Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Shutter Island

Ας με διαφωτήσει κάποιος γιατί δεν κατάλαβα χριστό. Τι έγινε τελικά; :'(

Θα σου πω για το τέλος αφού οι περισσότεροι όταν το είδαμε την πρώτη φορά σε αυτό "σκαλώσαμε"... Ξεκινάμε όπως από το ότι ο Daniels ήταν πραγματικά ένας ασθενής και όχι ο ερευνητής που θέλει να πιστεύει και πώς όλο αυτό το "κυνηγητό" έγινε με τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να καταλήξει στην αλήθεια, που δεν αποδέχεται όταν ακούει από τους γιατρούς του, πρωτύτερα...
Όλο το νόημα κρύβεται πίσω από την φράση "Which would be worse? To live as a monster or die as a good man?". Νομίζω πως αυτή η ερώτηση αντικατοπτρίζει την "λύτρωση" που επιδιώκει ο Teddy, αφού ουσιαστικά υπονοεί πως το να ζει γνωρίζοντας τι έχει κάνει (εκείνος και η γυναίκα του) είναι πάνω από τις αντοχές του. Άρα, επιλέγει συνειδητά την λοβοτομή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Shutter Island

Ας με διαφωτήσει κάποιος γιατί δεν κατάλαβα χριστό. Τι έγινε τελικά; :'(
Χαζομαρίτσα, δε μ' άρεσε καθόλου, βαριόμουν σ' όλη τη διάρκεια, σ' άλλους πάλι αρέσει πολύ :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα σου πω για το τέλος αφού οι περισσότεροι όταν το είδαμε την πρώτη φορά σε αυτό "σκαλώσαμε"... Ξεκινάμε όπως από το ότι ο Daniels ήταν πραγματικά ένας ασθενής και όχι ο ερευνητής που θέλει να πιστεύει και πώς όλο αυτό το "κυνηγητό" έγινε με τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να καταλήξει στην αλήθεια, που δεν αποδέχεται όταν ακούει από τους γιατρούς του, πρωτύτερα...
Όλο το νόημα κρύβεται πίσω από την φράση "Which would be worse? To live as a monster or die as a good man?". Νομίζω πως αυτή η ερώτηση αντικατοπτρίζει την "λύτρωση" που επιδιώκει ο Teddy, αφού ουσιαστικά υπονοεί πως το να ζει γνωρίζοντας τι έχει κάνει (εκείνος και η γυναίκα του) είναι πάνω από τις αντοχές του. Άρα, επιλέγει συνειδητά την λοβοτομή.
omg. Εγώ ήμουν σε φάση ότι αυτοί του το έκαναν για να μη ψάχνει. Ο.ο αλλά και στο τέλος με μπέρδεψε. Θενξ πάντως με την απορία ήμουν χθες.:hehe:

Χαζομαρίτσα, δε μ' άρεσε καθόλου, βαριόμουν σ' όλη τη διάρκεια, σ' άλλους πάλι αρέσει πολύ :ermm:
Εγώ τώρα που κατάλαβα το τέλος καλή είναι τελικά. :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Once αν και δεν τις προτιμώ αυτές τις ταινίες, αυτή ήταν πολύ καλή. εξαιρετικά τραγούδια και ακόμη πιο εξαιρετικές φωνές, ίσως να έγινε και μία από τις αγαπημένες μου μόνο γι' αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Xμ... Η τελευταία ταινία που είδα ήταν η Far from the Madding Crowd, η οποία μου άρεσε πολύ.

Έκατσα και έψαξα τίτλους ταινιών, για να μπουν στη "λίστα" μου. Κάθε φορά κάθομαι και ψάχνω στο παρά '5, και κάνω πιο πολύ ώρα να διαλέξω ταινία από ότι να τη δω τελικά. :hehe: Ε, τώρα συγκέντρωσα ... κάμποσες ταινίες που έχω βάλει "στόχο" να δω στους επόμενους 3 μήνες.

