Περνώντας δύσκολες ώρες στη γυμναστική

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν πας για πρωταθλητισμό καλε! Είναι μια απλή ώρα Γυμναστικής την οποία μπορείς να εκμεταλλευτείς
-για να ξεσκάσεις από τα μαθήματα
-να κινήσεις λίγο το σώμα σου
-να διασκεδάσεις με το παιχνίδι που θα παίξετε
Το ότι σου την λένε δεν σημαίνει ότι το κάνουν κι από κακό.Κι εγώ την έλεγα σε καμια συμμαθήτρια στο βόλευ,κι αυτή μου την έλεγε άμα έκανα σερβίς κι αντι για μπροστά πήγαινε πίσω και δεν υπήρχε καμία κακία.Βασικά ήταν στα πλαίσια της πλάκα και της χαλαρής αυτής ώρας.
Τώρα θα μου πεις δεν έχουν όλοι τα ίδια όρια στο χιούμορ και κάποιοι ενοχλούνται έυκολα.Τότε πολύ απλά μπορείς να τους πει
''Το πες δύο,το πες τρεις,εντάξει το καταλάβαμε!Δεν παίζω καλά!Σταμάτα τώρα γιατί έχει καταντήσει κουραστικό,ενοχλητικό και γραφικό ''
Ντόοοοιν :p

Παρ΄όλα αυτά μην τα παρατάς κι εσύ!Ζήτησε βοηθεια από κάποια που βλέπεις ότι ξέρει.Να δεις τι κάνεις λάθος! Γιατί δηλαδή να κάνεις απουσίες σητν γυμναστική!Το πιο ξέγνοιαστο μάθημα.Δεν χρειάζεται να σκεφτείς πολύπλοκα,δεν χρειάζεται να ακούς επί 45 λεπτά έναν βαρετό καθηγητή!Η γυμναστική είναι καλη!
Δεν λέγαμε παλιάαααα ,μου αρέσει η γυμναστική και το διάλειμμα!??

Τελοσπάντων!Κάνε την προσπάθειά σου και μέχρι εκεί που μπορείς
Στο κάτω κάτω,αφού δεν σου αρέσει να παίζεις πχ βολευ σε βολεύει που δεν σου δίνουν σημασία στο παιχνίδι.Ειδικά τώρα που άνοιξε ο καιρός έχε τα χέρια σε θέση ετοιμότητας για να ρίξεις την μπάλα κι αμα έρθει,ήρθε.Αμα δεν έρθει κάτσε λιάσου στον ήλιο. Εενεργοποιείται και η βιταμίνη D (?)

Tελευταία συμβουλή : Χαλάρωσε και δες το πιο χαβαλετζίδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αααααα και χρυσαααα του χρονου δεν μετυραει η γυμναστικηηη στο γενικοο:)τυχερηη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό που όλα στο σχολείο αποκτούν αξία με βάση την βαθμολογία είναι υπέροχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η βαθμολογια μετραει αφου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εγώ ποτέ δεν ίδρωσα στη γυμναστική :P

ούτε εγώ να πω την αλήθεια, εξαρτάται τι κάνεις, σε εμάς πάντως υπήρχαν πολλοί που ξεσκίζονταν στο ποδόσφαιρο και μετά βρωμοκοπούσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ούτε εγώ να πω την αλήθεια, εξαρτάται τι κάνεις, σε εμάς πάντως υπήρχαν πολλοί που ξεσκίζονταν στο ποδόσφαιρο και μετά βρωμοκοπούσαν
α καλά εντάξει, υπάρχουν και μερικοί τυπάδες που αν τρέξουν 5 λεπτά βρωμοκοπάνε ,εμείς συνήθως είχαμε τελευταία ώρα γυμναστική , οπότε καταλαβαίνεις τι γινόταν στο λεωφορείο μετά :P:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
εμενα παλι με κοροιδευουνε επειδη δν παιζω καλα βολευ ενω κανω αθλητισμο σε αλλο αθλημα 10 χρονια....αδιαφορησε αυτο κανω και εγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Εγω πάλι τρελένομαι να κάνω βλακείες,ειδικά όταν παιζουμε ποδόσφαιρο. Πεθαίνω στο γέλιο όταν μου φωνάζουν!

