηθούσες πολλή.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
https://mixanografiko.gr
Εγω θελω να περασω βιολογικο,αλλα μου αρεσουν και το χημικο και το φυσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@terin@ st@rsky

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μια χαρά ..............ευχαριστώ για την σελίδα
ξέρεις μήπως κι άλλες παρόμοιες? πάντως αυτη ειναι καλή.....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silver doe

Νεοφερμένος

Η silver doe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να παρω θεωρητικη που προσωπικα μου φαινεται πιο ευκολη αλλα επειδη θελω να περασω σε σχολη 3ου πεδιου και εχει αρκετα μεγαλη βαση αναγκαστικα θα παω θετικη...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αν δεν το δεις θετικα δεν θα τα καταφερεις.Οποτε μην απογοητευεσαι απο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekos17

Νεοφερμένος

Ο Alekos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Θετικη μαλλον ! https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45559 δειτε λιγο την ερωτηση μου plzzzz!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Θετικη μαλλον ! https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45559 δειτε λιγο την ερωτηση μου plzzzz!!!

Την ειδαμε, απαντησαμε, τσεκαρε το και μη γραφεις παντου το ιδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θεωρητική!

Μ' αρέσουν οι σχολές, τα μαθήματα, όλα :D ΚΑΙ ενδιαφέρομαι για το 1ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω θετικη μπορεις να πας σε 2ο, 3ο, 4ο κ 5ο πεδιο χωρις απολειες μοριων. κ μαρεσουν πολυ κ τα μαθηματα αρα δν χρειαζομαι δευτερη σκεψη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenOuzAkI

Νεοφερμένος

Η Rena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θεωριτικη 4ever:xixi:
θελω και ΨυχολογΙα οποτε ........ 1ο πεδιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
εγω θετικη μπορεις να πας σε 2ο, 3ο, 4ο κ 5ο πεδιο χωρις απολειες μοριων. κ μαρεσουν πολυ κ τα μαθηματα αρα δν χρειαζομαι δευτερη σκεψη!:)

Συμφωνώ απολύτως :iagree:!!!!! Τα μαθήματα είναι τέλεια:jumpy::jumpy: [αναδεικνύουν την εξυπνάδα και όχι (συγχωρέστε με εσείς της θεωρητικής :P) μπλα μπλα και παρλάρισμα στο άσχετο].

Α, ναι. Κι εγώ θετική εννοείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kόψτε αυτή την παπαγαλία ότι η θετική αναδεικνύει τους έξυπνους...(και εγώ θετική δήλωσα μην νομίζετε ότι θίχτηκα για μένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Όχι, δεν το παπαγαλίζουμε, άλλωστε αυτό η θεωρητική κατεύθυνση το κάνει.
Απλά όταν ο ένας μπορεί να λύσει τα προβλήματά του μόνο με φιλοσοφία και ο άλλος μπορεί να διατυπώσει μαθηματική εξίσωση, να τη λύσει και να 'ναι όλα μέλι γάλα, δεν υπάρχει νομίζω θέμα συζήτησης...
-----------------------------------------
P.S. - Ούτε προσπαθώ να θίξω κανέναν, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
-.-

Πότε θα σταματήσουμε να συγκρίνουμε ανόμια πράγματα;

Πώς μπορείς να πεις οτί ο μαθηματικός είναι πιο έξυπνος από τον φιλόσοφο και να είσαι και σίγουρος κιόλας; Ειλικρινά καταντά κουραστικό, βαρετό και ηλίθιο.

Αν κάποιος θέλει να πιστεύει πως είναι πιο έξυπνος επειδή πάει θετική καλά κάνει. Ας κάτσει στη μιζέρια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Κανένας δεν είναι έξυπνος μόνο και μόνο επειδή πάει θετική. Άλλωστε τόσοι της θετικής δεν τα καταφέρνουν. Απλά η φιλοσοφία είναι λάθος τρόπος να φανεί κάποιος αν είναι έξυπνος ή όχι.
Και πάλι, δεν περιαυτολογώ. Το τι θα κάνω στα επόμενα 2 χρόνια θα το δείξουν... τα επόμενα 2 χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τολμηρος

Νεοφερμένος

Ο Τολμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Θετική δαγκωτό! Μ' αρέσει η Ιατρική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κανένας δεν είναι έξυπνος μόνο και μόνο επειδή πάει θετική. Άλλωστε τόσοι της θετικής δεν τα καταφέρνουν. Απλά η φιλοσοφία είναι λάθος τρόπος να φανεί κάποιος αν είναι έξυπνος ή όχι.
Και πάλι, δεν περιαυτολογώ. Το τι θα κάνω στα επόμενα 2 χρόνια θα το δείξουν... τα επόμενα 2 χρόνια!

Μιλάς για την πραγματική φιλοσοφία;
Δηλαδή θεωρείς τον Ηράκλειτο, τον Δημόκριτο, τον Σωκράτη και τον Πλάτωνα χαζούς επειδή ήταν φιλόσοφοι;
Ή όταν λες φιλοσοφία εννοείς αερολογίες και δεν έχω καταλάβει καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μιλάω για το μάθημα Αρχές Φιλοσοφίας θεωρητικής κατεύθυνσης Β' Γενικού Λυκείου.
Δεν θεωρώ κανέναν της αρχαιότητας χαζό.
Απλά βλέπω πώς είναι ο κόσμος σήμερα.
Τι θα δείξει η τηλεόραση; Τον τάδε και τον δείνα που έκαναν εκείνο το πείραμα, κλπ. Οι φιλόλογοι κλπ. δεν πολυπαίζουν κοσμικώς, εκτός από τους δικηγόρους, αλλά όχι για καλό στους τελευταίους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μιλάω για το μάθημα Αρχές Φιλοσοφίας θεωρητικής κατεύθυνσης Β' Γενικού Λυκείου.
Δεν θεωρώ κανέναν της αρχαιότητας χαζό.
Απλά βλέπω πώς είναι ο κόσμος σήμερα.
Τι θα δείξει η τηλεόραση; Τον τάδε και τον δείνα που έκαναν εκείνο το πείραμα, κλπ. Οι φιλόλογοι κλπ. δεν πολυπαίζουν κοσμικώς, εκτός από τους δικηγόρους, αλλά όχι για καλό στους τελευταίους...

φοβερή λογική.. πάμε σε αυτό που μας προβάλλει περισσότερο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top