Πληροφορική ΠΑΠΕΙ

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ενας φιλος μου ειναι 400 μορια πανω απο αυτη τη σχολη και σκεφτεται να την δηλωσει.Οσοι ειναι φοιτητες του τμηματος η εστω γνωριζουν ορισμενα πραγματα για τη σχολη ας που.Οπως αν ειναι καλη σχολη αν ειναι ευκολη/δυσκολη με τι ειδικευετε κυριως (software/hardware) αν εχει αξιολογους καθηγητες και οτι αλλο επιθυμειτε.Ευχαριστω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δεν είναι απο τις καλύτερες πηροφορικές,αλλά ντάξει τα βασικά στα δίνει.Mόνο για Αθήνα-Πειραιά ενδιαφέρεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Cs@UniPi.pdf
    323.1 KB · Εμφανίσεις: 3,205

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Δεν είναι απο τις καλύτερες πηροφορικές,αλλά ντάξει τα βασικά στα δίνει.Mόνο για Αθήνα-Πειραιά ενδιαφέρεται?
Θελει να παει εκει αντι για Γιαννενα για να ειναι κοντα στον αδερφο του.Η σχολη ειναι ευκολη/δυσκολη? Και αν θες που στηριζεις οτι δεν
ειναι απο τις καλυτερες πληροφορικες???


:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Kατ'αρχην,αν δεν παίζει οικονομικό πρόβλημα,καλό θα ήταν να μην χαραμίσει ποιότητα σπουδών για να ναι μαζί με το αδελφό του.Το ότι δεν είναι απο τα καλύτερα τμήματα πληροφορικής στην ελλάδα,το υποστηρίζουν οι ίδιοι οι φοιτητές του.Είναι τμήμα μέτριας δυσκολίας,χωρίς ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες/συχνές/δύσκολες εργασίες/projects.Απο καθηγητές,υπάρχουν όλων των ειδών.Το πρόγραμμα σπουδών είναι σχετικά καλό μέχρι 4ο εξάμηνο,αλλά οι κατευθύνσεις που μπαίνουν είναι άθλιες κατ'εμε-είναι αρκετά εξιδεικευμένες,και αυτό είναι αρνητικό για μια σχολή που υποτίθεται σε καταρτεί στη γενική επιστήμη.Το λέω πολύ συνοπτικά,αλλα όσοι δε βλέπουν τι εννοω μπορούν να μου ζητήσουν να το εξηγήσω;)-Αυτά.Aντιπροτείνω πληροφορική&τηλεματική χαροκοπείου,αν την πιάνει και θέλει οπωσδήποτε αθήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • cs@hua.pdf
    727.4 KB · Εμφανίσεις: 681

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Kατ'αρχην,αν δεν παίζει οικονομικό πρόβλημα,καλό θα ήταν να μην χαραμίσει ποιότητα σπουδών για να ναι μαζί με το αδελφό του.Το ότι δεν είναι απο τα καλύτερα τμήματα πληροφορικής στην ελλάδα,το υποστηρίζουν οι ίδιοι οι φοιτητές του.Είναι τμήμα μέτριας δυσκολίας,χωρίς ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες/συχνές/δύσκολες εργασίες/projects.Απο καθηγητές,υπάρχουν όλων των ειδών.Το πρόγραμμα σπουδών είναι σχετικά καλό μέχρι 4ο εξάμηνο,αλλά οι κατευθύνσεις που μπαίνουν είναι άθλιες κατ'εμε-είναι αρκετά εξιδεικευμένες,και αυτό είναι αρνητικό για μια σχολή που υποτίθεται σε καταρτεί στη γενική επιστήμη.Το λέω πολύ συνοπτικά,αλλα όσοι δε βλέπουν τι εννοω μπορούν να μου ζητήσουν να το εξηγήσω;)-Αυτά.Aντιπροτείνω πληροφορική&τηλεματική χαροκοπείου,αν την πιάνει και θέλει οπωσδήποτε αθήνα!
Δηλαδη δεν ειναι ευχαριστιμενοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Όχι ιδιαίτερα...αλλά ντάξει ο μέσος φοιτητής που δεν έχει καβαλήσει καλάμι,δεν είναι ευχαριστημένος με τη σχολή του.Το θέμα είναι οτι τα βασικά μπορεί να τα πάρει απο τη πληροφορική παπει για ελιχθεί στον χώρο της πληροφορικής,εξ'αλλου το λέω συνέχεια-και πολλοι άλλοι-οτι η πληροφορική είναι καθαρά θέμα προσωπικής ενασχόλησης.Αλλά για να βγάλει τα μόρια που έβγαλε έκανε κάποιον κόπο για κάποια χρόνια.Αυτά τα μόρια αντιπροσωπεύουν τον μόχθο του,και ξεκλειδώνουν κάποιες σχολές.Εγω στη θέση του θα κοίταγα ποια απο τις σχολές που έχω την ευκαιρία να δηλώσω,μου παρέχει τη καλύτερη ποιότητα σπουδών.Ούτε αποκατάσταση,ούτε αδέλφια,ούτε πόλη.Και θα τη δήλωνα και ας είχε και 9.900 μόρια,όσο και χαζό να φαίνονταν στους αλλους!Αλλά αυτό θα κανα εγώ;)
Υγ:Eν ολίγοις το ερώτημα δεν είναι γιατι να μην πάει στο παπεί,αλλα γιατι να προτιμήσει το παπει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giltheodor

