Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
καλέ εδώ έχω αγχωθεί εγώ που δίνω του χρόνου :lol: καλά αποτελέσματα εύχομαι<3
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
απλα ελπιζω να με εχουν βαθμολογησει αντικειμενικα και να μην εχω παλι αποκλισεις 4-5 μοναδες σε καθε μαθημα
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απλα ελπιζω να με εχουν βαθμολογησει αντικειμενικα και να μην εχω παλι αποκλισεις 4-5 μοναδες σε καθε μαθημα
Μακάρι!

Και ελπίζω στην έκθεση να έχει υπάρξει επιτέλους κάποια κοινή βαθμολογική λογική.
 

VasN

Νεοφερμένος

Η VasN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
Μακάρι!

Και ελπίζω στην έκθεση να έχει υπάρξει επιτέλους κάποια κοινή βαθμολογική λογική.
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-06-29, 11.29.31 πμ.png

:lol:
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

VasN

Νεοφερμένος

Η VasN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πήρες τις βαθμολογίες;
Πήγα στο σχολείο και τις εμαθα. Το ακραίο είναι πως στην αρχή μπερδεύτηκε ο διευθυντής και μου ανακοίνωσε έναν βαθμό στην έκθεση κοντά στο 18 . Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ για μέρες πολλές. Για μια ώρα περίπου θεωρούσα πως είχα πάνω από 19000 μόρια. Τώρα παρακαλάω να πέσουν οι βάσεις
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
13,7 στην έκθεση ενώ στα άλλα έχω πάνω από 19 .
Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.

Την έπαθα και εγώ πέρυσι στην έκθεση (στο φροντιστήριο χτύπαγα 17-19) έχοντας γράψει άριστα μαθηματικά-φυσική. Σε καταλαβαίνω!

:hug:

Την να πω, κρίμα με αυτό το ΚΩΛΟΜΑΘΗΜΑ που κρίνει τις προσπάθειες των παιδιών ΑΔΙΚΑ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πήγα στο σχολείο και τις εμαθα. Το ακραίο είναι πως στην αρχή μπερδεύτηκε ο διευθυντής και μου ανακοίνωσε έναν βαθμό στην έκθεση κοντά στο 18 . Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ για μέρες πολλές. Για μια ώρα περίπου θεωρούσα πως είχα πάνω από 19000 μόρια. Τώρα παρακαλάω να πέσουν οι βάσεις
Δεν φταις εσύ, μην βασανίζεις τον εαυτό σου, όλα καλά, δεν πειράζει!

Ειλικρινά, δεν αξίζεις τέτοια αντιμετώπιση!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Πήγα στο σχολείο και τις εμαθα. Το ακραίο είναι πως στην αρχή μπερδεύτηκε ο διευθυντής και μου ανακοίνωσε έναν βαθμό στην έκθεση κοντά στο 18 . Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ για μέρες πολλές.
Αρχικά συγχαρητήρια τόσο για την προσπάθειά σου όσο και για τους άριστους βαθμούς σου! Κατα δεύετερον, δυτυχως η έκθεση είναι ένα μάθημα αψυχολόγητο και άλλο τόσο οι διορθωτές... μη σε παίρνει απο κάτω
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
Αμάν αυτή η έκθεση... Όπως έχει ξυπνήσει ο καθένας κάθε πρωί βαθμολογεί
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάφροι, λίγη ντροπή δεν έχουν και πετσοκόβουν με τέτοια χαλαρότητα άριστα προετοιμασμένους μαθητές!
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Βρίσκομαι στα πρόθυρα εγκεφαλικού
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα αγάπες :happy:<3
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
Μου έστειλε μήνυμα η εταιρεία κινητής για να με ενημερώσει ότι έληξαν κάποια λεπτά ομιλίας...
Εμένα μου είχαν στείλει κανένα εικοσάλεπτο πριν έρθει το sms των βάσεων να προλάβω απεριόριστα data...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top