Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Ειδα 3 ελληνικες ταινιες πολυ μου αρεσαν και οι 3 για τα ελληνικα δεδομενα (παραγωγες,μπατζετ κλπ)

Λιουμπη
Απο ερωτα
Καλα κρυμμενα μυστικα:Αθανασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μολις ειδα την the best offer . Αρκετά καλη με ανατρεπτικό τέλος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Ειδα την Θυσια του Ταρκοφσκυ.Αριστουργημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Πως σου φάνηκε? Χθες τη συζητούσα με άλλους που την έχουν δει αλλά δεν μου είπαν και τα καλύτερα.

Οχι ούτε εμένα μου άρεσε το xmen που είχα πριν λίγους μήνες ήταν πιο γαμάτο.Μια υποσημείωση μην διαλέγετε θέσεις κάτω κάτω κοντά στην οθόνη :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_9

Νεοφερμένος

Η anastasia_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
του γούντυ άλεν το ''cafe society'' ! πολύ ωραία ταινία ιδιως αν σου αρέσει η αναφορά στα παλαιότερα χρόνια ,στο 1930!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Of mice and men δεν περίμενα ότι θα μου άρεσε τόσο, πολύ καλή!
Doctor Strange ούτε κρύο ούτε ζέστη, ευχάριστη απλώς για να περάσει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Είδα το lone survivor καλή ταινία δεν με ενθουσίασε όμως και πολύ μάλλον φταίει που δεν ειμαι συνηθισμένη στο πολύ πιστολίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Donnie Darko
Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαίτερα... τελειώνει η ταινία και είσαι σε φάση wtf
πρέπει να διαβάσεις την εξήγηση για να καταλάβεις τι ακριβώς συμβαίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Hacksaw Ridge

Όσο και να διαφωνεί κάποιος με το εύκολο επιφανειακό περιεχόμενο, αμα το αφήσεις λίγο στην άκρη πηγαίνοντας προετοιμασμένος, σκηνοθετικά δε μπορείς να αρνηθείς ότι είναι απολαυστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Θα μπορούσε να είναι και καλύτερη. :P Αλλά περνάει η ώρα, εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Fantastic Beasts and Where to Find Them πολύ μέτρια, δεν θα την πρότεινα σε κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Pete's Dragon
Αν δεν την έχετε δει, να τη δείτε σύντομα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Fantastic beasts and where to find them.
Μου άρεσε πάρα πολύ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Fantastic beasts and where to find them.
Μου άρεσε πάρα πολύ! :inlove:
Πόσο βάζεις στα 10 και ιατί; Σου θύμισε καθόλου HP?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
The girl on the train
Χάσιμο χρόνου, δε μου άρεσε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LadyPhantom

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
The Amazing-Spiderman σημερα στο Mega :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Fantastic beasts and where to find them.
me too!
μ αρεσε, αλλα θα θελα περισσοτερο ζουμι στην ιστορια. κι ωραια μουσικη. o eddie redmayne να δινει πονο.
επισης μ αρεσε που ειδα τη διαφορα και με μη british cast. lol ο κολιν φερθ κακο παιδι απο ολες τις γωνιες να τον παρει η καμερα να εμπεδωσουμε τo attitude:P
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Eίδα αρκετές το τελευταίο διάστημα αλλά αν είναι μια που προτείνω σίγουρα ειναι οι Ανθισμένες Μανόλιες (aka Steel Magnolias) Απλά η απόλυτη εξύμνηση της γυναικείας φιλίας αλλά και της σχέσης μάνας κόρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πόσο βάζεις στα 10 και ιατί; Σου θύμισε καθόλου HP?

Έβαλα να τη δω κ εγώ, στο μισάωρο με πήρε ο ύπνος. Είτε θα ταν τόσο βαρετή που θα με κοίμησε είτε που θα νύσταζα. Είχα ξυπνήσει αργά οπότε δε νύσταζα, ήταν απλά βαρετή. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top