Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Mε χαροποιείς πολύ! Τελευταία ερώτηση, την αποποίηση την κάνω μεσω της πλατφόρμας για κοινωνικά-οικονομικά ή μέσω της πλατφόρμας των αδερφών;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Mε χαροποιείς πολύ! Τελευταία ερώτηση, την αποποίηση την κάνω μεσω της πλατφόρμας για κοινωνικά-οικονομικά ή μέσω της πλατφόρμας των αδερφών;
δεν πειραζει το κοριτσι που ειρθε εκει με μετεγγραφη μπορει να κανει αποποιηση..τρελο αλλα μπορει... ε και εσυ αν δεν εχεις σκοπο να πας θεσσαλονικη μπορεις να κανεις αποποιηση.
Το ποσσοστο επιτυχιας ειναι 99,9999%
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αυτο αφορα εσενα τωρα
εχεις 2,5 απο τριτεκνια ,,αν το κατακεφαλην εισδημα σας ειναι μεχρι 6000 € τοτε εχεις 4 μορια και στο συνολο 6.5 ,οποτε πας και εσυ θεσσαλονικη.
βεβαια γιατι να πας και να αφησει το κοριτσι μονο του?... ξερω γω? ,,μπορει να μην σε γουσταρει στα ποδια της ,, μπορει να κανεις φασαρια... μπορει να τελειωνει...οποτε στην περιπτωση αυτη μην κανεις εσυ αποποιηση.
Δυστυχώς ( ή ευτυχώς) δεν έχουμε τόσο χαμηλό κατα κεφαλήν, αλλά μικρό το κακό στην προκειμένη. Αν μπορεί ο σπόρος να την πάρει είναι αρκετό. Εξάλλου, καλή και η Κρήτη. Πάντως σε ευχαριστώ πολύ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Δυστυχώς ( ή ευτυχώς) δεν έχουμε τόσο χαμηλό κατα κεφαλήν, αλλά μικρό το κακό στην προκειμένη. Αν μπορεί ο σπόρος να την πάρει είναι αρκετό. Εξάλλου, καλή και η Κρήτη. Πάντως σε ευχαριστώ πολύ!
ναι οκ τους σπορους τους φροντιζουμε για να μπορουν να βγαζουν καλυτερα γλωσσα..
καλη σιγουρη επιτυχια.

Για σενα αν καιγεσαι να πας στην μαμα το σεναριο επιτυχιας θα ηταν να κανεις 10% για ιωαννινα ΄ή αλεξανδουπολη και να πας απθ με την βοηθεια της κρητικιας ως αδελφι.
Το σεναριο αυτο εχει και λιγο ρισκο.
Αλλα αμα εχεις βολευτει εκει κατσε κρητη καλα ειναι
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ναι οκ τους σπορους τους φροντιζουμε για να μπορουν να βγαζουν καλυτερα γλωσσα..
καλη σιγουρη επιτυχια.

Για σενα αν καιγεσαι να πας στην μαμα το σεναριο επιτυχιας θα ηταν να κανεις 10% για ιωαννινα ΄ή αλεξανδουπολη και να πας απθ με την βοηθεια της κρητικιας ως αδελφι.
Το σεναριο αυτο εχει και λιγο ρισκο.
Αλλα αμα εχεις βολευτει εκει κατσε κρητη καλα ειναι
Δεν το είχα σκεφτεί. Αλλα μπήκα τώρα 3ο έτος, νομίζω καλύτερα να τελειώσω εδώ. Καλή σχολή, αν και δύσκολη, και έχω μπει σε εναν ημιαξιοπρεπή ρυθμό. Πάρα ταύτα, σε ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες συμβουλές σου τα τελευταία χρόνια!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Δεν το είχα σκεφτεί. Αλλα μπήκα τώρα 3ο έτος, νομίζω καλύτερα να τελειώσω εδώ. Καλή σχολή, αν και δύσκολη, και έχω μπει σε εναν ημιαξιοπρεπή ρυθμό. Πάρα ταύτα, σε ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες συμβουλές σου τα τελευταία χρόνια!
Ενταξει ...καλα να περνας ...αλλα και να θες να φυγεις τερμα τα 10% δεν εχει αλλο..
Οποτε ωραια η κρητη βρες και μια κρητικιά,,αλλα προσεξε μην σε παιξουν
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 880 μηνύματα.
@γιαννης_00 εκανα τωρα την αιτηση(δεν την εκανα οριστικη υποβ) και βλεπω στον αριθμο μητρωου οτι εχει μπροστα και 3 ακομη αριθμους μετα μια παυλα και τον αριθμο μητρωου που βλεπω στη βεβαιωση εγγραφης μου. Γνωριζεις αν παιζει κτ σε αυτο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
@γιαννης_00 εκανα τωρα την αιτηση(δεν την εκανα οριστικη υποβ) και βλεπω στον αριθμο μητρωου οτι εχει μπροστα και 3 ακομη αριθμους μετα μια παυλα και τον αριθμο μητρωου που βλεπω στη βεβαιωση εγγραφης μου. Γνωριζεις αν παιζει κτ σε αυτο?
Ειναι νεο φρουτο... τωρα με την ενοποίηση των φοιτητολογιων οποιος θελει απο αυτους χτυπα το μητρώο σου και βλεπει τα παντα για σενα...
Ο big brtoτher που εβλεπες αναγωνιως πιο μικρη ..τωρα σε εφαρμογη
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ειναι νεο φρουτο... τωρα με την ενοποίηση των φοιτητολογιων οποιος θελει απο αυτους χτυπα το μητρώο σου και βλεπει τα παντα για σενα...
Ο big brtoτher που εβλεπες αναγωνιως πιο μικρη ..τωρα σε εφαρμογη
Απλως αγχωθηκα μην έχουν λάθος το μητρώο μου. Αλλά μπηκα στην ηλεκτρονική γραμματεια του τμήματος και ειδα οτι το τμήμα μου έχει αυτόν τον κωδικό αρα πιστευω ειναι γιαυτο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Απλως αγχωθηκα μην έχουν λάθος το μητρώο μου. Αλλά μπηκα στην ηλεκτρονική γραμματεια του τμήματος και ειδα οτι το τμήμα μου έχει αυτόν τον κωδικό αρα πιστευω ειναι γιαυτο
Εμ δεν τα ρωτας και σωστα..οι τρεις αριθμοι ειναι οι αριθμοι του τμηματος που συνανταμε στο μηχανογραφικο...καθε τμημα εχει τετοιο και παει πακετο με τον αριθμο μητρωου
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εμ δεν τα ρωτας και σωστα..οι τρεις αριθμοι ειναι οι αριθμοι του τμηματος που συνανταμε στο μηχανογραφικο...καθε τμημα εχει τετοιο και παει πακετο με τον αριθμο μητρωου
Χαχα ναι αγχωθηκα γτ ειχε στην μεταγραφη 605-χχχχ
Το 605 ειναι το τμημα
χχχχ ειναι ο αριθμος μητρωου μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Χαχα ναι αγχωθηκα γτ ειχε στην μεταγραφη 605-χχχχ
Το 605 ειναι το τμημα
χχχχ ειναι ο αριθμος μητρωου μου
ναι ετσι αριθμος τμηματος και μετα ο αριθμος μητρωου.
αυτο το στιλ δινουν στην διασυνδεση και φαινετα και στην ταυτοτητα.
τωρα εσωτερικα μπορει να χρησιμοποιουν γραμματα στην αρχη..πχ ece 35186600
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Unboxholics ξερεις αν η νεα πανεπιστημιουπολη στην ΖΕΠ αρχισε να λειτουργει?
 

