Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 959 μηνύματα.

skarecrow76

Νεοφερμένος

Ο skarecrow76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Unboxholics ξερεις αν η νεα πανεπιστημιουπολη στην ΖΕΠ αρχισε να λειτουργει?

Οσονούπω... μεταφέρουν εξοπλισμό εργαστηρίων σταδιακά, λέει το άρθρο
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 959 μηνύματα.
Unboxholics ξερεις αν η νεα πανεπιστημιουπολη στην ΖΕΠ αρχισε να λειτουργει?
Και εδω αργησα να απαντησω, ναι εκει κανουν μαθημα τα παιδια. Γιαυτο και αρχισαν στις 12 οκτωβρη, εκαναν μεταφορες κλπ και δεν θα μπορουσαν νωριτερα.
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παιδιά ξέρεις κάποιος για το ποτε περίπου θα βγουν οι μετεγγραφές ?
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Συγγράματα στον Εύδοξο θα δηλώσουμε στην παλιά η στην καινούρια σχολή;
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
στην καινουργια νομιζω, γιατι αμα δηλωσεις στην παλια θα τα ζητησουνε πισω
Δηλαδη εγω που τωρα ειμαι 2ο ετος πρεπει να επιστρεψω τα βιβλια που εχω παρει απο ευδοξο το 1ο ετος;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Δηλαδη εγω που τωρα ειμαι 2ο ετος πρεπει να επιστρεψω τα βιβλια που εχω παρει απο ευδοξο το 1ο ετος;
οχι με την καμια..αυτα ειναι δικα σου.
ο ευδοξος λεει ...αν δεν εχετε σκοπο να τελειωσετε το εξαμηνο στην σχολη που ειστε μην παρετε βιβλια..... εσυ τα εξαμηνα τα εχεις παρατελιωμενα.
 

Mpineliki

Νεοφερμένος

Ο Mpineliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μου άρεσε ότι θα έβγαζε άμεσα τα αποτελέσματα για να μην χάσουν το εξάμηνο....
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 959 μηνύματα.
@Φραπεδοφιλόσοφος τελικα ο αδερφος σου τι θα κανει? Ερχεται απθ πλεον ή εκατσε κοζανη μεχρι να βγει το αποτελεσμα.
 

Tony_10

Νεοφερμένος

Ο Tony_10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας

Ξανάδωσα πανελλήνιες φέτος και πέρασα στην ιατρική και ζήτησα μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη με την κατηγορία αδέρφια προπτυχιακούς.Πληρούμε τα οικονομικά κριτήρια και τις λοιπές προϋποθέσεις ,απλά έχω το άγχος με την μετεγγραφή επειδή είχα παρακολουθήσει την προηγούμενη σχολή μου για 2 χρόνια(δεν ολοκλήρωσα όμως τις σπουδές μου και δεν έχω λάβει πτυχίο από εκεί) .Θεωρείτε ότι μπορεί να επηρεάσει την μετεγγραφή;Αν γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να ενημερώσει.

Σας ευχαριστώ εκ των προταίρων
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Καλησπέρα σας

Ξανάδωσα πανελλήνιες φέτος και πέρασα στην ιατρική και ζήτησα μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη με την κατηγορία αδέρφια προπτυχιακούς.Πληρούμε τα οικονομικά κριτήρια και τις λοιπές προϋποθέσεις ,απλά έχω το άγχος με την μετεγγραφή επειδή είχα παρακολουθήσει την προηγούμενη σχολή μου για 2 χρόνια(δεν ολοκλήρωσα όμως τις σπουδές μου και δεν έχω λάβει πτυχίο από εκεί) .Θεωρείτε ότι μπορεί να επηρεάσει την μετεγγραφή;Αν γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να ενημερώσει.

Σας ευχαριστώ εκ των προταίρων
Αποκλείεται. Η επιτροπή μετεγγραφών δεν έχει δικαιοδοσία να εξετάσει τίποτα πέρα από τα έγγραφα τα οποία υποβάλλεις εσύ. Αλίμονο.
 

Tony_10

Νεοφερμένος

Ο Tony_10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Άρα ουσιαστικά στην αίτηση εξετάζει τα οικονομικά στοιχεία μου, τον τρόπο εισαγωγής και την αποποίηση μετεγγραφής του αδερφού;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Tony_10

Νεοφερμένος

Ο Tony_10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ωραία σε ευχαριστώ πολύ
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Άρα ουσιαστικά στην αίτηση εξετάζει τα οικονομικά στοιχεία μου, τον τρόπο εισαγωγής και την αποποίηση μετεγγραφής του αδερφού;
Τα οικονομικά στοιχεία τα έχει εξετάσει η πλατφόρμα την στιγμή που έκανες την αίτηση.Εγω θα έλεγα πως κοιτάνε επιπλέον αν συμπίπτει ο τόπος διαμονής των γονέων με την τοποθεσία που αιτεισαι μεταγγραφη, το εξάμηνο σπουδών του αδελφού φοιτητή καιαν πλήρεις τον κόφτη μορίων.
 

Χάρις

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχω την γνώμη ότι ούτε τον κόφτη του 2750 κοιτάει η γραμματεία καθώς αυτός έχει ελεγχθεί από το σύστημα αλλιώς δεν θα εμφανιζόταν η σχολή -στόχος.
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
@Φραπεδοφιλόσοφος τελικα ο αδερφος σου τι θα κανει? Ερχεται απθ πλεον ή εκατσε κοζανη μεχρι να βγει το αποτελεσμα.
Μόλις είδα το μήνυμα σου, σε ευχαριστώ πολύ! Ο αδερφός μου επέλεξε να μείνει για την ώρα Κοζάνη, απο την στιγμή που τα αποτελέσματα θα βγούν σχετικά γρήγορα. Να ρωτήσω, υπάρχει δυνατότητα να μου στείλεις τα αρχεία των εργασιών προκειμένου να τις κάνει, με την ελπίδα να τις παραδώσει όταν/αν πάρει την μετεγγραφή?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top