Κι εμείς όταν παίζουμε γίνεται της τρελής...... ρίχνουμε το γέλιο:D:D:D:D

Το εχω σκεφτει πολλες φορες(την εξασκηση εκτος σχολειου) και σκεφτομαι να αρχισω απο αυτο το σ/κ..
Και οχι δεν ειναι οτι με πειραζουν και με ειρωνευονται οι φιλοι μου, απλα δεν σκεφτονται περα απ'τη νικη..
Με αλλους εχω το προβλημα..και απ οτι φαινεται και εκεινοι εχουν προβλημα μαζι μου! Τι να πω..



Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάθεσαι και στενοχωριέσαι...... Τί πειράζει αν δεν παίζεις καλό μπάσκετ;; Είσαι καλή σε άλλα πράγματα.. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι πρέπει να αλλάξεις εσύ επειδή κπ είναι πορωμένοι... Εμείς όταν παίζουμε με τα αγόρια και κάνουμε βλακείες μετά αυτοί μας βρίζουν (στην πλάκα) και εμείς γελάμε.... Μην τα παίρνεις όλα τόσα σοβαρά... Σιγά ας σε κοροϊδεύουν... Κορόϊδευε τους και εσύ που δεν είναι καλοί στα μαθηματικά ή στη φυσική............. ή ακόμα καλύτερα χ@@@ τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

crisdirk41

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εμενα παλι με κοροιδευουνε επειδη δν παιζω καλα βολευ ενω κανω αθλητισμο σε αλλο αθλημα 10 χρονια....αδιαφορησε αυτο κανω και εγω :)

αραξε ;) καλα κανεις ! και με εμενα οταν επαιζα μπαλα αυτο γινοταν αλλα στα @@ σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick K2

Νεοφερμένος

Ο Nick K2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
συμφωνωω με ολουσ τουσ παραπανωω ! οκ απλα μην ασχολεισαι και 9α δειςς οτι κ εσυ εχεισ καπου ταλεντ00 και ασ μην εχει σχεση εμ τν α9λητισμο ε3αλου οπως ειπε κ καποι0σ αλλ0σ παιζεις για τν εαυτο σ οχι για να ικανοποιησεις τουσ αλλουσσ !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
αραξε ;) καλα κανεις ! και με εμενα οταν επαιζα μπαλα αυτο γινοταν αλλα στα @@ σου!

δικιο εχεις (y) πλεον δεν ασχολουμε μαζι τους για κανένα λογο απλα τους γραφω...κ να φανταστεις αυτοι ειναι ολοι συναθλητες μου στο αθλημα μμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Προσπάθησε απλά να γίνεις καλή. Δοκίμασε να κάνεις και κάποιο άθλημα off school. Άσε που θα σου κάνει καλό και στην υγεία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λοιπον καλησπερα!
Ειμαι νεα εδω και εκανα λογαρισμο για να μοιραστω ενα μεγαλο προβλημα μου, καθως και για να παρω καποιες συμβουλες απο εσας!
Οπως θα καταλαβατε απο τον τιτλο του θεματος, εχω ενα θεματακι με αυτο το απαισιο και πραγματικα ανωφελο(τουλαχιστον για μενα) μαθημα. Καθε φορα που ερχεται η ωρα της γυμναστικης με πιανει ενα τρομερο αγχος, ενας ανυποφορος στομαχοπονος. Δεν μπορω ουτε μπαλα να πιασω στα χερια μου, ουτε να τρεξω καλα καλα! Δεν εχω καμια κλιση προς τα αθληματα και ποτε μου δεν υπηρξα καλη σε οποιοδηποτε αθλημα..και γενικοτερα στη γυμναστικη.
Με ενοχλει αφανταστα το οτι ακουω διαφορες κακοηθειες απο κατι βλακες της ταξης μου, οταν π.χ παω να κανω ενα σερβις και πηγαινει στο γαμο του καραγκιοζη ή οταν προσπαθω να δωσω μια απλη πασουλα και αντι γι'αυτο τρωω τα μουτρα μου. Οκ, ενταξει!!Ειναι κομπλεξικα και νομιζουν οτι εινια τελειοι..αλλα εγω εκεινη τη στιγμη νιωθω απαισια και οσο και αν προσπαθω να διακωμωδισω το γεγονος δεεεεν μου βγαινει. Αμ το αλλο; Εχουν παρει χαμπαρι ολοι τι αχρηστη και ατσουμπαλη ειμαι και πολυ απλα δεν μου δινουν σημασια στο παιχνιδι, για να δειξω και γω οτι προσπαθω ακουμπωντας και γω μια φορα τη μπαλα!!Οχι οτι αν την ακουμπησω θα καταφερω και τιποτα...μιλαμε δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!Και επιπλεον εχω και αυτη τη γυμναστρια να με βαζει με το ζορι στο παιχνιδι, ενω της λεω οτι δε καταφερνει τιποτα με αυτο..
Το προβλημα ειναι αρκετα σοβαρο και δε ξερω πως θα τα βγαλω περα εως το τελος της χρονιας..
Λοιπον τι προτινετε?????

