Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Τα χουν μπλεξει λιγο στο αρχειο με τα οικονομικα κριτηρια ή ιδεα μου ειναι? Εκει που λεει "Αρχικες θεσεις" και "θεσεις που καλυφθηκαν", μηπως επρεπε να ειναι αντιθετα τα αποτελεσματα?
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Γενικά με δύο κόφτες (2.750 από την βάση της μετεγγραφούσας σχολής + εβε) έμειναν οι περισσότερες κενές θέσεις πάντως.

Όπως και να έχει συγχαρητηρια στα παιδιά!
 

Μαρια39

Νεοφερμένος

Η Μαρια39 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Mary_03

Νεοφερμένος

Η Mary_03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
SOS
Δεν εγκρίθηκε η μεταγγραφη μου για Αθήνα δυστυχώς, παρότι την είχα σχεδόν "σίγουρη ".. και το ερώτημα μου είναι: Αξίζει να πάω 4 χρόνια σε μια άλλη πόλη, μακριά από το σπίτι, για μια σχολή που δε με ενθουσιάζει και τόσο, (παιδαγωγικο), ξοδεύοντας τους γονείς σε νοίκι, ρεύμα κτλπ ή να δώσω Τρίτη φορά πανελληνιες, γνωρίζοντας πως έχω ήδη δουλέψει όλους αυτούς τους μήνες και έχω κάποια χρήματα στην ακρη;(οι επόμενες πανελλαδικές είναι σε 7 μήνες).
Υ.Γ. 1 αυτό που με "χαλαει" στο παιδαγωγικο, είναι ότι είμαι παιδί που έδωσα από υγείας, και πάντα ήθελα να σπουδασω κάτι με θετικές επιστήμες κτλπ, καθώς το αγαπω πολυ. Τώρα το πως βρέθηκα στο παιδαγωγικο, είναι μεγαλη ιστορία..
Υ.Γ . Είναι πολύ αργά να ξεκινήσω προετοιμασία για τις εξετάσεις; Πέρυσι έβγαλα 15.300 . Τι γνώμη έχετε για την Τρίτη φορά πανελληνιες;
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
SOS
Δεν εγκρίθηκε η μεταγγραφη μου για Αθήνα δυστυχώς, παρότι την είχα σχεδόν "σίγουρη ".. και το ερώτημα μου είναι: Αξίζει να πάω 4 χρόνια σε μια άλλη πόλη, μακριά από το σπίτι, για μια σχολή που δε με ενθουσιάζει και τόσο, (παιδαγωγικο), ξοδεύοντας τους γονείς σε νοίκι, ρεύμα κτλπ ή να δώσω Τρίτη φορά πανελληνιες, γνωρίζοντας πως έχω ήδη δουλέψει όλους αυτούς τους μήνες και έχω κάποια χρήματα στην ακρη;(οι επόμενες πανελλαδικές είναι σε 7 μήνες).
Υ.Γ. 1 αυτό που με "χαλαει" στο παιδαγωγικο, είναι ότι είμαι παιδί που έδωσα από υγείας, και πάντα ήθελα να σπουδασω κάτι με θετικές επιστήμες κτλπ, καθώς το αγαπω πολυ. Τώρα το πως βρέθηκα στο παιδαγωγικο, είναι μεγαλη ιστορία..
Υ.Γ . Είναι πολύ αργά να ξεκινήσω προετοιμασία για τις εξετάσεις; Πέρυσι έβγαλα 15.300 . Τι γνώμη έχετε για την Τρίτη φορά πανελληνιες;
Στην θεση σου εγω θα το σκεφτομουν καλα, αρκει να εχεις καποιον ξεκαθαρο στοχο στο μυαλο. Με 15300 γιατι π.χ δεν επιλεχθηκε καποια σχολη οπως βιοιατρικων επιστημων που αφορα καθαρα το πεδιο που διαλεξες. Με 10% θα μπορουσες επισης να κοιταξεις κατι?
 

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τα χουν μπλεξει λιγο στο αρχειο με τα οικονομικα κριτηρια ή ιδεα μου ειναι? Εκει που λεει "Αρχικες θεσεις" και "θεσεις που καλυφθηκαν", μηπως επρεπε να ειναι αντιθετα τα αποτελεσματα?
Ναι , το ειδα και εχω τα εχουν μπερδεψει , εχουν αλλάξει τους τιτλους απο τις στηλες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
SOS
Δεν εγκρίθηκε η μεταγγραφη μου για Αθήνα δυστυχώς, παρότι την είχα σχεδόν "σίγουρη ".. και το ερώτημα μου είναι: Αξίζει να πάω 4 χρόνια σε μια άλλη πόλη, μακριά από το σπίτι, για μια σχολή που δε με ενθουσιάζει και τόσο, (παιδαγωγικο), ξοδεύοντας τους γονείς σε νοίκι, ρεύμα κτλπ ή να δώσω Τρίτη φορά πανελληνιες, γνωρίζοντας πως έχω ήδη δουλέψει όλους αυτούς τους μήνες και έχω κάποια χρήματα στην ακρη;(οι επόμενες πανελλαδικές είναι σε 7 μήνες).
Υ.Γ. 1 αυτό που με "χαλαει" στο παιδαγωγικο, είναι ότι είμαι παιδί που έδωσα από υγείας, και πάντα ήθελα να σπουδασω κάτι με θετικές επιστήμες κτλπ, καθώς το αγαπω πολυ. Τώρα το πως βρέθηκα στο παιδαγωγικο, είναι μεγαλη ιστορία..
Υ.Γ . Είναι πολύ αργά να ξεκινήσω προετοιμασία για τις εξετάσεις; Πέρυσι έβγαλα 15.300 . Τι γνώμη έχετε για την Τρίτη φορά πανελληνιες;
λυπαμαι..οι μετεγγραφες στα παιδαγωγικα ειναι οντως πολυ δυσκολες και απροβλεπτες
 