Νεοφερμένος

Ο giltheodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ήθελα να ρωτήσω εαν το τμημα πληροφορικής του πανεπιστημίου Πειραιά εχει υποχρεωτικά μαθήματα οσον αφορα την παρακολούθηση τους (απουσίες).
αν και από ότι έχω ακούσει το ΠΑΠΕΙ γενικα δεν εχει τέτοια μαθληματα! αληθεύει???
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γενικά στα πανεπιστήμια δεν υπάρχουν υποχρεωτικά μαθήματα με την έννοια του ότι αν δεν παρακολουθείς στις τόσες απουσίες κόπηκες. Είναι όμως συνήθως υποχρεωτικά γιατί δε μπορείς μετά να έχεις προσδοκίες για υψηλές αποδόσεις, αν δεν έχεις μπει στη φιλοσοφία του καθηγητή. Επίσης στα αμφιθέατρα χτίζονται και γνωριμίες με καθηγητές που μετά μπορεί να σε βοηθήσουν για πτυχιακή, συστατική κλπ. Δε γνωρίζω για το ΠΑΠΕΙ αλλά δε νομίζω πως διαφέρει. Να δεις αν έχει μαθήματα αλυσίδες, και αν τα εργαστήρια είναι υποχρεωτικά. Συνήθως πάλι τίποτα από τα δύο δεν ισχύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giltheodor

Νεοφερμένος

Ο giltheodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι!!!
Άλλο εργαστηρια και άλλο υποχρεωτικα μαθήματα????
γιατι μαλλόν εγω ήθελα να ρωτήσω για εργαστήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ναι άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Στα μαθήματα μαζεύεται όλο το έτος (και όσοι χρωστάνε) σε ένα αμφιθέατρο και ο καθηγητής κάνει παράδοση. Tα εργαστήρια συνήθως γίνονται σε computer rooms και μαθαίνεις κάτι επιπλέον από κάποιον βοηθό του μαθήματος, λύνεις ασκήσεις, απορίες, προγραμματίζεις κλπ. Στα ΤΕΙ συνήθως αυτό το κομμάτι είναι υποχρεωτικό. Σε ΑΕΙ όχι. Πολυτεχνείο δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κάθε μάθημα στον Οδηγό Σπουδών της κάθε σχολής έχει θεωρία (σίγουρα) και εργαστήριο (πιθανότατα κυρίως σε σχολές 2ου-3ου-4ου Πεδίου).

Η θεωρία είναι προαιρετική στις παρουσίες. Άμα θες πας, άμα θες δεν πας.

Το εργαστήριο είναι υποχρεωτικό ΠΑΝΤΟΥ (θες ΑΕΙ, θες ΑΤΕΙ, θες Πολυτεχνείο, θες Αθήνα, θες επαρχία κωλοπετινίτσα κτλ) και παίρνονται παρουσίες. Το εργαστήριο μπορεί να έχει και θεωρητικό κομμάτι και εργαστηριακό κομμάτι. και ΟΛΑ εξετάζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όχι το εργαστήριο δεν είναι υποχρεωτικό παντού. Ειδικά σε τμήματα σαν τα δικά μας δεν είναι. Δεν παίρνουν απουσίες ούτε τίποτα. Άσε που δεν εξετάζονται αυτά που κάνουν. Βοηθητικά μαθήματα είναι στην ουσία με focus σε κάποιο σημείο της διάλεξης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
[off] ^ Που κανονικά θα έπρεπε παντού έτσι να είναι... [/off]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Όχι το εργαστήριο δεν είναι υποχρεωτικό παντού. Ειδικά σε τμήματα σαν τα δικά μας δεν είναι. Δεν παίρνουν απουσίες ούτε τίποτα. Άσε που δεν εξετάζονται αυτά που κάνουν. Βοηθητικά μαθήματα είναι στην ουσία με focus σε κάποιο σημείο της διάλεξης

Άρα αυτό δεν είναι "εργαστήριο", αλλά φροντιστήριο", το οποίο υπάρχει σε διάφορες σχολές και δεν υποχρεωτικού χαρακτήρα η παρακολούθηση.
Λαμβάνει χώρα συνήθως σε περιπτώσεις γενικών μαθημάτων (π. χ. μαθηματικά, στατιστική, οικονομετρία ή και Η/Υ που αναφέρεις) που δεν επαρκεί το εβδομαδιαίο συνήθως τρίωρο για τη "διεξοδική" ανάλυση όλης της ύλης...

Εργαστήριο νοείται το μάθημα που γίνεται σε "εργαστηριακό χώρο" και μαθαίνεις επιπλέον "θεωρητικά" και "πρακτικά" πράγματα. Αποτελεί μάθημα στο οποίο εξετάζεσαι και πρέπει να περάσεις τη βάση. Δεν αναφέρεται δηλαδή σε "βοηθητικά" μαθήματα της θεωρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και όμως στο τμήμα μας έτσι είναι τα εργαστήρια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Άρα αυτό δεν είναι "εργαστήριο", αλλά φροντιστήριο", το οποίο υπάρχει σε διάφορες σχολές και δεν υποχρεωτικού χαρακτήρα η παρακολούθηση.
Λαμβάνει χώρα συνήθως σε περιπτώσεις γενικών μαθημάτων (π. χ. μαθηματικά, στατιστική, οικονομετρία ή και Η/Υ που αναφέρεις) που δεν επαρκεί το εβδομαδιαίο συνήθως τρίωρο για τη "διεξοδική" ανάλυση όλης της ύλης...

Εργαστήριο νοείται το μάθημα που γίνεται σε "εργαστηριακό χώρο" και μαθαίνεις επιπλέον "θεωρητικά" και "πρακτικά" πράγματα. Αποτελεί μάθημα στο οποίο εξετάζεσαι και πρέπει να περάσεις τη βάση. Δεν αναφέρεται δηλαδή σε "βοηθητικά" μαθήματα της θεωρίας.

Βασικά, υπάρχουν τρία είδη παράδοσης μαθήματος: διαλέξεις, φροντιστήρια και εργαστήρια.
Δεν είναι απαραίτητο κάθε μάθημα να έχει και τα τρία.

Όσον αφορά το τμήμα Πληροφορικής της ΑΣΟΕΕ:
1) Κανένα απο τα τρία είδη δεν είναι υποχρεωτικό να παρακολουθήσεις.
2) Στα εργαστήρια συνήθως εξετάζεσαι στο τέλος του εξαμήνου σε αυτά που διδαχτικες, συνήθως ξεχωριστά από τις γραπτές εξετάσεις(λέω συνήθως γιατί υπάρχουν εξαιρέσεις).
3) Στα φροντιστήρια μαθαίνεις πράγματα σε μεγαλύτερο βάθος και ευκολότερα λόγο περιορισμένου αριθμού συμφοιτητών(συναδέλφων:P).