Η σειρά είναι σαφώς Τυχαία! :) - (κάποιες τις έχω δει ξανά)

1. Aloha
2. True story
3. The theory of everything
4. The imitation game
5. Unbroken
6. Time lapse
7. Predestination
8. 12 years of a slave
9. Man of steel
10. Fast and Furious
11. Suite Française
12. The prestige
13. Shutter island
14. Chef
15. Now you see me
16. The good lie
17. Before I go to sleep
18. Moon
19. Schindler’s list
20. The great Gatsby
21. A beautiful mind
22. American beauty
23. The book thief
24. Beyond the lights
25. Lost in translation
26. Testament of youth
27. The disappearance of Eleanor Rigby
28. The immigrant
29. Womb
30. We bought a Zoo
31. Under the skin
32. Sils Maria
33. Inside job
34. The Bourne identity
35. The Bourne supremacy
36. The Bourne ultimatum
37. The maze runner
38. Gone girl
39. Fury
40. Winter’s bone
41. The ides of march
42. An unfinished life
43. Basic instinct
44. A dangerous method
45. White bird in a blizzard
46. Ex Machina

Ya right! Είμαι ταινιοφάγος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Xμ... Η τελευταία ταινία που είδα ήταν η Far from the Madding Crowd, η οποία μου άρεσε πολύ.

Έκατσα και έψαξα τίτλους ταινιών, για να μπουν στη "λίστα" μου. Κάθε φορά κάθομαι και ψάχνω στο παρά '5, και κάνω πιο πολύ ώρα να διαλέξω ταινία από ότι να τη δω τελικά. :hehe: Ε, τώρα συγκέντρωσα ... κάμποσες ταινίες που έχω βάλει "στόχο" να δω στους επόμενους 3 μήνες.

Η σειρά είναι σαφώς Τυχαία! :) - (κάποιες τις έχω δει ξανά)

1. Aloha
2. True story
3. The theory of everything
4. The imitation game
5. Unbroken
6. Time lapse
7. Predestination
8. 12 years of a slave
9. Man of steel
10. Fast and Furious
11. Suite Française
12. The prestige
13. Shutter island
14. Chef
15. Now you see me
16. The good lie
17. Before I go to sleep
18. Moon
19. Schindler’s list
20. The great Gatsby
21. A beautiful mind
22. American beauty
23. The book thief
24. Beyond the lights
25. Lost in translation
26. Testament of youth
27. The disappearance of Eleanor Rigby
28. The immigrant
29. Womb
30. We bought a Zoo
31. Under the skin
32. Sils Maria
33. Inside job
34. The Bourne identity
35. The Bourne supremacy
36. The Bourne ultimatum
37. The maze runner
38. Gone girl
39. Fury
40. Winter’s bone
41. The ides of march
42. An unfinished life
43. Basic instinct
44. A dangerous method
45. White bird in a blizzard
46. Ex Machina

Ya right! Είμαι ταινιοφάγος! :P

Ξεκίνα με το American Beauty αν δε το έχεις δει! :redface:
Εγώ έχω μία Watchlist στο imdb με τριψήφιο νούμερο και όλο αυξάνεται! Δε θα τις δω όλες ποτέ, το έχω πάρει απόφαση!:P

Τελευταία είδα το Άρωμα για δεύτερη φορά και δε μου άρεσε ούτε την δεύτερη!:P Δε μπορώ να καταλάβω γιατί ενθουσιάζεται τόσος κόσμος (κλισέ, I know).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Τελευταία είδα το Άρωμα για δεύτερη φορά και δε μου άρεσε ούτε την δεύτερη!:P Δε μπορώ να καταλάβω γιατί ενθουσιάζεται τόσος κόσμος (κλισέ, I know).

Γιατί ό,τι είναι υπερβολικά διεστραμμένο και σιχαμένο βρίσκει κοινό, το συγκεκριμένο δεν είναι καλύτερο από το Human Centipede και αμφότερα απευθύνονται σε ανισόρροπους (όσον αφορά άτομα που πραγματικά θεωρούν αξιόλογες τις εν λόγω ταινίες, όχι όποιος τις δει για πλάκα ή οτιδήποτε άλλο).

Είδα το The Perks of Being a Wallflower. Συμπαθητική ταινία, ιδιαίτερη αλλά μάλλον όχι το είδος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

john_doe

Δραστήριο μέλος

Ο john_doe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εγώ μόλις είδα μια τσόντα με μιλφάρες αριστούργημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί ό,τι είναι υπερβολικά διεστραμμένο και σιχαμένο βρίσκει κοινό, το συγκεκριμένο δεν είναι καλύτερο από το Human Centipede και αμφότερα απευθύνονται σε ανισόρροπους (όσον αφορά άτομα που πραγματικά θεωρούν αξιόλογες τις εν λόγω ταινίες, όχι όποιος τις δει για πλάκα ή οτιδήποτε άλλο).

Είδα το The Perks of Being a Wallflower. Συμπαθητική ταινία, ιδιαίτερη αλλά μάλλον όχι το είδος μου.

Με ενοχλεί το story, μπορώ να καταλάβω γιατί αρέσει σε κόσμο η ταινία. Το cast είναι καλό, η φωτογραφία είναι πολύ συμπαθητική είναι μία προσεγμένη - τεχνικά ταινία. Δε μπορώ να διανοηθώ πώς είναι το βιβλίο!:P

Το Perks of being a wallflower ήταν καλό και είχε ωραία μουσική απ'όσο θυμάμαι!:hmm:
Δε μπορώ να αποφασίσω αν μου άρεσε όμως ο Ezra Miller...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Xμ... Η τελευταία ταινία που είδα ήταν η Far from the Madding Crowd, η οποία μου άρεσε πολύ.

Έκατσα και έψαξα τίτλους ταινιών, για να μπουν στη "λίστα" μου. Κάθε φορά κάθομαι και ψάχνω στο παρά '5, και κάνω πιο πολύ ώρα να διαλέξω ταινία από ότι να τη δω τελικά. :hehe: Ε, τώρα συγκέντρωσα ... κάμποσες ταινίες που έχω βάλει "στόχο" να δω στους επόμενους 3 μήνες.

Η σειρά είναι σαφώς Τυχαία! :) - (κάποιες τις έχω δει ξανά)

1. Aloha
2. True story
3. The theory of everything
4. The imitation game
5. Unbroken
6. Time lapse
7. Predestination
8. 12 years of a slave
9. Man of steel
10. Fast and Furious
11. Suite Française
12. The prestige
13. Shutter island
14. Chef
15. Now you see me
16. The good lie
17. Before I go to sleep
18. Moon
19. Schindler’s list
20. The great Gatsby
21. A beautiful mind
22. American beauty
23. The book thief
24. Beyond the lights
25. Lost in translation
26. Testament of youth
27. The disappearance of Eleanor Rigby
28. The immigrant
29. Womb
30. We bought a Zoo
31. Under the skin
32. Sils Maria
33. Inside job
34. The Bourne identity
35. The Bourne supremacy
36. The Bourne ultimatum
37. The maze runner
38. Gone girl
39. Fury
40. Winter’s bone
41. The ides of march
42. An unfinished life
43. Basic instinct
44. A dangerous method
45. White bird in a blizzard
46. Ex Machina

Ya right! Είμαι ταινιοφάγος! :P

Όπως ειπε και η Eileen,ξεκινα με Αmerican Beauty!Ειναι πολυ ωραια ταινια,με υπέροχη μουσική :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Ξεκίνα με το American Beauty αν δε το έχεις δει! :redface:
Εγώ έχω μία Watchlist στο imdb με τριψήφιο νούμερο και όλο αυξάνεται! Δε θα τις δω όλες ποτέ, το έχω πάρει απόφαση!:P

Τελευταία είδα το Άρωμα για δεύτερη φορά και δε μου άρεσε ούτε την δεύτερη!:P Δε μπορώ να καταλάβω γιατί ενθουσιάζεται τόσος κόσμος (κλισέ, I know).

Πετάγομαι!:redface:
Το American Beauty είναι απο τις αγαπημένες μου ταινίες!Την έχω δει κάμποσες φορές!
Το Άρωμα το διάβασα σε βιβλίο και μου έβγαλε την πίστη!

