Γενικό -  Ποια είναι η γνώμη σας για την Α' Λυκείου;

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα θετικά μαθήματα νομίζω πως θέλουν προσοχή.
ε ντάξυ δεν λέω για αδιαφορία απλά δεν έχει και τρελό διάβασμα ή κούραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ πήγα 3ήμερη στην α λυκείου:P να ζηλεύεις ;3

γενικά η α λυκείου είναι γαμάτη τάξη(ούτε διάβασμα, ούτε τίποτα χαλαρά τελείως:P)
:confused::confused:
ε ντάξυ δεν λέω για αδιαφορία απλά δεν έχει και τρελό διάβασμα ή κούραση..
:confused::confused:
Αν μια ταξη μου φαίνεται ως η πιο απαιτητικη εως τωρα αυτη ειναι η Α Λυκειου :P ισως να την κανουν απαιτητικη χρονια οι καθηγητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:confused::confused:
Αν μια ταξη μου φαίνεται ως η πιο απαιτητικη εως τωρα αυτη ειναι η Α Λυκειου :P ισως να την κανουν απαιτητικη χρονια οι καθηγητες :P
όχι ρε συ.. Βασικά σας έβαλαν και βιολογία στην πρώτη που από ότι έχω ακούσει είναι δύσκολη.

εγώ στην α λυκείου έβγαλα καλό βαθμό χωρίς ιδιαίτερο διάβασμα και έγραφα καλά δεν με χάριζαν βαθμούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βαρκελώνη; Είσαι όντως Ηνωμένο Βασίλειο;

Όχι :hehe: Κάνουμε απλά ένα πρόγραμμα στο σχολείο για την Βαρκελώνη και τον σουρεαλισμό και θα μας πάνε εκεί 5 μέρες τον Μάρτιο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τα θετικά μαθήματα νομίζω πως θέλουν προσοχή.

Θελουν οντως προσοχη ειδικα αν θελεις Θετικη/Τεχνολογικη. Η φετινη Φυσικη και Αλγεβρα αποτελουν τη βαση για τα αντιστιχα μαθηματα κατευθυνσης της Γ'Λυκειου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Α‘ ήταν αρκετά εύκολη, εσείς τώρα πετύχατε και τα πρότζεκτ οι καινούργιοι εμείς τη γλυτώσαμε παρά τρίχα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η Α‘ ήταν αρκετά εύκολη, εσείς τώρα πετύχατε και τα πρότζεκτ οι καινούργιοι εμείς τη γλυτώσαμε παρά τρίχα :hehe:

Μη το λες!Αν εχεις καλο καθηγητη και ενδιαφερον θεμα (φετος τουλαχιστον , ειμαι τυχερη σε αυτο :P ) ειναι ενδιαφερον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Έλενα, αν είναι καλή η ομάδα και ενδιαφέρον το θέμα,είναι πολύ καλύτερο από 2 ώρες μάθημα. Και δεν μπορώ να πω ότι με κούρασε το πρώτο πρότζεκτ που κάναμε, αν και δεν έβρισκα πολύ ενδιαφέρον το θέμα. Το θέμα είναι πως ήρθα πιο κοντά με κάποιους και πέρασα ωραία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
εμάς με την έλενα ευτυχώς δεν μας έκαψε το μάθημα του πρότζεκτ. ήμασταν πραγματικά τυχερή τάξη όσον αφορά την καθηγήτρια.

Μαθηματικά, φυσική, χημεία. σε όποιον αρέσουν και θα πάνε θετική/τεχνολογική θα κάτσουν και θα τα διαβάσουν. δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. :Ρ
και βασικά μπορεί να είμαι λίγο μαζόχα αλλά εμένα σε γενικές γραμμές μου αρέσει να διαβάζω (αν και ολίγον τεμπελόσκυλο). τα θετικά τουλάχιστον είναι πολύ πιο ενδιαφέροντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
εμάς με την έλενα ευτυχώς δεν μας έκαψε το μάθημα του πρότζεκτ. ήμασταν πραγματικά τυχερή τάξη όσον αφορά την καθηγήτρια.

