Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Λιγο χαζη ερωτησουλα.. αλλα υπαρχει καμια περιπτωση να μην ξεκιναμε 9 η ωρα και να ξεκιναμε πιο μετα? σε φαση 11-12?
Νομίζω ότι κάποια εργαστήρια διαλέγεις τη ώρα που θα πας....τώρα η θεωρία είναι συγκεκριμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Νομίζω ότι κάποια εργαστήρια διαλέγεις τη ώρα που θα πας....τώρα η θεωρία είναι συγκεκριμένη...



ναι, εννοω υπαρχει καμια ελπιδα το μαθημα να ξεκιναει στις 11 πχ? :/: η ξεκινανε σχετικα νωρις παντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Μα καλά αγαπητέ, πιστεύεις ότι θα ρώταγα εδώ αν μπορούσε να πάρει απαντήσεις από τους αρμόδιους; Πέρα από τα βασικά, δεν ξέρουν να απαντήσουν στις εξειδικευμένες ερωτήσεις των φοιτητών του πρώην ΤΕΙ. Κι αυτοί υποθέσεις κάνουν και όταν δεν παίρνεις σαφείς απαντήσεις, δεν ξέρεις τι απόφαση να πάρεις!΄Οσο για τη μεταφορά των μονάδων των περασμένων μαθημάτων, δεν μπορείς να φανταστείς τι σενάρια παίζουν! Μου είπε ότι τους έδωσαν άλλη μια εβδομάδα περιθώριο για να κάνουν την αίτηση μπας και μέσα σ΄αυτήν μπορέσουν να ξεδιαλύνουν κάποια πράγματα (πράγμα που προσωπικά δεν πιστεύω).΄Ολη αυτή η κατάσταση θα αναγκάσει όλους αυτούς που ήθελαν να πάρουν πτυχίο ΤΕΙ, να ενταχθούν στο ΠΑΔΑ (εξάλλου όλοι τους λένε ότι αυτό είναι το καλύτερο να κάνουν). Ναι αλλά όταν έχεις 5-6 μαθήματα για να πάρεις πτυχίο και έχεις προγραμματίσει τα επόμενα βήματά σου και τώρα πρέπει να χάσεις τουλάχιστον μια ακόμα χρονιά για να δώσεις 12-15, δεν είναι και ο,τι το καλύτερο!


Λίγο πριν τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής μου, άλλαξε πρόγραμμα σπουδών (εγκεκριμένο από την ΑΔΙΠ κτλ ), είχαν γίνει και κάποιες αλλαγές σχετικά με τα εργαστήρια, το αποτέλεσμα ήταν να χρεωθώ κάποια νέα μαθήματα και μαθήματα όπου χρωστούσα την θεωρία ή το εργαστήριο με την νέα συγχώνευση που υπέστησαν να αναγκαστώ να τα ξανά παρακολουθήσω. Θέλω να καταλήξω στο ότι συμβαίνουν αυτά τα πράγματα σε όλα τα τμήματα.
Η φίλη σου πόσα μαθήματα χρωστάει ; 1, 2..10 ; έχει μεγάλη διαφορά.
Αυτά τα μαθήματα που της έχουν μείνει τα χρωστάει ή δεν τα έχει παρακολουθήσει ξανά ;
Τα μαθήματα που της έχουν μείνει υπάρχουν στο νέο πρόγραμμα σπουδών και αν ναι υπάρχουν με την μορφή που υπήρχαν στο προηγούμενο πρόγραμμα σπουδών ή συγχωνεύθηκαν με κάποιο άλλο ;
Πόσες διδακτικές μονάδες έχει συμπληρώσει μέχρι σήμερα η φίλη σου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,257 μηνύματα.
Λιγο χαζη ερωτησουλα.. αλλα υπαρχει καμια περιπτωση να μην ξεκιναμε 9 η ωρα και να ξεκιναμε πιο μετα? σε φαση 11-12?

Οι θεωριες ειναι προκαθορισμενες,τα εργαστηρια εχεις την δυνατοτητα να τα ρυθμισεις οσον αφορα στις ωρες οπως εσυ θελεις*.Τωρα η θεωρια να ξεκιναει στις 11,εξαρταται απο πολλους παραγοντες. Ας πουμε ποσα μαθηματα εχεις το εξαμηνο.Σε ποσα πατας απο αυτα ( :D ) καθως και εαν ειναι καθαρα θεωρητικα εκεινη την ημερα η μικτα.

