Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

panaman

Νεοφερμένος

Ο panaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Νομίζω δεν μπορείς σε τμήματα που βρίσκονται στην ίδια περιφερειακή ενότητα.
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Νομίζω δεν μπορείς σε τμήματα που βρίσκονται στην ίδια περιφερειακή ενότητα.
Δεν είναι στην ίδια ή Σπάρτη είναι περιφέρεια Πελοποννήσου και ο πύργος περιφέρεια δυτικης Ελλάδας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όμως αυτό που θέλω να πω ότι ο σκοπός μου είναι να πάω σε ένα καλύτερο τμήμα λαρισα δηλαδή και όχι Σπάρτη λόγω οικονομικού οπότε για αυτό προβληματιζομαι για το αν θα το δεχθούν
 

panaman

Νεοφερμένος

Ο panaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δεν είναι στην ίδια ή Σπάρτη είναι περιφέρεια Πελοποννήσου και ο πύργος περιφέρεια δυτικης Ελλάδας
Τα τμήματα όμως δεν βρίσκονται στην ίδια περιφερειακή ενότητα.
Θεωρώ ο διαχειριστής πρεπει να μεταφέρει τα μνμτα σε άλλο θέμα
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Πρέπει να είναι στην ίδια;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,669 μηνύματα.
Ο Ιούνιος μου φάνηκε ο μεγαλύτερος μήνας του χρόνου μέχρι τώρα
 

panaman

Νεοφερμένος

Ο panaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Νομίζω Μόνο ΑΝ είναι στην ιδια ΔΕΝ μπορείς. Άρα εσύ μπορείς. Ας μας διαφωτισουν και άλλοι.
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ναι λογικά θα μπορώ για λαρισα
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ο Ιούνιος μου φάνηκε ο μεγαλύτερος μήνας του χρόνου μέχρι τώρα
Και η 28 Ιουνίου η μεγαλύτερη μέρα του μεγαλύτερου μήνα...
Σήμερα από το πρωί είμαι σε φάση : ωραία πήγε τρεις, τώρα τρεις και πέντε,τρεις και έξι
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Νομίζω πρώτα έρχονται τα sms και μετά από λίγα λεπτά ανοίγει η πλατφόρμα.

Πέρυσι πάντως δεν είχε πέσει η πλατφόρμα!
Υποθέτω ότι πέρσι δεν έπεσε η πλατφόρμα γιατί στάλθηκαν πρώτα τα sms. Οπότε δεν υπήρχε λόγος να μπουν όλοι στην πλατφόρμα
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι που σκεφτόμουν εφόσον γίνεται συζήτηση για τις πανελλήνιες. Πλησιάζει η ημερομηνία της ανακοίνωσης των βαθμολογιών μας και έχω αρχίσει να σκέφτομαι λίγο και το επερχόμενο μηχανογραφικο, έχοντας λίγο στο μυαλό μου εναν πιθανό μέσο όρο αν και ποτέ δεν μπορεί κανείς να ναι σίγουρος για κάτι τέτοιο.
Να μην μακρολογω, θεωρείτε ότι είναι καλύτερο να μπει κανείς σε κάποια σχολή που πιάνει ακόμη κι αν δεν ήταν από τις επιλογές του για να κάνει μια αρχή και να δει πως θα παει όλο αυτό στην πορεία ( η οποια ειναι με πιο χαμηλά μόρια δεν είναι πχ ιατρική )ή να σκεφτεί σοβαρά να δώσει ξανα;
Να δώσει ξανά.Δεν θα κάθεσαι να το σκέφτεσαι 😅.Εγώ πέρασα σε μια σχολή την πρώτη χρονιά δεν πήγα ποτέ,γιατί δεν ήθελα μια ζωή να είχα μέσα αυτό το ότι ίσως μπορούσα να κάνω κάτι καλύτερο ,ότι δεν τα έδωσα όλα.Εδωσα πέρσυ και δεύτερη χρονιά ,πολλές φορές ήθελα να τα παρατήσω αλλά πλέον ευτυχώς που δεν πήγα στην σχολή που πέρασα τότε.Γιατι τώρα σπουδάζω κάτι που είναι πιο κοντά σε αυτό που ήθελα.
Ξανάδωσε.Εχεις τις αντοχές,άμα έχεις ισχυρό κίνητρο,άμα δηλαδή θέλεις να νιώσεις αυτό το συναίσθημα ότι είσαι επιτυχών στην σχολή που γουστάρεις.


Γιατί να σπουδάσεις κάτι μόνο και μόνο γιανα πεις ότι έχεις ένα πτυχίο;

Αυτή είναι η γνώμη μου,αλλά δες τους βαθμούς σου αύριο ,ξεκουράσου αρκετά και μετά αποφασίζεις τι θα κάνεις τελικά.Καλα αποτέλεσματα🥰
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ξέρουμε τι ώρα περίπου φτάνουν στα σχολεία οι βαθμοί;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,706 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν όντως θέλω να πάω νωρίτερα εντωμεταξύ. Το σκέφτομαι και ανακατεύεται το στομάχι μου ξέρω γω, αλλά θα τηλεφωνήσω μήπως και με αφήσουν να τα δω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εμενα περυσι παντως που ειχα παει με διωξανε
Κακό, πολύ κακό
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,694 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν όντως θέλω να πάω νωρίτερα εντωμεταξύ. Το σκέφτομαι και ανακατεύεται το στομάχι μου ξέρω γω, αλλά θα τηλεφωνήσω μήπως και με αφήσουν να τα δω
Μόνο αν έχεις γνωστό καθηγητή στο σχολείο θα τους μάθεις νωρίτερα. Εμένα πέρσι μου τους είπαν γύρω στις 10, δε θυμάμαι την ακριβή ώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Μόνο αν έχεις γνωστό καθηγητή στο σχολείο θα τους μάθεις νωρίτερα. Εμένα πέρσι μου τους είπα γύρω στις 10, δε θυμάμαι την ακριβή ώρα.
Είναι πολύ μικρό το σχολείο οπότε με τους καθηγητές γνωριζόμαστε πολύ καλά, μακάρι να κάνουν μια μικρή παρατυπία, σιγά τα ωά
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,669 μηνύματα.
Όλο πεταγόμουν ενώ κοιμόμουν και έβλεπα κάθε φορά στον ύπνο μου διαφορετικό αποτέλεσμα.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,719 μηνύματα.
Πωπω πέρυσι τέτοια μέρα θυμάμαι είχα ξυπνήσει από τις 5 - 5:30 το πρωί από την αγωνία και δεν με έπαιρνε ξανά ο ύπνος.
Για πείτε, πώς είστε;
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Πωπω πέρυσι τέτοια μέρα θυμάμαι είχα ξυπνήσει από τις 5 - 5:30 το πρωί από την αγωνία και δεν με έπαιρνε ξανά ο ύπνος.
Για πείτε, πώς είστε;
Πήγα για ύπνο μία και ξύπνησα τέσσερις...
Κατά τ' άλλα καλά (ας πούμε)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top