[Πανελλήνιες 2023] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

skarecrow76

Νεοφερμένος

Ο skarecrow76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλή επιτυχία, βγήκαν!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Καλη απολαυση της επιτυχιας στα παιδια...και καλη υπομονη μεχρι την τελικη εγραφη στην νεα σχολη
Εδω ειναι και τα εξελ με τις βασεις μετεγγραφων και μετακινησεων.
 

Συνημμένα

  • ΒΑΣΕΙΣ_ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ_2023 (1).xlsx
    31 KB · Εμφανίσεις: 98
  • ΒΑΣΕΙΣ_ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΩΝ_2023.xlsx
    16 KB · Εμφανίσεις: 37
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Όχι δεν την πήρε ή φίλη μου για χημικό Θεσσαλονίκης, είχε 4 μόρια και έκλεισε στα 4.5
Πήρε μετακίνηση για γεωπονία ΑΠΘ και κλαίει, δεν ξέρει ότι ή ζωή καλά την οδηγεί, πολύ καλύτερο το γεωπονικό από χημικό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Όχι δεν την πήρε ή φίλη μου για χημικό Θεσσαλονίκης, είχε 4 μόρια και έκλεισε στα 4.5
Πήρε μετακίνηση για γεωπονία ΑΠΘ και κλαίει, δεν ξέρει ότι ή ζωή καλά την οδηγεί, πολύ καλύτερο το γεωπονικό από χημικό
Ναι κριμα ...ε αφου δεν ειθελε
Ειναι εξαιρετικη τεχνη η γεωπονία και ειδικα η φυτικη παραγωγη.
Παντως να μπουκωνεις το κοσμο με σταφυλακια gribson ειναι θεικο.
Ειναι και το χημικο εκει πανω καπως..φερνει σε τριμπουρδελο ..λενε.

1699536092114.png
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ναι κριμα ...ε αφου δεν ειθελε
Ειναι εξαιρετικη τεχνη η γεωπονία και ειδικα η φυτικη παραγωγη.
Παντως να μπουκωνεις το κοσμο με σταφυλακια gribson ειναι θεικο.
Ειναι και το χημικο εκει πανω καπως..φερνει σε τριμπουρδελο ..λενε.

View attachment 125220
Μα μπορεί να πάει τεχνολογία τροφίμων και να κάνει παπάδες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Μα μπορεί να πάει τεχνολογία τροφίμων και να κάνει παπάδες
ναι ναι ..ασε τα τροφιμα ολοι εκει πανε... και οι χημικες και οι βιοβιολογες και χημ. μηχανικοι ..ολοι.
να παει στα χωραφια να φταχνει ωραιο ελαιολαδο ..ειναι τα νεα κοσμηματα
....και πασιον φρουτς..εγω θελω και ροδακινα ..τα κοκκινα τα μεγαλα τα γλυκα.
θα παιρνει χαραματα την τζιπαρα της και θα ταξιδευει στην φυση και την δροσια.... ποιοτητα ζωης το λενε.

1699538518155.png

1699539176995.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
:partytime::partytime::partytime:


Πολλή ησυχία βρε παιδιά, τί έγινε ποιοί τά καταφέρατε και πήρατε μετεγγραφή;
Άλλες χρονιές αυτή ή μέρα ήταν ή δεύτερη έκδοση αποτελεσμάτων σε πανελλήνιες
Κάναμε πάρτυ, μιλήστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Vasiliki Geo

Νεοφερμένος

Η Vasiliki Geo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Γονιός Φοιτητή και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εμείς δεν πήραμε μεταγραφή αρχιτεκτόνων μηχανικών ΑΠΘ τα έχουμε βάψει μαύρα 😭😭😭😭😭😭
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
εμείς δεν πήραμε μεταγραφή αρχιτεκτόνων μηχανικών ΑΠΘ τα έχουμε βάψει μαύρα 😭😭😭😭😭😭
λυπαμαι ..ναι δυστηχως μουλαρωσε στα 5,5 μορια οπως περυσι και δεν λεει να ξεκολησει...ειναι υποθεση πολυτεκνων η σχολη
 

stee

Νεοφερμένος

Η stee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Να ρωτήσω. Υποτίθεται ότι πρέπει να σου έρθει και μήνυμα ότι πήρες τη μετεγγραφή κλπ; ή μπαίνεις απλά και τα βλέπεις μόνος σου ;
 