Γεια σου Χριστίνα. Μόλις διάβασα αυτό το θέμα και με αντιπροσωπεύει απόλυτα!!!
Είμαστε αδερφές ψυχές!!!!! Δε ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω!!!!Και εγώ έχω το ακριβώς ίδιο πρόβλημα, όμως πια έχω σταματήσει να ασχολούμαι με αυτά τα παιδιά που κοροϊδεύουν. Αυτο σε συμβουλεύω να κάνεις και εσύ. Είμαι καλή στα άλλα μαθήματα όμως και έτσι διατηρώ ένα ισοζύγιο και δεν με πειράζει ιδιαίτερα. Ακόμα και στις ειρωνίες της καθηγήτριας:mad: δεν απαντώ.
Ελπίζω να σε βοήθησα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον καλησπερα!
Ειμαι νεα εδω και εκανα λογαρισμο για να μοιραστω ενα μεγαλο προβλημα μου, καθως και για να παρω καποιες συμβουλες απο εσας!
Οπως θα καταλαβατε απο τον τιτλο του θεματος, εχω ενα θεματακι με αυτο το απαισιο και πραγματικα ανωφελο(τουλαχιστον για μενα) μαθημα. Καθε φορα που ερχεται η ωρα της γυμναστικης με πιανει ενα τρομερο αγχος, ενας ανυποφορος στομαχοπονος. Δεν μπορω ουτε μπαλα να πιασω στα χερια μου, ουτε να τρεξω καλα καλα! Δεν εχω καμια κλιση προς τα αθληματα και ποτε μου δεν υπηρξα καλη σε οποιοδηποτε αθλημα..και γενικοτερα στη γυμναστικη.
Με ενοχλει αφανταστα το οτι ακουω διαφορες κακοηθειες απο κατι βλακες της ταξης μου, οταν π.χ παω να κανω ενα σερβις και πηγαινει στο γαμο του καραγκιοζη ή οταν προσπαθω να δωσω μια απλη πασουλα και αντι γι'αυτο τρωω τα μουτρα μου. Οκ, ενταξει!!Ειναι κομπλεξικα και νομιζουν οτι εινια τελειοι..αλλα εγω εκεινη τη στιγμη νιωθω απαισια και οσο και αν προσπαθω να διακωμωδισω το γεγονος δεεεεν μου βγαινει. Αμ το αλλο; Εχουν παρει χαμπαρι ολοι τι αχρηστη και ατσουμπαλη ειμαι και πολυ απλα δεν μου δινουν σημασια στο παιχνιδι, για να δειξω και γω οτι προσπαθω ακουμπωντας και γω μια φορα τη μπαλα!!Οχι οτι αν την ακουμπησω θα καταφερω και τιποτα...μιλαμε δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!Και επιπλεον εχω και αυτη τη γυμναστρια να με βαζει με το ζορι στο παιχνιδι, ενω της λεω οτι δε καταφερνει τιποτα με αυτο..
Το προβλημα ειναι αρκετα σοβαρο και δε ξερω πως θα τα βγαλω περα εως το τελος της χρονιας..
Λοιπον τι προτινετε?????

Γεια σου Χριστινα !Οπως και εσυ αλλα και η ιωαννα εχουμε ακριβως το ιδιο προβλημα....Κι εγω αρτσουμπαλη..και μαλιστα φοραω και γυαλια και αυτο δυσκολευει καπως την κατασταση...Ξερεις τι ειναι να προτειμω να κανω Αρχαια απο Γυμναστικη;;;;Απο την αλλη η αληθεια ειναι οτι ωρες ωρες με εκτονονει(ειδικα οταν ριχνεις τη μπαλα του βολει και φανταζεσαι οτι σκαει στο κεφαλι ου γυμναστη :whistle: ) ...Φανταζομαι οτι δε θα σε εκπλισει αν σου πω οτι ο χαμηλοτερος βαθμος στον ελεγχο ηταν η Γυμναστικη!!!Υπομονη και προσπαθεια!!!αυτο μονο !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Simon Iord' ..

