[Πανελλήνιες 2023] Ανακοίνωση αποτελεσμάτων - πόσα μόρια βγάλατε;

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!Δεν είναι κωλοφαρδία είναι αποτέλεσμα της προσπάθειας που έχεις κάνει, εντάξει φυσικά και λίγη τύχη πάντα βοηθάει και ειναι καλοδεχούμενη!
Καλά σίγουρα χρειάζεται και προσπάθεια (υπερπροσπάθεια θα πω) αλλά ακούω τόσα παιδιά που αδικήθηκαν λόγω βαθμολογητών...
Για αυτό λέω είναι και τύχη σε ένα βαθμό
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Εμένα έκθεση ο ένας μου έβαλε 77 και ο άλλος 79. Οπότε πήρα 15,6. Δεν ήταν μεγάλη η απόκλιση. Βιολογία όμως είχα 6 (!) μονάδες απόκλιση.
 

pannnos1992

Νεοφερμένος

Ο pannnos1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πραγματικά! Το φόρουμ έχει τόσες επιτυχίες που δεν με χρειάζεται
Πέρα από την πλάκα δεν μπορώ να πιστέψω στην κωλοφαρδία μου
Πραγματικα πες μου το μυστικό σου για την εκθεση πως καταφερες να γραψεις 18.4😁
 

Jojo K

Νεοφερμένος

Η Jojo K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γλώσσα:15,5
Μαθηματικά:19,1
Χημεία:19,1
Φυσική:19,8
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
Είναι ντροπή να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις. Πώς γίνεται μαθηματικά ο ένας 98 και ο άλλος 91, χωρίς να έχω λάθη; Έκθεση ο ένας 93 και ο άλλος 79; Χημεία μία από τα ίδια με 6 μόρια;

Ξέρετε πόσα μόρια στοίχισαν αυτά;

180 από τα μαθηματικά και 120 από την χημεία. Αφήνοντας έξω την έκθεση είναι 300 μόρια...μη μιλήσω και για το πετσόκομμα της φυσικής όπου μάλλον ολόκληρα θέματα κόπηκαν για λάθη σε πράξεις.
Εγώ θυμάμαι τότε με τον αδερφό μου το 2017, στα μαθηματικά ο ένας του είχε βάλει 14, ο άλλος 10!!! Τρελή διάφορα!
Και ήρθε ο τρίτος και έβαλε 12.
Για μένα αυτά είναι απαράδεκτα.
Κρίμα σε εσάς που τα τραβάτε που δίνετε.
 

NickTheQuick

Νεοφερμένος

Ο NickTheQuick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Νεοελληνική Γλώσσα και Λογοτεχνία13.2
Μαθηματικά10.1
Πληροφορική12.3
Οικονομία16.9
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι τότε με τον αδερφό μου το 2017, στα μαθηματικά ο ένας του είχε βάλει 14, ο άλλος 10!!! Τρελή διάφορα!
Και ήρθε ο τρίτος και έβαλε 12.
Για μένα αυτά είναι απαράδεκτα.
Κρίμα σε εσάς που τα τραβάτε που δίνετε.
Α δηλαδή μόνο 20 μονάδες διαφορά, άψογα!
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θυμάμαι τότε με τον αδερφό μου το 2017, στα μαθηματικά ο ένας του είχε βάλει 14, ο άλλος 10!!! Τρελή διάφορα!
Και ήρθε ο τρίτος και έβαλε 12.
Για μένα αυτά είναι απαράδεκτα.
Κρίμα σε εσάς που τα τραβάτε που δίνετε.
Εγώ δεν είχα καν λάθη, οπότε δεν μπορεί καν να γίνει λόγος για υποκειμενική αξιολόγηση της σημαντικότητας των λαθών.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
Α δηλαδή μόνο 20 μονάδες διαφορά, άψογα!
Είχαμε πάθει σοκ. Ακόμη και στο φροντιστήριο μας έλεγαν δεν το έχουν ξαναδεί
Κρίμα γιατί έχασε τότε την πρώτη του επιλογή.
Αλλά κατέληξε σε μια παρεμφερή που του αρέσει περισσότερο εν τέλει οπότε για καλό μας βγήκε 😁
 

NickTheQuick

Νεοφερμένος

Ο NickTheQuick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι τότε με τον αδερφό μου το 2017, στα μαθηματικά ο ένας του είχε βάλει 14, ο άλλος 10!!! Τρελή διάφορα!
Και ήρθε ο τρίτος και έβαλε 12.
Για μένα αυτά είναι απαράδεκτα.
Κρίμα σε εσάς που τα τραβάτε που δίνετε.
σε μια φίλη μ εκθεση ο ενας της έβαλε 33 και ο άλλος 98 περσυ (ναι δεν κανω πλακα)
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,542 μηνύματα.
Αρχαία 81 ο πρώτος, 65 ο δεύτερος 🤡
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,542 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top