Μαθηματικά, φυσική, χημεία. σε όποιον αρέσουν και θα πάνε θετική/τεχνολογική θα κάτσουν και θα τα διαβάσουν. δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. :Ρ
και βασικά μπορεί να είμαι λίγο μαζόχα αλλά εμένα σε γενικές γραμμές μου αρέσει να διαβάζω (αν και ολίγον τεμπελόσκυλο). τα θετικά τουλάχιστον είναι πολύ πιο ενδιαφέροντα

Όντως, ειδικά η Φυσική:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Η πιο χαλαρή τάξη στα 12 χρόνια που πας σχολείο νομίζω είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
:confused::confused:

:confused::confused:
Αν μια ταξη μου φαίνεται ως η πιο απαιτητικη εως τωρα αυτη ειναι η Α Λυκειου :P ισως να την κανουν απαιτητικη χρονια οι καθηγητες :P

Εγώ -λόγω ηλικίας- θα σας πω ποια ήταν η άποψή μου.:P Θα πω, λοιπόν, ότι συμφωνώ με τον Τάσο. :clapup: Μεγαλύτερο ενδιαφέρον έχει η τρίτη λυκείου, επειδή ο/η καθένας/μία διδάσκεται -κατά κύριο λόγο- τα μαθήματα κατεύθυνσης, τα οποία έχει επιλέξει και τα γουστάρει περισσότερο;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
όχι ρε συ.. Βασικά σας έβαλαν και βιολογία στην πρώτη που από ότι έχω ακούσει είναι δύσκολη.

εγώ στην α λυκείου έβγαλα καλό βαθμό χωρίς ιδιαίτερο διάβασμα και έγραφα καλά δεν με χάριζαν βαθμούς:P
σορρυ αλλα εγω φέτος βλέπω οτι θέλει περισσότερο διαβασμα απο περσυ και οι καθηγητες μας φετος μπορω να πω οτι ειναι οι πιο απαιτητικοι που γνωρισα ποτε :eek: Το κακο με εμενα φετος ειναι οτι εχω καλα προφορικα και ασχημα γραπτα. Θα δειξει την τριτη :P
Εγώ -λόγω ηλικίας- θα σας πω ποια ήταν η άποψή μου.:P Θα πω, λοιπόν, ότι συμφωνώ με τον Τάσο. :clapup: Μεγαλύτερο ενδιαφέρον έχει η τρίτη λυκείου, επειδή ο/η καθένας/μία διδάσκεται -κατά κύριο λόγο- τα μαθήματα κατεύθυνσης, τα οποία έχει επιλέξει και τα γουστάρει περισσότερο;).
Ετσι νομιζω κι εγω. Φετος δε μου πολυαρεσει απο την αποψη οτι κανω και μαθηματα που χρονια τωρα δε συμπαθαω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σορρυ αλλα εγω φέτος βλέπω οτι θέλει περισσότερο διαβασμα απο περσυ και οι καθηγητες μας φετος μπορω να πω οτι ειναι οι πιο απαιτητικοι που γνωρισα ποτε :eek: Το κακο με εμενα φετος ειναι οτι εχω καλα προφορικα και ασχημα γραπτα. Θα δειξει την τριτη :P
Δεν το πιστεύω ρε συ:P Πραγματικά εμένα η 1η λυκείου ήταν η πιο χαλαρή τάξη!

Έλα μωρέ αν τα πας καλά στην τάξη δεν έγινε τίποτα καταλαβαίνουν οι καθηγητές(συνήθως) ποιοι αξίζουν.

Και αν δεν σε βάλουν καλούς βαθμούς θα γράψεις καλύτερα στο 2ο τετράμηνο για να το βουλώσουν:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ την Α λυκείου την έβγαλα χαλαρά. Εσείς τώρα έχετε βιολογία και πρότζεκτ αλλά δεν έχετε τις αρχες οικονομίας που είχαμε εμείς σωστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αν ειναι δυσκολη η ταξη θα το καταλαβω μεσα στην βδομαδα που περνω βαθμους
γιατι διαβαζω πολυ φετος και να δουμε αν θα αποδειχθει και ο κοπος μου σε ετουτο το χαρτακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
έχουμε αρχές οικονομίας. 2 ώρες την εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η βιολογία που έβαλαν στην πρώτη λυκείου έχω ακούσει ότι είναι πολύ δύσκολη:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
έχουμε αρχές οικονομίας. 2 ώρες την εβδομάδα

Είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα αυτό. Στα χρόνια μου -αντί αυτού- κάναμε πολιτική οικονομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και εγώ την Α λυκείου την έβγαλα χαλαρά. Εσείς τώρα έχετε βιολογία και πρότζεκτ αλλά δεν έχετε τις αρχες οικονομίας που είχαμε εμείς σωστα;
ναι εχουμε Α.Ο. Εγω το μαθημα το βρισκω ενδιαφερον :P Βλέπω ξερω γω Εξυπνόπουλος ΕΠΕ και καταλαβαινω τι φαση παιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top