On: Τελευταία είδα το Theory of Everything και μου άρεσε πάρα πολυ!Φοβερός ο πρωταγωνιστής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Whiplash (ωραία ταινία αν και δεν τρελάθηκα, δεν είναι του γούστου μου τέτοιες ταινίες) 8/10
Legally blonde (τι έχω πάθει και βλέπω μόνο ανόητες αμερικανιές τώρα τελευταία?) 6/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


Η σειρά είναι σαφώς Τυχαία! :) - (κάποιες τις έχω δει ξανά)

1. Aloha
2. True story
3. The theory of everything
4. The imitation game

5. Unbroken
6. Time lapse
7. Predestination
8. 12 years of a slave
9. Man of steel
10. Fast and Furious
11. Suite Française
12. The prestige
13. Shutter island
14. Chef
15. Now you see me
16. The good lie
17. Before I go to sleep
18. Moon
19. Schindler’s list
20. The great Gatsby
21. A beautiful mind
22. American beauty
23. The book thief
24. Beyond the lights
25. Lost in translation
26. Testament of youth
27. The disappearance of Eleanor Rigby
28. The immigrant
29. Womb
30. We bought a Zoo
31. Under the skin
32. Sils Maria
33. Inside job
34. The Bourne identity
35. The Bourne supremacy
36. The Bourne ultimatum
37. The maze runner
38. Gone girl
39. Fury
40. Winter’s bone
41. The ides of march
42. An unfinished life
43. Basic instinct
44. A dangerous method
45. White bird in a blizzard
46. Ex Machina

Έκανα με bold όσες έχω δει. :P
Θα πάω και εγώ με το μέρος των υπόλοιπων (American Beauty) επειδή είναι μια ταινία που θέλω να δω εδώ και πολύ καιρό. Απο όσες σημείωσα, με είχαν εντυπωσιάσει περισσότερο το Womb και το Theory of Everything, οπότε προτείνω και αυτές.
Επίσης, και η λίστα του Σίντλερ είναι μια πολύ καλή ταινία που δυστυχώς ακόμη δεν έχω σώσει να δω ολόκληρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Με ενοχλεί το story, μπορώ να καταλάβω γιατί αρέσει σε κόσμο η ταινία. Το cast είναι καλό, η φωτογραφία είναι πολύ συμπαθητική είναι μία προσεγμένη - τεχνικά ταινία. Δε μπορώ να διανοηθώ πώς είναι το βιβλίο!:P

Το βιβλίο ήταν πολλάκις καλύτερο από την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τιγρογατο

Νεοφερμένος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το Possession (1981) για δευτερη φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
suite francaise: 7/10

Κατώτερη απο το βιβλιο, αλλα αρκετά ενδιαφέρουσα ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
The butterfly effect
The butterfly effect 2
The butterfly effect: revelations
μου άρεσαν αρκετά και οι 3 (αν και η πρώτη ήταν η καλύτερη). δεν καταλαβαίνω πως το 2 πήρε 4.4 αστέρια στο imdb. δεν ήταν και τέλειο αλλά ένα 6 το άξιζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Les Diaboliques (1955) - H.G. Clouzot
Υπόθεση: Σύζυγος κι ερωμένη αποφασίζουν να βγάλουν απ' τη μέση τον άντρα που τις χώρισε και μετά τις ένωσε.

Κατά πάσα πιθανότητα η αγαπημένη μου ταινία για το φετινό καλοκαίρι γιατί, καλές οι σινεφίλ, αλλά η μανία για ασπρόμαυρο/noir/θρίλερ δεν κρύβεται. Δεν ξέρω από που να το πιάσω, μ' άρεσαν απιστευτα τα παιχνίδια με το φως, τη θεώρησα ιδιαίτερα κλιμακούμενη ως προς το σασπένς και, αν και υποψιασμένη, μπόρεσε να με κρατήσει σε εγρήγορση μέχρι το τέλος, το οποίο ήταν εξαιρετικά άρτια σκηνοθετημένο.

Όποιος ενδιαφέρεται, προσοχή, μη διαβάσετε τίποτα πριν τη δείτε, το λέει και στο τέλος της ταινίας. :loltooth:

View attachment 59607

Μτφρ: Μην είστε διαβολικοί. Μην καταστρέψετε το ενδιαφέρον των φίλων σας για αυτή την ταινία. Μη τους διηγηθείτε αυτό που μόλις είδατε. Ευχαριστούμε εκ μέρους τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

john_doe

Δραστήριο μέλος

Ο john_doe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΡΑΞΗ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
pet sematary https://www.imdb.com/title/tt0098084/?ref_=nv_sr_1

και τα μυαλα στους ταφους
καλυτερη ερμηνεια ο μικρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top