Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Ερις

New member

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.
Three Colors (με σειρά: 1.Blue, 2.Red, 3.White) και μου άρεσαν με την ίδια σειρά.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.
Δεν έχω μετρήσει πόσες φορές την έχω δει,αλλά σίγουρα δεν είναι αρκετές. Φοβερό soundtrack..

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
'Ετσι, γράφτε να παίρνω ιδέες και αύριο που τελειώνω εξεταστική θα πέσει πολύ σάπισμα. 8)

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Η spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.
Three Colors (με σειρά: 1.Blue, 2.Red, 3.White) και μου άρεσαν με την ίδια σειρά.
Είδα την πρώτη την προηγούμενη βδομάδα. Πολύ καλή από όλες τις απόψεις.

Ήμουν σε φάση, τι άλλο θα συμβεί στην πρωταγωνίστρια πια; :P

Ερις

New member

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.
Είδα την πρώτη την προηγούμενη βδομάδα. Πολύ καλή από όλες τις απόψεις.

Ήμουν σε φάση, τι άλλο θα συμβεί στην πρωταγωνίστρια πια; :P
Ναι, είναι υπέροχη ταινία, καλοδουλεμένη και με καταπληκτική σκηνοθεσία/αισθητική, πρέπει να πω! Πολύ ωραία/συλληψη το γυμνό σώμα που φαίνεται μέσα από το μάτι του!!!

Δες και τις υπόλοιπες για να το συζητήσουμε! ;)

fanouris

New member

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Σιγά την ταινία το Μπλε. Μελό πασπαλισμένο με σεναριακές απιθανότητες και ολίγη από καινή διαθήκη, ένας Παπακαλιάτης για θρησκόληπτους.

ougka pougka

New member

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Now you see me. Εντυπωσιακή ταινία, αν και με λίγο μπερδεμένη πλοκή. Θα πάω να δω σήμερα και το sequel, μπας και μου λυθούν όλες οι απορίες.

Mάιρα

New member

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.
The Choice ωραία ταινία, κλασσικός Nicholas Sparks

Me before you την περίμενα καλύτερη, το βιβλίο με συγκίνησε περισσότερο

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,589 μηνύματα.
Begin again. Πολύ όμορφη μουσική και ευχάριστη πλοκή. Μια ωραία ταινία για να περάσεις την ώρα σου αλλά όχι κάτι παραπάνω. Η Keira Knightley δε μ' άρεσε γενικά αλλά σε αυτή την ταινία μάλλον άλλαξα γνώμη :P

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,441 μηνύματα.
Οι ταινίες που είδα την τελευταία εβδομάδα ήταν οι εξής: Million Dollar Baby και η Τριλογία των Χρωμάτων του Κισλόφσκι (που είδα πως αναφέρθηκε και πρόσφατα στο θρεντ). Απο αυτές απόλαυσα περισσότερο το MDB και τη πρώτη ταινία της Τριλογίας (Μπλε).
Οι άλλες δύο της Τριλογίας εντάξει, δε με ενθουσίασαν και πολύ αλλά θα πω μονάχα πόσο πολύ λάτρεψα το Opening και στις τρεις τους! :D

Μου πρότειναν να δω τη Γλυκιά Συμμορία του Νικολαΐδη πριν κάτι μέρες και δεν μπορώ να τη βρω πουθενά, ούτε online, ούτε σε βιντεοκλάμπ. Την έχει δει κανείς; Ή έστω έχει κανείς καμια ιδέα για το που θα τη βρω;

Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,999 μηνύματα.
8/10 για το κουδιστο...

Muxu Su

Well-known member

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,589 μηνύματα.
είδα το Ψυχώ.
ok, επιτέλους τρόμαξα με θρίλερ. πολύ καλό σενάριο, για τη μουσική τα λόγια περιττά. θέλω να δω και τα sequel αλλά νιώθω πως δε θα είναι το ίδιο καλά :hmm:

idoctorwho

New member

Ο idoctorwho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γάτος Σπιρουνάτος!!!Ναι λοιπον,το ειπα!

miss marple

Well-known member

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 477 μηνύματα.
la famille bellier....καταπληκτική ταινία

eco-warrior

New member

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια