[Πανελλήνιες 2023] Ανακοίνωση αποτελεσμάτων - πόσα μόρια βγάλατε;

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Αρχαία: 16
Ιστορία: 13.7
Λατινικά : 17.2
Γλώσσα: 14.5

Εντάξει μόνο η ιστορία λίγο με πείραξε αλλά κομπλέ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων :happy:<3
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
19.025 χωρίς συντελεστές και 19.150 για Πάτρα😭
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Να πω και εγώ εδώ, τώρα που συνήλθα κάπως, κάτι στους υποψηφίους που δεν τα πήγαν όπως περίμεναν φέτος. Γιατί πέρα από τα συγχαρητήρια σε όσους επέτυχαν, χρειάζονται υποστήριξη και εκείνοι που δεν τα κατάφεραν.

Δεν καθορίζεται η αξία σας από το πόσο πήρατε σε ένα διαγώνισμα πανελληνίων. Έχετε γράψει πολλά πιο πριν, ξέρετε εσείς οι ίδιοι την προσπάθειά σας διότι είστε οι μόνοι που ζείτε με τον εαυτό σας 24/7. Ότι και αν σας πουν, καλό ή κακό, ακούστε το. Αν θέλετε, ξανά προσπαθείτε. Αν όχι, it’s okay. I promise. Αφήστε τον εαυτό σας να κλάψει, να στεναχωρηθεί. Χαρείτε με την επιτυχία των άλλων σαν να είναι δίκη σας. Αυτές τις ημέρες δεν χρειάζεται κακία. Χρειάζεται υποστήριξη και αγάπη.

Δεν θα βάλω τους βαθμούς μου εδώ, απλά κρατήστε ότι αυτά σας τα λέει μια κοπέλα που δεν τα πήγε καλά φέτος γιατί ξέρω ότι το να το ακούτε από αριστεύσαντες δεν έχει την ίδια βαρύτητα. It will be okay.

🫶
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 307 μηνύματα.
Δεν θα βάλω τους βαθμούς μου εδώ, απλά κρατήστε ότι αυτά σας τα λέει μια κοπέλα που δεν τα πήγε καλά φέτος γιατί ξέρω ότι το να το ακούτε από αριστεύσαντες δεν έχει την ίδια βαρύτητα. It will be okay.

🫶
λύπαμαι πολύ που δεν τα πήγες όπως τα ήθελες, σκέφτεσαι να ξαναδώσεις; πάντως ανεξαρτήτως αποτελέσματος αξίζεις συγχαρητήρια για την προσπάθεια σου<3
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
Περνάω άνετα στην πρώτη μου επιλογή :jumpy: , δεν έχω σταματήσει να κλαίω :jumpy: μου έφυγε ο πάτος 2 χρόνια για αυτή τη στιγμή
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
λύπαμαι πολύ που δεν τα πήγες όπως τα ήθελες, σκέφτεσαι να ξαναδώσεις; πάντως ανεξαρτήτως αποτελέσματος αξίζεις συγχαρητήρια για την προσπάθεια σου<3
Θα ξανά δώσω. Σε ευχαριστώ <3 Πάντως, ότι πόνο πέρασα για την βιολογία τότε, τον περνάω μισό τώρα. Όχι γιατί πήγα καλύτερα από ότι περίμενα, αλλά γιατί είχα προετοιμαστεί.
 

maril8na

Νεοφερμένος

Η maril8na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Να πω και εγώ εδώ, τώρα που συνήλθα κάπως, κάτι στους υποψηφίους που δεν τα πήγαν όπως περίμεναν φέτος. Γιατί πέρα από τα συγχαρητήρια σε όσους επέτυχαν, χρειάζονται υποστήριξη και εκείνοι που δεν τα κατάφεραν.

Δεν καθορίζεται η αξία σας από το πόσο πήρατε σε ένα διαγώνισμα πανελληνίων. Έχετε γράψει πολλά πιο πριν, ξέρετε εσείς οι ίδιοι την προσπάθειά σας διότι είστε οι μόνοι που ζείτε με τον εαυτό σας 24/7. Ότι και αν σας πουν, καλό ή κακό, ακούστε το. Αν θέλετε, ξανά προσπαθείτε. Αν όχι, it’s okay. I promise. Αφήστε τον εαυτό σας να κλάψει, να στεναχωρηθεί. Χαρείτε με την επιτυχία των άλλων σαν να είναι δίκη σας. Αυτές τις ημέρες δεν χρειάζεται κακία. Χρειάζεται υποστήριξη και αγάπη.

Δεν θα βάλω τους βαθμούς μου εδώ, απλά κρατήστε ότι αυτά σας τα λέει μια κοπέλα που δεν τα πήγε καλά φέτος γιατί ξέρω ότι το να το ακούτε από αριστεύσαντες δεν έχει την ίδια βαρύτητα. It will be okay.