*Στις δηλωσεις θα γινεται χαμος οποτε θα σου προτεινα να το ξενυχτησεις(3-7 το πρωι) ωστε να μπεις γρηγορα οταν ολοι θα κοιμουνται και να δηλωσεις τι θες γιατι θα υπερφορτωνουν τον server την υπολοιπη μερα.Οσο πιο γρηγορα δηλωσεις τι ωρες θες τοσες περισσοτερες ελπιδες εχεις να σε βαλουν σε αυτες,διαφορετικα μπορει να σε βαλουν αλλου χωρις να θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Οι θεωριες ειναι προκαθορισμενες,τα εργαστηρια εχεις την δυνατοτητα να τα ρυθμισεις οσον αφορα στις ωρες οπως εσυ θελεις*.Τωρα η θεωρια να ξεκιναει στις 11,εξαρταται απο πολλους παραγοντες. Ας πουμε ποσα μαθηματα εχεις το εξαμηνο.Σε ποσα πατας απο αυτα ( :D ) καθως και εαν ειναι καθαρα θεωρητικα εκεινη την ημερα η μικτα.

*Στις δηλωσεις θα γινεται χαμος οποτε θα σου προτεινα να το ξενυχτησεις(3-7 το πρωι) ωστε να μπεις γρηγορα οταν ολοι θα κοιμουνται και να δηλωσεις τι θες γιατι θα υπερφορτωνουν τον server την υπολοιπη μερα.Οσο πιο γρηγορα δηλωσεις τι ωρες θες τοσες περισσοτερες ελπιδες εχεις να σε βαλουν σε αυτες,διαφορετικα μπορει να σε βαλουν αλλου χωρις να θες.


μωρε δεν με νοιαζει γενικα γιατι ξαναδινω, απλα θελω να παω την δευτερα για πρωτη μερα να δω πως ειναι, αλλα εχω μια παρα πολυ σημαντικη δουλεια το πρωι :/ Για αυτο τρεφω ελπιδες μπας και μπορεσω να τα συνδιασω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,257 μηνύματα.
μωρε δεν με νοιαζει γενικα γιατι ξαναδινω, απλα θελω να παω την δευτερα για πρωτη μερα να δω πως ειναι, αλλα εχω μια παρα πολυ σημαντικη δουλεια το πρωι :/ Για αυτο τρεφω ελπιδες μπας και μπορεσω να τα συνδιασω :Ρ

Εαν ξαναδινεις και εισαι σιγουρη γι'αυτο,προσωπικα θα σου προτεινα να μην πατησεις καν.Διαφορετικα μπορει να σου φανει πολυ δελεαστικο να μην κανεις αλλη μια προσπαθεια,διοτι ολοι θα γνωριζουν νεο κοσμο,θα μαθαινουν νεα πραγματα με πρωτογνωρο τροπο απ'οτι ηξερες και γενικα θα δεις την ζωη να πηγαινει παρακατω.Γενικα ειναι κατι που δεν χρειαζεται να δεις για εμενα καθως μπορει να σε επηρεασει στον σκοπο σου. Τωρα εαν νιωθεις τοσο συγκρατημενη & προσηλωμενη και ξερεις ποσο αξιζει η σχολη που κυνηγας και θες να ικανοποιησεις απλα την περιεργεια σου πηγαινε ;).

ΥΓ. Λογικα εννοεις αυτη την εβδομαδα που ειναι οι εγγραφες και πρεπει να πας κανονικα.Εγω σου λεω απο την ημερα που θα ξεκινησουν τα κανονικα μαθηματα,μην μπερδευτουμε :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εαν ξαναδινεις και εισαι σιγουρη γι'αυτο,προσωπικα θα σου προτεινα να μην πατησεις καν.Διαφορετικα μπορει να σου φανει πολυ δελεαστικο να μην κανεις αλλη μια προσπαθεια,διοτι ολοι θα γνωριζουν νεο κοσμο,θα μαθαινουν νεα πραγματα με πρωτογνωρο τροπο απ'οτι ηξερες και γενικα θα δεις την ζωη να πηγαινει παρακατω.Γενικα ειναι κατι που δεν χρειαζεται να δεις για εμενα καθως μπορει να σε επηρεασει στον σκοπο σου. Τωρα εαν νιωθεις τοσο συγκρατημενη & προσηλωμενη και ξερεις ποσο αξιζει η σχολη που κυνηγας και θες να ικανοποιησεις απλα την περιεργεια σου πηγαινε ;).

ΥΓ. Λογικα εννοεις αυτη την εβδομαδα που ειναι οι εγγραφες και πρεπει να πας κανονικα.Εγω σου λεω απο την ημερα που θα ξεκινησουν τα κανονικα μαθηματα,μην μπερδευτουμε :P .

Εννοω την πρωτη μερα των μαθηματων, στις 15 του μηνα :) Με βλεπω οντως να μην πηγαινω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
15 ξεκιναμε? :eek:
Δε λέγανε για μετά τις 20?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Σε 13 μέρες πίσω στα θρανία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros82

Νεοφερμένος

Ο spiros82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!μια ερωτηση γιατι εχω πελαγωσει λιγο με το την αλλαγη σε πανεπιστημιο...καποιος που δε χρωσταει μαθηματα πλεων οπως εγω.εχω μονο πτυχιακη αλλα βαση εξαμηνων >13περνω υποχρεωτικα πτυχιο τει. εχω μονο αυτη την υποχρεωση ετσι δε εινια?αφου εχω βγαλει το προγραμμα τει .φανταοζμια και οι μοναδες ect ειναι οκ . δε προκειτα να εχω εξτρα μαθηματα απο παν αττικης σωστα?.(ειμαι πρωην τμημα ηλεκτρονικης ).ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!μια ερωτηση γιατι εχω πελαγωσει λιγο με το την αλλαγη σε πανεπιστημιο...καποιος που δε χρωσταει μαθηματα πλεων οπως εγω.εχω μονο πτυχιακη αλλα βαση εξαμηνων >13περνω υποχρεωτικα πτυχιο τει. εχω μονο αυτη την υποχρεωση ετσι δε εινια?αφου εχω βγαλει το προγραμμα τει .φανταοζμια και οι μοναδες ect ειναι οκ . δε προκειτα να εχω εξτρα μαθηματα απο παν αττικης σωστα?.(ειμαι πρωην τμημα ηλεκτρονικης ).ευχαριστω

Καλησπέρα. :)
Εσύ ολοκληρώνεις κανονικά το πρόγραμμα ως ΤΕΙ, δεν έχεις άλλες υποχρεώσεις από το ΠΑΔΑ, μην ανησυχείς! ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros82

Νεοφερμένος

Ο spiros82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστω και μια ερωτηση αν ξερει καποιος .γιατι λογο δουλειας δε κατεβαινω ευκολα πια στη σχολη και με τα τηλεφωνα δε βγαζω ακρη.ειναι down το ηλεκτρονικο συστημα που γινονται οι ανανεωσεις μαθηματων .? φανταζομαι λογο των αλλαγων .ειμαι στο νεο τμημα ηλεκτρολογων .αν ξερει καποιος να μου πει ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimdimi

Νεοφερμένος

Ο dimdimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστω και μια ερωτηση αν ξερει καποιος .γιατι λογο δουλειας δε κατεβαινω ευκολα πια στη σχολη και με τα τηλεφωνα δε βγαζω ακρη.ειναι down το ηλεκτρονικο συστημα που γινονται οι ανανεωσεις μαθηματων .? φανταζομαι λογο των αλλαγων .ειμαι στο νεο τμημα ηλεκτρολογων .αν ξερει καποιος να μου πει ευχαριστω

Down είναι.. Μπάχαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
ευχαριστω και μια ερωτηση αν ξερει καποιος .γιατι λογο δουλειας δε κατεβαινω ευκολα πια στη σχολη και με τα τηλεφωνα δε βγαζω ακρη.ειναι down το ηλεκτρονικο συστημα που γινονται οι ανανεωσεις μαθηματων .? φανταζομαι λογο των αλλαγων .ειμαι στο νεο τμημα ηλεκτρολογων .αν ξερει καποιος να μου πει ευχαριστω


Στο δικό μας τμήμα, οι ανανεώσεις μας είπαν ότι γίνονται στην ηλεκτρονική τάξη (e -class). Λογικά από ότι καταλαβαίνω εσύ είσαι πρωτοετής στο τμήμα, οπότε έκανες τώρα εγγραφή, εάν ισχύει αυτό μην ανησυχείς γιατί με την εγγραφή σου, εγγράφεσαι αυτόματα στο πρώτο εξάμηνο οπότε δεν θα έχεις κάποιο θέμα. Ωστόσο θα σου πρότεινα να πας στην ενημέρωση πρωτοετών που γίνεται όπου θα σας ενημερώσουν για τα περεταίρω :)
Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros82

Νεοφερμένος

Ο spiros82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλημερα .δεν ειμα πρωτοετης ...αφου ρωτουσα και πιο πανω γαι το τει :). σε εμας το estudy εινια down εδω και μερες γιαυτο ρωταω..τo eclass δουλεευει αλλα ειναι αλολ πραγμα .απο εκει βλεπεις μαθηματα ,ανακοινωσεις κτλπ δε κανες ανανεωσεις , ακομα και στα εργαστηρια οι εγγραφες γινονται στις αιθουσες.εσεις εχεται estudy που λειτουργει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
καλημερα .δεν ειμα πρωτοετης ...αφου ρωτουσα και πιο πανω γαι το τει :). σε εμας το estudy εινια down εδω και μερες γιαυτο ρωταω..τo eclass δουλεευει αλλα ειια αλο πραγμα .απο εκει βλεπεις μαθηματα δε κανες ανανεωσεις κτλπ ακομα και στα εργαστηρια οι εγγκραφες γινονται στις αιθουσες.εσεις εχεται estudy που λειτουργει?


Και εγώ ΠΑΔΑ είμαι Αιγάλεω, εσύ είσαι Πειραιά;
Όσον αφορά στο Αιγάλεω το e study είναι 1, εξυπηρετούμαστε όλοι οι φοιτητές από το ίδιο server ο οποίος ναι όντως έχει πέσει από την Παρασκευή. Απλά στο δικό μου τμήμα, μας είπαν ότι μέχρι να φτιαχτεί θα κάνουμε "άτυπα" δηλώσεις στο e class με την εγγραφή μας στα ηλεκτρονικά μαθήματα και μετά από ότι κατάλαβα θα κάνουμε την δήλωση στο e study μόλις φτιαχτεί ο σερβερ! Οι εγγραφές που γίνονται στις αίθουσες σε ότι αφορά το τμήμα μου, αφορά μόνο τα εργαστηριακά μαθήματα! Στο e study σωστά λες κάνεις ανανεώσεις βλέπεις βαθμούς κλπ ενώ στο e class αφορά το μάθημα αυτό καθαυτό το γνωρίζω γιατί τελείωσα 4ο πέρυσι και απλά τώρα έχω μόνο τα έξτρα οπότε δεν είμαι παλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros82

Νεοφερμένος

Ο spiros82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
βασικα δεν πηγαινω πια σχολη (στο αιγαλεο ειμουν στεφ)..τελειωνω μονο την πτυχιακη...απο οτι καταλαβα οι ηλεκτρλογοι εινια στον πειραια πλεων ετσι?πηρα τηλ τη γραματεια αν το καταλαβα σωστα γιατι πνιγοντουσαν στη δουελια και μου το εκλεισε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ναι μερικά τμήματα ΣΤΕΦ έχουν μετακινηθεί Πειραιά φέτος. Κατάλαβα τι λες, καλή επιτυχία με την πτυχιακή σου. Ίσως σου απαντήσει καλυτερα ο @Samael που από ότι καταλαβαίνω είναι στο ίδιο τμήμα μαζί σου :) Αλλά λογικά ναι θα έχεις μετακινηθεί Πειραιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,257 μηνύματα.
βασικα δεν πηγαινω πια σχολη (στο αιγαλεο ειμουν στεφ)..τελειωνω μονο την πτυχιακη...απο οτι καταλαβα οι ηλεκτρλογοι εινια στον πειραια πλεων ετσι?πηρα τηλ τη γραματεια αν το καταλαβα σωστα γιατι πνιγοντουσαν στη δουελια και μου το εκλεισε ...


Ναι γενικα επικρατει ενα μπαχαλο περα καθε φαντασιας οποτε δεν μου κανει εντυπωση το οτι στο εκλεισαν.
Προκειται να ξεκινησεις πτυχιακη απ'οτι καταλαβα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros82

Νεοφερμένος

Ο spiros82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μπα ..στα τελειωματα ειμαι αλλα την ειχα αφησει γαι καιρο... και θελω να παω καποια στιγμη να δω τι θα γινει., και μια και το λεμε μ τα εργασηρια κα οιι αοιθουσες μαθηματων εινια πια πειραια σωστα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top