Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σήμερα στο σεπ, ρωτάει η καθηγήτρια :

"Πόσοι απο εσάς θα ακολουθήσουν την θεωρητική κατεύθυνση;"

Τρία χεράκια σηκώθηκαν δειλά δειλά :P (ένα εκ των αποίων ήταν το δικό μου ^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Σήμερα στο σεπ, ρωτάει η καθηγήτρια :

"Πόσοι απο εσάς θα ακολουθήσουν την θεωρητική κατεύθυνση;"

Τρία χεράκια σηκώθηκαν δειλά δειλά :P (ένα εκ των αποίων ήταν το δικό μου ^^)

Ώστε τρία ε..Συμπτωματικός αριθμός...Με βάζει σε σκέψεις :what::hmm:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μέχρι στιγμής σε εμάς πάει ως εξής... 5 θεωρητική.. 6-7 το πολύ θετικοί(το συνάφι μας μέσα:P) και οι υπόλοιποι 20 τεχνολογική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σήμερα στο σεπ, ρωτάει η καθηγήτρια :

"Πόσοι απο εσάς θα ακολουθήσουν την θεωρητική κατεύθυνση;"

Τρία χεράκια σηκώθηκαν δειλά δειλά :P (ένα εκ των αποίων ήταν το δικό μου ^^)
ετσι ετσι:D:D
(:jumpy:)

αντε κι εχουμε πηξει στους θετικους εδω μεσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
να προσθέσω ότι από τους 5 δικούς μας ο ένας είναι αμφιλεγόμενος:P....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Σε εμας ειναι 5 ατομα Θετικη, απο τα 85, τα 45 Θεωρητικη και τα αλλα Τεχνολογικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

London

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σκέφτομαι Θεωριτική...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εμάς αντίθετα (δυστυχώς) από τα 20 άτομα τα 6 θεωρητική,τα 4 θετική,και τα υπόλοιπα 10 τεχνολογική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria93

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θεωρητική σίγουρα! δεν εχω καθόλου καλή σχέση με την φυσική!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
θεωρητική σίγουρα! δεν εχω καθόλου καλή σχέση με την φυσική!!:xixi:

Αυτή η άποψη πρέπει να καταργηθεί, πηγαίνουμε στην τάδε κατεύθυνση επειδή από εκεί περνάμε στην σχολή που θέλουμε, όχι επειδή μας αρέσουν τα μαθήματά της ή δεν μας αρέσουν των υπόλοιπων κατευθύνσεων. Αν κάποιος δηλαδή θέλει να πάει στο μαθηματικό τι; Θα πάει θεωρητική επειδή δεν μπορεί την φυσική; Άλλο 2 χρόνια υπομονή και δουλειά, άλλο να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο μια ζωή για μια λάθος απόφαση..

Τίποτα προσωπικό, απλά με αφορμή αυτό που διάβασα το είπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σωστό ... το ίδιο και με μια φίλη μου που θέλει πολιτικός μηχανικός αλλά λέει ότι δεν είναι καλή στα μαθηματικά... και για αυτό στρέφεται στη νομική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria93

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σε καμια περίπτωσή δεν πρέπει να κρίνουμε βαση μαθημάτων.μαλλον το εθεσα λαθος!!εκτος του οτι δεν τα παω καλα με την φυσικη λοιπον,η σχολη που θελω βρισκεται στην θεωρητική.και ευτυχως τα μαθηματα τα πιο θεωριτηκα ειναι εκεινα που μου αρεσουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
μπορεί να μην πάω ακόμα λύκειο αλλά ξέρω τι θέλω κ θα πάω θετική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki598

Νεοφερμένος

Η maraki598 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν ξερω ακομα... ισως θεωριτικη αλλα ισως και τεχνολογικη (γιατι το φροντηστηριο θελει να ακολουθησω τεχνολογικα)!!!ειμαι μπερδεμενη. . .:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δεν ξερω ακομα... ισως θεωριτικη αλλα ισως και τεχνολογικη (γιατι το φροντηστηριο θελει να ακολουθησω τεχνολογικα)!!!ειμαι μπερδεμενη. . .:hmm:


και εσύ θα το ακολουθήσεις??

Ωρέ που πάμε ρε??? που πάμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
δεν ξερω ακομα... ισως θεωριτικη αλλα ισως και τεχνολογικη (γιατι το φροντηστηριο θελει να ακολουθησω τεχνολογικα)!!!ειμαι μπερδεμενη. . .:hmm:

Τι εννοείς το φροντιστήριο θέλει να ακολουθήσεις τεχνολογικά μαθήματα??:what:
Αυτό που θες εσύ θα επιλέξεις.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λοιπόν, αυτό είναι ένα θέμα που με απασχολεί ιδιαίτερα φέτος, κυρίως γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμα επάγγελμα που θέλω να ακολουθήσω, ούτε καν κλάδο.:( Έχω στο μυαλό μου πολλά (τα περισσότερα Θεωρητικής), οπότε, αν μέχρι τις αρχές της επόμενης χρονιάς δεν έχω κατασταλάξει ακόμη, θα πάω Θεωρητική, για το λόγο ότι δεν τα πάω καθόλου καλά με τη Φυσική! Και στην Άλγεβρα δεν τα πάω καλά βέβαια, αλλά φέτος (τουλάχιστον προς το παρόν) τα πάω μια χαρά και στα δύο, γιατί παώ φροντηστήριο. Ίσως καλύτερα και απ' τα περισσότερα άλλα μαθήματα!:P Επίσης μου αρέσουν πολύ η Χημεία και η Βιολογία. Παρ'όλα αυτά βλέπω ότι τα πράγματα δυσκολεύουν όσο περνά ο καιρός, οπότε... θα προτιμήσω τα "ασφαλή" μαθήματα, όπως όλοι λένε! Αρχαία τα πάω καλά, ιστορία όχι και τόσο, κείμενα τέλεια... Άρα τα Λατινικά μένει να δούμε πώς είναι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τα κείμενα μας πληροφοριακά δεν έχουν καμία σχέση με τα δικάς μας... εκεί θέλει πολύ αποστήθιση και να γράφεις πραγματικά πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};215248:
θα πάω Θεωρητική, για το λόγο ότι δεν τα πάω καθόλου καλά με τη Φυσική!

Κι εγώ έτσι στην Ά Λυκείου σκεφτόμουν. Καμία επαφή με Φυσική στην Α΄. Αλλά στην Γ' Λυκείου την αγάπησα τρελά.... Ίσως χάρη στον καθηγητή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οι καθηγητές παίζουν όντως μεγάλο ρόλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top