🫶
Αυτό ακριβώς έδωσα πρώτη φορά φέτος χωρίς ιδιαίτερη προετοιμασία και όπως ήταν λογικό δεν πέρασα εκεί που ήθελα, έκλαψα έκατσα σκέφτηκα και όλα καλά χαιρομαι με τους φίλους μου σαν να πέτυχα εγώ όλοι αξίζουν συγχαρητήρια είτε συγκέντρωσαν 19.000 είτε 9.000 θα βρούμε όλοι τον δρόμο μας και αυτή ηταν μόνο η αρχή
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι ντροπή να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις. Πώς γίνεται μαθηματικά ο ένας 98 και ο άλλος 91, χωρίς να έχω λάθη; Έκθεση ο ένας 93 και ο άλλος 79; Χημεία μία από τα ίδια με 6 μόρια;

Ξέρετε πόσα μόρια στοίχισαν αυτά;

180 από τα μαθηματικά και 120 από την χημεία. Αφήνοντας έξω την έκθεση είναι 300 μόρια...μη μιλήσω και για το πετσόκομμα της φυσικής όπου μάλλον ολόκληρα θέματα κόπηκαν για λάθη σε πράξεις.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
Είναι ντροπή να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις. Πώς γίνεται μαθηματικά ο ένας 98 και ο άλλος 91, χωρίς να έχω λάθη; Έκθεση ο ένας 93 και ο άλλος 79; Χημεία μία από τα ίδια με 6 μόρια;

Ξέρετε πόσα μόρια στοίχισαν αυτά;

180 από τα μαθηματικά και 120 από την χημεία. Αφήνοντας έξω την έκθεση είναι 300 μόρια...μη μιλήσω και για το πετσόκομμα της φυσικής όπου μάλλον ολόκληρα θέματα κόπηκαν για λάθη σε πράξεις.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα , το έχω ζήσει. Πραγματικά είναι πολύ άδικο να χάνεις σχολή επειδή έτυχε να πέσεις σε κομπλεξικο διορθωτή
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Τιμή για το φόρουμ. @Than003 να μιλήσεις για μένα στην τηλεόραση παρακαλώ :cry_x:

Πάντως πέρα από την πλάκα μπράβο σου!
Σ ευχαριστώ πραγματικά! Το φόρουμ έχει τόσες επιτυχίες που δεν με χρειάζεται
Πέρα από την πλάκα δεν μπορώ να πιστέψω στην κωλοφαρδία μου
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Είναι ντροπή να υπάρχουν τέτοιες αποκλίσεις. Πώς γίνεται μαθηματικά ο ένας 98 και ο άλλος 91, χωρίς να έχω λάθη; Έκθεση ο ένας 93 και ο άλλος 79; Χημεία μία από τα ίδια με 6 μόρια;

Ξέρετε πόσα μόρια στοίχισαν αυτά;

180 από τα μαθηματικά και 120 από την χημεία. Αφήνοντας έξω την έκθεση είναι 300 μόρια...μη μιλήσω και για το πετσόκομμα της φυσικής όπου μάλλον ολόκληρα θέματα κόπηκαν για λάθη σε πράξεις.
Θέλω πολύ να μάθω τι φάση περνάνε οι δεύτεροι βαθμολογητες στην έκθεση. Στα περισσότερα άτομα με τα οποία μίλησα ο δεύτερος βαθμολογητης τους χαντάκωσε. Εμένα μου έβαλε 80... :upside:
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω πολύ να μάθω τι φάση περνάνε οι δεύτεροι βαθμολογητες στην έκθεση. Στα περισσότερα άτομα με τα οποία μίλησα ο δεύτερος βαθμολογητης τους χαντάκωσε. Εμένα μου έβαλε 80... :upside:
Βιασύνη μάλλον λόγω έλλειψης χρόνου.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πραγματικά! Το φόρουμ έχει τόσες επιτυχίες που δεν με χρειάζεται
Πέρα από την πλάκα δεν μπορώ να πιστέψω στην κωλοφαρδία μου
Όχι μόνο κωλοφαρδια σίγουρα έβαλες και εσύ το χεράκι σου :laugh:
Συγχαρητήρια μου αρέσει που αγχωνοσουν ενώ είχες 3 απόλυτα 20ρια :laugh:
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 307 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πραγματικά! Το φόρουμ έχει τόσες επιτυχίες που δεν με χρειάζεται
Πέρα από την πλάκα δεν μπορώ να πιστέψω στην κωλοφαρδία μου
Συγχαρητήρια!Δεν είναι κωλοφαρδία είναι αποτέλεσμα της προσπάθειας που έχεις κάνει, εντάξει φυσικά και λίγη τύχη πάντα βοηθάει και ειναι καλοδεχούμενη!
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Όχι μόνο κωλοφαρδια σίγουρα έβαλες και εσύ το χεράκι σου :laugh:
Συγχαρητήρια μου αρέσει που αγχωνοσουν ενώ είχες 3 απόλυτα 20ρια :laugh:
Ρε βιολογία εντόπισα μικρολαθάκια αλλά μάλλον δεν μέτρησανε, δεν ξέρω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top