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

f99

Νεοφερμένος

Η f99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν δώσω με το 10% του χρόνου μπορώ να πάρω μεταγραφη και επίσης μπορώ να πάρω μεταγραφή από τον αδερφό μου όταν περάσει μετά από δύο χρόνια ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπάρχει η δυνατότητα αμοιβαίας μετεγγραφησ φετοσ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
αυτο το κυριε ειναι ολα τα λευτα..
πολλα συγχαρητηρια... καλα το προβλεψαμε ....
η πατρα παντως φαινεται οτι καταποντιστικε στις βασεις φετος ...αν και δεν εχω ακομα τα αποτελεσματα σε εξελ
καλη και ευκολη αρχη εκει στην πατρα...αν και νομιζω οτι εχεις υποδοχη εκει.
Αχ έγινες κύριος Γιάννης 😄
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τα δικαιολογητικα τα παμε οταν βγαλει ανακοινωση η γρμματεια ετσι?
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Η βεβαιαωση εγγραφής είναι ίδια με την βεβαίωση σπουδών;
 

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

alpha.kappa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alpha.kappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
μπορώ να πάρω μεταγραφή από τον αδερφό μου όταν περάσει μετά από δύο χρόνια ;
Νομιζω οτι οι μεταγραφές αδελφων γινονται μονο το πρωτο ετος σπουδων
Σε δυο χρονια που θα δωσει ο αδερφος σας θα ειστε 2ο ετος
 

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Η βεβαιωση σπουδων αργει να βγει?
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
SOS
Δεν εγκρίθηκε η μεταγγραφη μου για Αθήνα δυστυχώς, παρότι την είχα σχεδόν "σίγουρη ".. και το ερώτημα μου είναι: Αξίζει να πάω 4 χρόνια σε μια άλλη πόλη, μακριά από το σπίτι, για μια σχολή που δε με ενθουσιάζει και τόσο, (παιδαγωγικο), ξοδεύοντας τους γονείς σε νοίκι, ρεύμα κτλπ ή να δώσω Τρίτη φορά πανελληνιες, γνωρίζοντας πως έχω ήδη δουλέψει όλους αυτούς τους μήνες και έχω κάποια χρήματα στην ακρη;(οι επόμενες πανελλαδικές είναι σε 7 μήνες).
Υ.Γ. 1 αυτό που με "χαλαει" στο παιδαγωγικο, είναι ότι είμαι παιδί που έδωσα από υγείας, και πάντα ήθελα να σπουδασω κάτι με θετικές επιστήμες κτλπ, καθώς το αγαπω πολυ. Τώρα το πως βρέθηκα στο παιδαγωγικο, είναι μεγαλη ιστορία..
Υ.Γ . Είναι πολύ αργτά να ξεκινήσω προετοιμασία για τις εξετάσεις; Πέρυσι έβγαλα 15.300 . Τι γνώμη έχετε για την Τρίτη φορά πανελληνιες;
Οι 7 μήνες είναι υπέρ αρκετοί προκειμένου να προετοιμαστεις ακόμα κ για τις πιο υψηλόβαθμες σχολες.Το ότι εχεις ήδη 15χ μόρια σημαίνει ότι έχεις πολυ γερες βάσεις για ένα καλό αποτέλεσμα.Επιπλεον περίμενες μετεγγραφή για ένα τμήμα που δε σε ενδιαφέρει καθόλου,άρα φαντάζομαι δε στοχεύεις σε κάποια συγκεκριμένη σχολή,εάν διαβάσεις καλά,σίγουρα έχεις πολλές ελπίδες για καποια αξιολογη σχολή του 3ου πεδίου στην αθηνα
 

Mpineliki

Νεοφερμένος

Ο Mpineliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα και πάλι σε όλη την ομάδα.
Προσπάθησα να πάρω τηλ την γραμματεία (όλη μέρα σήμερα) χωρίς αποτέλεσμα. Έχω στείλει με email τα 3 δικαιολογητικά για την μετεγγραφή (αίτηση, πιστοποιητικό οικογ. κατάστασης και βεβαίωση εγγραφής)
Θα περιμένω τώρα απάντηση από την γραμματεία για διαγραφή - εγγραφή?
Μαθήματα πότε μπορώ να ξεκινήσω στο νέο τμήμα?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top