Για παράδειγμα, στο μάθημα Εισαγωγή στην Επιστήμη Υπολογιστών, για να πάρεις το 20% του βαθμού πρέπει στα πλαίσια του εργαστηρίου να έχεις φτιάξει ένα site με HTML και να το ανεβάσεις στον server του πανεπιστημίου καθώς και να είσαι σε θέση να χειριστείς περιβάλλον εντολών UNIX.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Όχι ιδιαίτερα...αλλά ντάξει ο μέσος φοιτητής που δεν έχει καβαλήσει καλάμι,δεν είναι ευχαριστημένος με τη σχολή του.Το θέμα είναι οτι τα βασικά μπορεί να τα πάρει απο τη πληροφορική παπει για ελιχθεί στον χώρο της πληροφορικής,εξ'αλλου το λέω συνέχεια-και πολλοι άλλοι-οτι η πληροφορική είναι καθαρά θέμα προσωπικής ενασχόλησης.Αλλά για να βγάλει τα μόρια που έβγαλε έκανε κάποιον κόπο για κάποια χρόνια.Αυτά τα μόρια αντιπροσωπεύουν τον μόχθο του,και ξεκλειδώνουν κάποιες σχολές.Εγω στη θέση του θα κοίταγα ποια απο τις σχολές που έχω την ευκαιρία να δηλώσω,μου παρέχει τη καλύτερη ποιότητα σπουδών.Ούτε αποκατάσταση,ούτε αδέλφια,ούτε πόλη.Και θα τη δήλωνα και ας είχε και 9.900 μόρια,όσο και χαζό να φαίνονταν στους αλλους!Αλλά αυτό θα κανα εγώ;)
Υγ:Eν ολίγοις το ερώτημα δεν είναι γιατι να μην πάει στο παπεί,αλλα γιατι να προτιμήσει το παπει?:)
καταρχην απανταω καθυστερημενα...κατα 2ον εγω προσωπικα ειχα περασει πληροφορικη εκπα και εκανα κατακτηριες για να μπω στο παπει ,μου το προτειναν οι ιδιοι οι καθηγητες που ειχα στο εκπα οταν τους ειχα ρωτησει,οσο αναφορα την παραπληροφορηση που εκανες εχει πολλες εργασιες και projects...εχει μεσα κορυφαιους καθηγητς στον χωρο της πληροφορικης και γενικα ειναι ενα τμημα που σε καλυπτει απολυτα στο ν χωρο της πληροφορικης ...και εχει παει παρα πολλα βραβεια....που τα ακοθσες αυτα δεν ξερω....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Είχες περάσει ΕΚΠΑ το τέλειωσες και πήγες ΠΑΠΕΙ γιατί? Τείνω να συμφωνήσω με τον endless rage, το τμήμα δεν έχει φήμη για να μην πω ότι δεν έχει καλή φήμη. Κι εγώ από ίδιους φοιτητές του έχω ακούσει μέτρια λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Είχες περάσει ΕΚΠΑ το τέλειωσες και πήγες ΠΑΠΕΙ γιατί? Τείνω να συμφωνήσω με τον endless rage, το τμήμα δεν έχει φήμη για να μην πω ότι δεν έχει καλή φήμη. Κι εγώ από ίδιους φοιτητές του έχω ακούσει μέτρια λόγια.
ειχα περασει εκπα,στο 2ο ετος εκανα κατατακτηριες επειδη δεν ειναι καθαρη πληροφορικη και πηγα στο παπει,μου το συστησαν οι ιδιοι οικαθηγητες μου στο εκπα οταν τους ειπα οτι σκεφτομαι για κατατακτηριες σε 1 καθαρο τμημα πληροφορικης....και μου ειαν οτι ειναι το μοναδικο τμημα καθαρης πληροφορικης στην αθηνα....και τωρα το βλεπω και μονος μου...πολυ περισοτερη πληροφορικη απ'το εκπα...
οσον αναφορα την φημη ειναι κατι τελειως σχετικο...οι περισσοτεροιμαθητες ειναι ηλιθιοι οπως και εγω υπηρξα και περνανε με βαση των μοριων και οχι των πραγματικων τους επιλογων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αφού θέλεις καθαρή Πληροφορική δε νομίζω να σε απογοήτευε και το τμήμα του ΟΠΑ, για περισσότερες λεπτομέρειες όμως γνωρίζει η woochogirl. Πέρα απ'το οτι έχει αυτο που ζητάς, έχει επιπλέον φήμη και καλά καταρτισμένους καθηγητές. Για το ΠΑΠΕΙ δεν θα πάρω θεση γιατι δεν γνωρίζω και πολλά να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top