Apocalypse

Νεοφερμένος

Ο Apocalypse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
6 μόρια μεταγραφής ο τελευταίος, 6 μόρια μεταγραφής και εγώ… 350 μόρια διαφορά είχαμε και δεν πήρα την μετεγγραφή.. Σώζεται με ένσταση;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
6 μόρια μεταγραφής ο τελευταίος, 6 μόρια μεταγραφής και εγώ… 350 μόρια διαφορά είχαμε και δεν πήρα την μετεγγραφή.. Σώζεται με ένσταση;
δυστηχως οχι
ε εσυ καν την ..αλλα μην περιμενεις πολλα
μεχρι το 2018 ηταν σιγουρη εισοδος λογω ισοβαθμιας.... με ενσταση
 

Τριδυμομαμά

Νεοφερμένος

Η Τριδυμομαμά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δυστυχώς και εμείς με 5,5 μόρια και στόχο Ιατρική Θεσσαλονίκης είμαστε εκτός.
Ερώτηση.
Υπάρχει πιθανότητα με ένσταση να επανεξεταστεί η αίτησή μας;
Είμαστε τρίτεκνη οικογένεια με άλλους 2 φοιτητές που όμως φοιτούν στην πόλη μας (Θεσσαλονίκη)

Μπορεί να εκφέρει κάποιος άποψη του πως θα μπορούσαμε να την πάρουμε;

Ευχαριστώ
 

VasN

Νεοφερμένος

Η VasN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια σας. Ένα πρόσωπο μου ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ εκτός από αίτηση για μετεγγραφή έκανε και αίτηση και μετακίνηση από την φαρμακευτική στο βιολογικό. ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ να με ενημερώσει(η παραφροσύνη σε όλο της το μεγαλείο δηλαδή). Σώζεται η κατάσταση ;;;; Άμα δεν προχωρήσω σε νέα αίτηση στο βιολογικό θα εξακολουθήσω να είμαι γραμμένη στην φαρμακευτική ;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Γεια σας. Ένα πρόσωπο μου ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ εκτός από αίτηση για μετεγγραφή έκανε και αίτηση και μετακίνηση από την φαρμακευτική στο βιολογικό. ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ να με ενημερώσει(η παραφροσύνη σε όλο της το μεγαλείο δηλαδή). Σώζεται η κατάσταση ;;;; Άμα δεν προχωρήσω σε νέα αίτηση στο βιολογικό θα εξακολουθήσω να είμαι γραμμένη στην φαρμακευτική ;
Φυσικά και θα συνεχίσεις την φαρμακευτική, απλά δεν θα κάνεις εγγραφή στην νέα σχολή
Πρόσεξε όμως, μην τυχόν και αυτό το πρόσωπο έχει τους κωδικούς και τα κάνει όλα ερήμην σου
Μα τί παρανοϊκή κατάσταση περιγράφεις;
Αν είναι δυνατόν,!!!
 

VasN

Νεοφερμένος

Η VasN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Φυσικά και θα συνεχίσεις την φαρμακευτική, απλά δεν θα κάνεις εγγραφή στην νέα σχολή
Πρόσεξε όμως, μην τυχόν και αυτό το πρόσωπο έχει τους κωδικούς και τα κάνει όλα ερήμην σου
Μα τί παρανοϊκή κατάσταση περιγράφεις;
Αν είναι δυνατόν,!!!
Ευχαριστώ για την απάντηση… Αν μη τι άλλο παρανοϊκή. Είχα καλέσει στην φαρμακευτική του ΕΚΠΑ και δεν μπορούσε να μου δώσει απάντηση οπότε κι άρχισα να ανησυχώ υπερβολικά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση… Αν μη τι άλλο παρανοϊκή. Είχα καλέσει στην φαρμακευτική του ΕΚΠΑ και δεν μπορούσε να μου δώσει απάντηση οπότε κι άρχισα να ανησυχώ υπερβολικά.
Ημαρτον πλεον με αυτη την αγνοια των ειδημονων..
Οτι ειπε η Ναλα ισχυει.. δεν κανεις καποια κινηση εγραφης στο βιολογικο,,δεν ζητας χαρτι διαγραφης απο φαρμακευτικη και παραμενεις φαρμακευτικη... κριμα ομως καποιος εχασε την ευκαιρια

Αλλα κατσε λιγο να καταλαβουμε ...εκαναν αιτηση για μετακινηση απο φαρμακα σε βιολογικο και την δωσανε?
Δωσανε μετακινηση σε σχολες που ειναι τοιχο τοιχο και κοινο κυλικείο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top