Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Σήμερα κάθε λεπτό που έπιανα στυλό να λύσω χημεία με έπιανε κλάμα. Ελπίζω να μην με πιάσει και αύριο :lol:
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Σήμερα κάθε λεπτό που έπιανα στυλό να λύσω χημεία με έπιανε κλάμα. Ελπίζω να μην με πιάσει και αύριο :lol:
Όχι βρε παιδί, ηρέμησε λίγο. Άσε το διάβασμα, βάλε μια κωμωδία να δεις.
Ή μήπως να σου στείλω μια φωτογραφία μου να με βλέπεις να γελάς????🤣🤣
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Α επίσης μιας και είμαστε εδώ να πω ότι πριν μπω να γράψω με είχε πιάσει φοβερό κλάμα και δεν μπορούσαν να με συνεφέρουν με τίποτα :lol: Τώρα το σκέφτομαι και ντρέπομαι.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι ώρα δίνουμε γερμανικά;
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.
Α επίσης μιας και είμαστε εδώ να πω ότι πριν μπω να γράψω με είχε πιάσει φοβερό κλάμα και δεν μπορούσαν να με συνεφέρουν με τίποτα :lol: Τώρα το σκέφτομαι και ντρέπομαι.
Δεν υπάρχει λόγος να ντρέπεσαι. Δεν είναι ντροπή να εκδηλώνεις το συναίσθημα σου αφού η αντίδραση σου δεν πείραξε κανέναν. Αν είχες θυμό και τον εκδηλώσεις με μπουνιές οκ είναι πρόβλημα. Αλλά εσύ απλά εκδηλωσες με κλάμα το άγχος σου. Ελπίζω το ξέσπασμα αυτό να σε βοηθήσε στην απόδοση σου στη συνέχεια.
 

johnb23

Νεοφερμένος

Ο johnb23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα . Στην περιοχή μου παρατηρώ ότι έχει πέσει αρκετά ο μέσος όρος των μαθητών κυρίως μαθηματικά χημεία (θετική) σε σχέση με τις άλλες χρονιές(πάντα σύμφωνα με τις εκτιμήσεις τους). Ισχύει και αλλού;
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Καλησπέρα . Στην περιοχή μου παρατηρώ ότι έχει πέσει αρκετά ο μέσος όρος των μαθητών κυρίως μαθηματικά χημεία (θετική) σε σχέση με τις άλλες χρονιές(πάντα σύμφωνα με τις εκτιμήσεις τους). Ισχύει και αλλού;
οι εκτιμήσεις δεν είναι αξιόπιστες καθώς πολλοί ισχυρίζονται ότι τα πήγαν χάλια , δεν είχαν διαβάσει κτλ αλλά τελικά γράφουν 18k μόρια. άμα δεν βγουν τα μόρια δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα
 

johnb23

Νεοφερμένος

Ο johnb23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οι εκτιμήσεις δεν είναι αξιόπιστες καθώς πολλοί ισχυρίζονται ότι τα πήγαν χάλια , δεν είχαν διαβάσει κτλ αλλά τελικά γράφουν 18k μόρια. άμα δεν βγουν τα μόρια δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα
Σαφώς. Αλλά άλλες χρονιές εκτιμούσαν μαθητές 18 κ 19 κ φέτος θετική όλοι λένε για 14-15. Και αυτό ρωτάω αν συμβαίνει και στις δικές σας περιοχές
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερωτηση από επαλ εγώ. Αρχικά έχω ένα συγκρότημενο γραπτό χωρίς μουτζούρες και με καλα γράμματα. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι έχω χάσει από χαζομάρα μου το β θέμα ολόκληρο ομως έχω κάνει σωστά όλη την μεθολογια και τα υπό ερωτήματα απλά με άλλα νούμερα. Θεωρείται ότι παίζει από 25 μονάδες που έχει να μου δώσει έστω τις 12.5 παίζει κάτι τέτοιο η μόνο αν πέσω σε "καλό" διοθρωτη;
 

jser

Νεοφερμένος

Ο jser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
για βαθμους εκθεσης βιολογιας απο εξεταστικα κεντρα ξερει κανεις κατι
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα ποτέ βγαίνουν;
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
28-30 Ιούνιου σε αυτό το διάστημα κάποια στιγμή θα βγουν
 

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

BatGuin

Νεοφερμένος

Ο BatGuin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

VasN

Νεοφερμένος

Η VasN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με έπιασε ένα έντονο άγχος μετά τη βιολογία. Έγραψα γύρω στο 93-95/100 (έχασα το Α.1...) βιολογία, χημεία 99/100 και έκθεση όπως γράφω πάντα. Εντούτοις, εξακολουθώ να αμφιβάλλω για το πόσο (στο περίπου), έχω στην έκθεση. Εν γένει, παρατηρούνται τεράστιες αποκλίσεις σε σχέση με αυτά που γράφει ένας μαθητής κατά τη διάρκεια της χρονιάς; Στη δικιά σας περίπτωση τι συνέβη; (είδατε καλύτερο, χειρότερο ή τον ίδιο περίπου βαθμό ; )
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top