Latos

Νεοφερμένος

Ο Latos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα και παλι!
Περασα τελικα στο ημμυ της Πατρας και μαζευω 7 μορια για ΕΜΠ
Αυτη τη στιγμη βρισκομαι στη Πατρα και παρακολουθω τα μαθηματα της Πατρας, επομενως θα ηθελα να ξερω αν αξιζει να καθομαι στη Πατρα και να παρακολουθω τα μαθηματα ή να γυρισω στην Αθηνα και να παρακολουθω τα μαθηματα του ΕΜΠ μεχρι να βγει η μετεγγραφη(δεν ξερω αν την παιρνω σιγουρα γιαυτο καθομαι Πατρα)
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλησπερα και παλι!
Περασα τελικα στο ημμυ της Πατρας και μαζευω 7 μορια για ΕΜΠ
Αυτη τη στιγμη βρισκομαι στη Πατρα και παρακολουθω τα μαθηματα της Πατρας, επομενως θα ηθελα να ξερω αν αξιζει να καθομαι στη Πατρα και να παρακολουθω τα μαθηματα ή να γυρισω στην Αθηνα και να παρακολουθω τα μαθηματα του ΕΜΠ μεχρι να βγει η μετεγγραφη(δεν ξερω αν την παιρνω σιγουρα γιαυτο καθομαι Πατρα)
πέρασες ημτυ Πάτρας ή ημμυ ΠαΠελ;
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ΗΜΤΥ Πατρας
α οκέι, ρώτησα γιατί το ημμυ παπελ δεν είναι αντίστοιχο με το ημμυ εμπ. Τώρα από μετεγγραφές δεν έχω ιδέα, αλλά ελπίζω να την πάρεις και να πας στην Αθήνα που θέλεις. (αν και κι οι Πατρινοί καλοί είμαστε)
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Kαλησπέρα και πάλι. Μια ερώτηση προς την φίλτατη Unboxholics. Ο αδερφός μου βρίσκεται στην ίδια κατάσταση με εσένα. Πέρασε μηχανολόγους Κοζάνη και αιτείται μεταγραφής στο ΑΠΘ, μέσω αδερφών, όπου κατα πάσα πιθανότητα την πιάνει. Αυτός επέλεξε να το παίξει ασφαλής και να μείναι Κοζάνη για την ώρα, να παρακολουθήσει τα μαθήματα, και αν όλα καλά να έρθει τον Δεκέμβρη Θεσσαλονίκη.

Η ερώτηση είναι: Έχει υποχρεωτικά εργαστήρια; Αν ναι, γνωρίζεις αν στους μετεγγραφόμενους δικαιολογούνται; Επίσης ξέρεις αν υπάρχει overlap στα μαθήματα; Για την ώρα κάνει άλγεβρες, φυσικές, μηχανολογικό σχέδιο και κάποια άλλα που δεν τα συγκράτησα. Ελπίζω, αν όλα παν καλά, τo transition να μην είναι πολύ απότομο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
αυτο που επελεξε ο αδελφος σου μαλλον ειναι χαμενος χρονος,.
 

eirinipap

Νεοφερμένος

Η eirinipap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλημερα.Στις μετεγγραφες αδερφων τις βεβαιωσεις που αφορουν τον αδερφο απο τη σχολη του(οτι ειναι φοιτητης προπτυχιακος κ δεν εχει υπερβει τα χρονια...)τα ζητα ηλεκτρονικα?Ευχαριστω για ολες τις πληροφοριες
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top