Νεοφερμένος

Ο Simon Iord'. . αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Aυτά γίνονται στο δημοτικό και στο Γυμνασιο και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γι αυτό. Τα παιδάκια αν και τα παρουσιάζουν οι ενήλικες ως αθώα στην πραγματικότητα είναι οι μεγαλύτεροι εγωιστές, οι μεγαλύτεροι ρατσιστές και οι μεγαλύτεροι ξερόλες γιατί απλώς αυτά που λένε και κάνουν δεν τα σκέφτονται καθόλου.


Υπομονή μέχρι το Λύκειο....



Δηλαδή στο Λύκειο τη θα αλάξει .... Και σε μένα παρόλο που με αρέσει να αθλούμαι , η γυμναστική στο σχολείο πότε δεν μου άρεσε (ειδικά τώρα στο γυμνάσιο που εμείς η πρώτη τάξη πρέπει να ανεχόμαστε την τρίτη για ό,τι και αν κάνει) :mad: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iSasori

Νεοφερμένος

Ο iSasori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καταλαβαινω πως νιωθεις!
Ετσι ειμαι και εγω με μια μικρη διαφορα. Δεν θελω να συμμετεχω στο μαθημα της γυμναστικης οχι επειδη δεν μπορω να πιασω μπαλα και να παιξω(προς θεου αγορι ειμαι >.< ) αλλα επειδη εχω ενα πολυ μα παρα πολυ μεγαλο προβλημα με τον Γυμναστη μου! Ειναι ενας ανθρωπος που δεν σεβεται. Σου μιλαει με τον πιο ασχημο τροπο και σε κανει να νιωθεις χαλια...οσες φορες του λεω ΄΄δεν θα κανω σημερα κυριε΄΄, διχως δευτερη σκεψη γουρλωνει τα ματια, με αρπαζει απο το χερι και με σπρωχνει να τρεξω (ετσι κανει σε ολους,απλα απο οτι εχω καταλαβει τα παιδια δεν εχουν και τοσο μεγαλο προβλημα). Εγω λοιπον εχω ορκιστει στον εαυτο μου να μην ξανακανω γυμναστικη και ως αντιδρστικος χαρακτηρας που ειμαι παντα θα του πηγαινω κοντρα.Προσπαθησα να παρω επισης και απαλλαγη αλλα οπως φαινεται κανενας ιατρος δεν δεχεται να μου δωσει χαρτι.Δεν με ενδιαφερει ο βαθμος δεν μετραει ( Β λυκειου ειμαι ), δεν μετραει ετσι κ αλλιως ετσι δεν ειναι? :Ο
Τελος παντων αυτο που θελω να σου πω ειναι να κανεις υπομονη...μην σκας...σκεψου οτι απλα οταν θα μεγαλωσεις θα τα θυμασαι και θα γελας :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Is it just me or οι περισσότεροι γυμναστές είναι άκρως αγενείς/πιεστικοί/άπονοι/αναίσθητοι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
Δηλαδή στο Λύκειο τη θα αλάξει .... Και σε μένα παρόλο που με αρέσει να αθλούμαι , η γυμναστική στο σχολείο πότε δεν μου άρεσε (ειδικά τώρα στο γυμνάσιο που εμείς η πρώτη τάξη πρέπει να ανεχόμαστε την τρίτη για ό,τι και αν κάνει) :mad: :hmm:

Ωριμάζουν τα παιδιά στο Λύκειο δε κοροϊδεύουν με το παραμικρό , φυσικά τα παιδιά του λυκειου τώρα ειναι πιο ανωριμα απο ότι ήταν παλιά και για Σύρο φταίνε οι καθηγητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iSasori

Νεοφερμένος

Ο iSasori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Is it just me or οι περισσότεροι γυμναστές είναι άκρως αγενείς/πιεστικοί/άπονοι/αναίσθητοι? :hmm:

ετσι ειναι ΟΛΟΙ :Ρ παντα ειχα προβλημα με τους γυμναστες ακομα και απο το δημοτικο θυμαμαι τα 8ρακια που μου εβαζε και μου χαλουσε τον ελεγχο -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ωριμάζουν τα παιδιά στο Λύκειο δε κοροϊδεύουν με το παραμικρό ,

κούνια που σε κούναγε...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top