Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Πωπω πεθαίνω όσο σκέφτομαι ότι θα τρίψω την αίτηση για θετική στα μούτρα των φιλόλογων :jumpy::jumpy:


:P

Εγω σκεφτομαι ακριβως το αντιθετο:D:D:Dμουαχαχαχαχαχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι ακριβως το αντιθετο:D:D:Dμουαχαχαχαχαχαχαχα:P

Έλεος ρε μωρό με απογοητεύεις πάρα πολύ...:'(


Θέλω να χωρίσουμε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coachina

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγώ θα πάω θετική γτ απ'ότι ξέρω εχεις περισσότερες επιλογές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δν εχουν σημασια οι περισσοτερες επιλογες αλλα αυτο π εσυ θες να κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
εγώ θα πάω θετική γτ απ'ότι ξέρω εχεις περισσότερες επιλογές..

Mπα?! :P

δν εχουν σημασια οι περισσοτερες επιλογες αλλα αυτο π εσυ θες να κανεις..

My thoughts exactly. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θετικη ειχα πει...θετικη πηγα...θετικη θα συνεχισω:P Τhat's all folks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H.PotterAddicted

Νεοφερμένος

Η H.PotterAddicted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
θεωρητική. Βέβαια τρελαίνομαι για χημεία αλλα που να πάω θετική με τόσα κενά που έχω στην άλγεβρα και στην φυσική. Εξάλλου ανακάλυψα πως μου αρέσουν τελικά τα αρχαία:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδια εγω σκεφτομαι κατα 98% να παω τεχνολογικη!!!αλλα μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε ποια ειναι τα μαθηματα εκει?α!και ποια μπορουμε να παρουμε για επιλογης???επισης θα ηθελα να σας πω οτι θελω να γινω αστυνομος!απο που ειναι ευκολοτερο?α!και σε ποιο πεδιο και ποσα μορια θελει?(παιδες ειμαι ασχετος και για αυτο ρωταω τοσα πολλα!!ουτως ή αλλως για αυτο υπαρχει αυτο το σαιτ!περιμενω απαντησεις!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η τεχνολογικη στην η εχει 4 μαθηματα...
1,μαθηματικα κατευθυνσης
2,φυσικη κατευθυνσης
3,αρχες οργανωσης διοικησης επιχειρησεων
4,αναπτυξη εφαρμογων...

αφου θες αστυνομικος πρεπει να παρεις μαθημα επιλογης στατιστικη καθως και οικονομια για να περασεις εκει απο το 5ο επιστημονικο πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
η τεχνολογικη στην η εχει 4 μαθηματα...
1,μαθηματικα κατευθυνσης
2,φυσικη κατευθυνσης
3,αρχες οργανωσης διοικησης επιχειρησεων
4,αναπτυξη εφαρμογων...

αφου θες αστυνομικος πρεπει να παρεις μαθημα επιλογης στατιστικη καθως και οικονομια για να περασεις εκει απο το 5ο επιστημονικο πεδιο...

Τα ξερεις τα κατατοπια βλεπω...:no1: Ποιος να στα εχει πει ολα αυτα αραγε?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τα ξερεις τα κατατοπια βλεπω...:no1: Ποιος να στα εχει πει ολα αυτα αραγε?;)


απο εδω τα εμαθα τα περισσοτερα και απο τον αδελφο μ..

Πλησιάζει όντως. Και είμαι still τους -σχεδόν- αναποφάσιστους, αυτή είναι η βλακεία.:/
Τεσπα. Πιστεύω πως προκειμένου να επιλέξεις τί κατεύθυνση θ'ακολουθήσεις θα πρέπει πρώτα να δεις ποιό ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ σ' ενδιαφέρει, ποιό πιστεύεις πως θα μπορούσες ανετα ν'ακολουθήσεις στο υπόλοιπο της ζωής σου.:D Έπειτα να ψάξεις την κατεύθυνση η οποία μπορεί να σε οδηγήσει στο επάγγελμα αυτό, την κατεύθυνση που έχει ανοιχτά τα πεδία που σε ενδιαφέρουν.
Γιατί αν αρχίσεις και το ψειρίσεις με τα μαθήματα που σου αρέσουν πρώτα δε θα βγάλεις άκρη. Προσπάθησε πρώτα να ψάχτείς με τα επαγγέλματα.


σε νιωθω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
και άμα είσαι ή έστω νομίζεις ότι είσαι εξίσου καλή και στα δύο;

δν εχει μονο σημασια σε τι εισαι καλη
ειναι πιο σημαντικο το τι σε ευχαριστει περισσοτερο.
δυστυχως ο τροπος που εχει συνδεθει το πανεπιστημιο με το λυκειο πρεπει να λυφθει υπ οψιν. με λιγα λογια η κατευθυνση που επιλεγεις στο λυκειο συνδεονται αμεσα με τις σχολες που σε ενδιαφερουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
και άμα είσαι ή έστω νομίζεις ότι είσαι εξίσου καλή και στα δύο;
Τότε θα λάβεις άλλα πράγματα υπόψη σου! Θα επιλέξεις την κατεύθυνση που θα σε βοηθήσει να πετύχεις πιο εύκολα τους στόχους σου, δηλ. να περάσεις στη σχολή που θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και άμα είσαι ή έστω νομίζεις ότι είσαι εξίσου καλή και στα δύο;

ετσι ημουν κι εγω..και διαλεξα θεωρητικη(στο μυαλο μου οχι στο σχολειο :P)
αλλα μετα καταλαβα οτι δεν μ'αρεσει καποια αλλη σχολη εκτος απο τη Νομικη και οτι τα μαθηματα ειναι βαρετα

αλλαξα γνωμη και τελικα διαλεξα θετικη και δεν το μετανιωσα ουτε λεπτο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω ειμαι σε πληρη συγχηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bon Jovi

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
90% σίγουρος για Τεχνολογική! (Το 10% είναι η Θετική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Iro*

Νεοφερμένος

Η *Iro* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σκέφτομαι να πάω τεχνολογική αλλα δεν αποκλείω και την θετική.. μπορεί να μου πεί κάποιος τα μαθήματα που έχει η θετική;; θα με βοηθήσει πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
στη Β' λυκείου έχει: Mαθηματικά κατεύθυνσης,χημεία γενικής-κατεύθυνσης,φυσική γενικής-κατεύθυνσης.
Δεν φαίνονται πολλά αλλά αν τα γνωρίσεις θα καταλάβεις.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγω παιδια θα παω Τεχνολογικη και στη Β και στη Γ.....σε διευκολυνει παρα πολυ για τις οικονομικες σχολες....Σιγα εγω μην κατσω να παλευω με φυσικη γενικης και βιολογια στη θετικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top