Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα τελικα ποτε βγαινουν ? Αυριο ή την Πεμπτη?
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 545 μηνύματα.
Πέμπτη ακούγεται γενικά. Κάποιοι αναφέρουν ότι υπάρχουν πιθανότητες να βγουν και αύριο.
Για αύριο δύσκολο, η πλατφόρμα αναφέρεται ακόμα σε αποτελέσματα 2022. Βέβαια τίποτα δεν αποκλείεται.
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Αν ανακοινωθούν τα αποτελέσματα αύριο λογικά το βράδυ θα πέσει η πλατφόρμα, σωστά;
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.
Εγώ πάντως και μόνο που το σκέφτομαι ότι θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα ιδρώνουν τα χέρια μου 😂
 

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 545 μηνύματα.
Αν ανακοινωθούν τα αποτελέσματα αύριο λογικά το βράδυ θα πέσει η πλατφόρμα, σωστά;
Αυτό μπορεί να γίνει και λίγες ώρες πριν. Τυπικά προηγείται η σχετική ανακοίνωση του υπουργείου.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,684 μηνύματα.
Στους βαθμούς έχω την αίσθηση δεν συνηθίζουν εκπλήξεις, βγαίνουν όταν λέει το επίσημο χρονοδιάγραμμα. Οι βασεις ίσως ανακοινώνονται νωρίτερα από το αναμενόμενο καμία φορά.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 545 μηνύματα.
Στους βαθμούς έχω την αίσθηση δεν συνηθίζουν εκπλήξεις, βγαίνουν όταν λέει το επίσημο χρονοδιάγραμμα. Οι βασεις ίσως ανακοινώνονται νωρίτερα από το αναμενόμενο καμία φορά.
Έχει δίκιο. Θυμάμαι μόνο μια χρονιά που έγινε έκπληξη στις βάσεις. βγήκε ανακοίνωση γύρω στις 3 και η πλατφόρμα άνοιξε γύρω στις 5 το απόγευμα. Άλλοι κοιμόντουσαν άλλοι ήταν στην παραλία. Πάνε 5-6 χρόνια. Στους βαθμούς δεν έχει γίνει ποτέ κάτι τέτοιο.
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Παιδιά SOS. Πώς γίνεται να αλλάξω το τηλέφωνο που έχω δηλώσει στην πλατφόρμα;
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά SOS. Πώς γίνεται να αλλάξω το τηλέφωνο που έχω δηλώσει στην πλατφόρμα;
Δύσκολο μου φαίνεται, μπήκα στην σελίδα και δεν φαίνεται να υπάρχει κάποια επιλογή. Δοκίμασε να κάνεις ένα τηλέφωνο στη γραμματεία/διευθυντή του σχολείου σου ή και στο υπουργείο, αν και δεν νομίζω να βγάλεις άκρη εύκολα.

Αυτή τη στιγμή και πριν τα υπόλοιπα που σου πρότεινα, στείλε αν θέλεις ένα μήνυμα εδώ, με την ελπίδα να απαντήσουν άμεσα.
 

Mewmaw

Νεοφερμένος

Η Mewmaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά SOS. Πώς γίνεται να αλλάξω το τηλέφωνο που έχω δηλώσει στην πλατφόρμα;
Δεν ξέρω αν γίνεται γιατί έχει περάσει το ντεντλαιν. Αν και η καλύτερη λύση είναι πιστεύω να απευθυνθείς στο σχολείο
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Δύσκολο μου φαίνεται, μπήκα στην σελίδα και δεν φαίνεται να υπάρχει κάποια επιλογή. Δοκίμασε να κάνεις ένα τηλέφωνο στη γραμματεία/διευθυντή του σχολείου σου ή και στο υπουργείο, αν και δεν νομίζω να βγάλεις άκρη εύκολα.

Αυτή τη στιγμή δοκίμασε να στείλεις και ένα μήνυμα εδώ, με την ελπίδα να απαντήσουν άμεσα.

Δεν ξέρω αν γίνεται γιατί έχει περάσει το ντεντλαιν. Αν και η καλύτερη λύση είναι πιστεύω να απευθυνθείς στο σχολείο
Κατάλαβα... Είχα βάλει της μητέρας μου το τηλέφωνο επειδή στο δικό μου αργούν πολύ να έρθουν τα μηνύματα, αλλά έμαθα ότι με αυτό θα γίνει αργότερα και η εγγραφή στη σχολή.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,684 μηνύματα.
Κατάλαβα... Είχα βάλει της μητέρας μου το τηλέφωνο επειδή στο δικό μου αργούν πολύ να έρθουν τα μηνύματα, αλλά έμαθα ότι με αυτό θα γίνει αργότερα και η εγγραφή στη σχολή.
Δεν νομίζω, θα μπορείς να το αλλάξεις στην πλατφόρμα των εγγράφων. Ίσως και στην πλατφορμα του μηχανογραφικού, νομίζω από εκεί το παίρνουν για τις εγγραφές
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Δεν νομίζω, θα μπορείς να το αλλάξεις στην πλατφόρμα των εγγράφων. Ίσως και στην πλατφορμα του μηχανογραφικού, νομίζω από εκεί το παίρνουν για τις εγγραφές
Άρα όταν κάνω το μηχανογραφικό θα μπορέσω να βαλω το δικό μου;; Αγχώθηκα λίγο τώρα
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άρα όταν κάνω το μηχανογραφικό θα μπορέσω να βαλω το δικό μου;; Αγχώθηκα λίγο τώρα
Μην αγχώνεσαι για τέτοια θέματα, πάντα βγαίνει άκρη, ακόμα και στο γραφειοκρατικό καθεστώς της Ελλάδας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top