Πιστεύετε στον εαυτό σας;

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Πιστεύετε στον εαυτό σας?
Aμα δεν πιστευω στον εαυτο μου που αλλου να πιστεψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Καθολου σχεδον:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
εγω προσωπικα πιστευω πολυ στον εαυτο μου και γενικοτερα στη δυναμη της σκεψης!! :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ναι είμαι αρκετά αισιόδοξος και πιστεύω σε εμένα.Καμιά φορά βάζω στόχους και έχω δεδομένο ότι θα τους πετύχω.
me2:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Hmm… Αυτοεκτίμηση. Ένα από τα θέματα που με έχουν απασχολήσει πάρα πολύ. Γενικότερα είμαι ισορροπημένη αλλά υπάρχουν συγκεκριμένοι τομείς της ζωής μου για τους οποίους δεν τρέφω καμία αυτοεκτίμηση και υποτιμώντας τον εαυτό μου νευριάζω και τους γύρω μου. Από την άλλη για κάποια πράγματα έχω υπερβολική, ίσως και υπέρμετρη αυτοεκτίμηση που αγγίζει τα όρια της αλαζονείας. :p Θέλω και πιστεύω πως αυτό το έχω περιορίσει σημαντικά τον τελευταίο χρόνο. Γενικότερα η αυτοεκτίμηση είναι μία έννοια σημαντική για τον κάθε άνθρωπο και αναγκαία όταν αναπτύσσεται σε κάποια συγκεκριμένα και ευρέως αποδεκτά πλαίσια.

Κι εγω καπως ετσι.. Βασικα πιστευω οτι δεν υπαρχει τιποτα που να μην μπορω να καταφερω αν το προσπαθησω και το θελησω.. Το μονο προβλημα μου ειναι οτι με κουραζει το να ασχολουμαι με κατι συγκεκριμενο για πολυ καιρο, οποτε τσαλαβουταω μεσα σε ολα.. :xixi:

Εεε, καποιες φορες βεβαια εχω την εντυπωση οτι ειμαι απλα ενας μετριος ανθρωπος που δεν ξεχωριζει απ τη μαζα ή οτι δεν μπορω να καταφερω τιποτα, αλλα σχετικα γρηγορα το ξεπερναω..:P

Για να αναφερθω και στο δευτερο σκελος (μη με μηδενησει ο βαθμολογητης :P:P ), ξερω οτι ο καθενας μας αμφισβητειται απο τον περιγυρο του οσον αφορα τις δυναμεις του κι αλοιμονο σε οποιον πιστεψει τους αμφισβητιες!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Οχι γιατι ειναι κακο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Όχι απλά πιστεύω... υπέρπιστευω θα έλεγα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Βασικα θεωρω οτι πρεπει να πιστευουμε στον εαυτο μας γιατι αν δεν το κανουμε εμεις οι ιδιοι δεν μπορουμε να ζηταμε απο τους αλλους να μας πιστεψουν!Καλο θα ηταν να εχουμε αυτογνωσια να γνωριζουμε τις αδυναμιες μας αλλα και τα δυνατα μας σημεια και αυτα να στηριζουμε!υπαρχουν στιγμες που δεν πιστευω καθολου στον εαυτο μου και αλλες που του εχω τυφλη εμπιστοσυνη αυτο εξαρταται συνηθως απο τις συνθηκες που επικρατουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiginhths

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
λεει οτι πιστευω...αλλα στην πραγματικοτητα τα εχω απορρηψει ολα απο πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
είναι φορές που δεν πιστεύω τόσο στον εαυτό μου και στις δυνατότητες μου αλλά και φορές που απλά νιώθω ανώτερη χωρίς να το θέλω αλλα χωρίς και να το αρνούμε. Μερικές φορές οι άνθρωποι μπορεί να γίνουν πολύ ρηχοί και χαζοί που το συναίσθημα αυτό βγαίνει αυθόρμυτα, απο μόνο του. Για να είσαι όμως ισσοροπημένος και να αποπνέεις εμπιστοσύνη και δυναμισμό πρέπει να πιστέυεις ότι μπορείς να τα καταφέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
οχι,σχεδον καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δυστηχως οχι οσο θα επρεπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Βασικα θεωρω οτι πρεπει να πιστευουμε στον εαυτο μας γιατι αν δεν το κανουμε εμεις οι ιδιοι δεν μπορουμε να ζηταμε απο τους αλλους να μας πιστεψουν!Καλο θα ηταν να εχουμε αυτογνωσια να γνωριζουμε τις αδυναμιες μας αλλα και τα δυνατα μας σημεια και αυτα να στηριζουμε!υπαρχουν στιγμες που δεν πιστευω καθολου στον εαυτο μου και αλλες που του εχω τυφλη εμπιστοσυνη αυτο εξαρταται συνηθως απο τις συνθηκες που επικρατουν.

Ακριβώς,αν και πολλές φορές τείνω στην πρώτη περίπτωση.Δηλαδή στο να μην πιστεύω στον εαυτό μου όσο θα πρεπε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Πιστεύω στον εαυτό μου. Έχω στήσει ένα χρυσό ομοίωμα του εαυτού μου, ύψους 9 μέτρων, στην αυλή και μου εκτελώ καθημερινά θυσίες για να με εξευμενίσω. Αναγνωρίζω τον εαυτό μου σαν απόλυτο κυρίαρχο πάσης της Βαβυλώνας και μου δηλώνω απόλυτη υποταγή και πίστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Πιστεύω στον εαυτό μου. Έχω στήσει ένα χρυσό ομοίωμα του εαυτού μου, ύψους 9 μέτρων, στην αυλή και μου εκτελώ καθημερινά θυσίες για να με εξευμενίσω. Αναγνωρίζω τον εαυτό μου σαν απόλυτο κυρίαρχο πάσης της Βαβυλώνας και μου δηλώνω απόλυτη υποταγή και πίστη.

...δώσε και σε μας από αυτά που παίρνεις!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
σε μένα οχι.....πιστευω όμως στον θεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
...δώσε και σε μας από αυτά που παίρνεις!!!!!!!:jumpy:

Ω! Πίστεψέ με, δε μπορείς να χειριστείς τις παρενέργειες :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Α μη νομιζεις, κατι αγχολυτικα του δινουν εκει στο τρελοκομειο, τπτ το ιδιαιτερο.. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top