Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
7:30 το πολυ 8 παρα ξερω, καλυτερα να πας λιγο νωριτερα παρα αργοτερα
Ε οχι δεν ειναι το ιδιο γιατι αν καθομαι και δεν κανω τιποτα για πολυ ωρα αρχιζω και νυσταζω. Ολα τα καναλια λενε οχτω παντως
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ε οχι δεν ειναι το ιδιο γιατι αν καθομαι και δεν κανω τιποτα για πολυ ωρα αρχιζω και νυσταζω. Ολα τα καναλια λενε οχτω παντως
μα δεν ειπα οτι ειναι το ιδιο, απλα προτινω για καλο και για κακο να πας 7:30 γιατι και εγω για τοτε ξερω
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Εγώ το 2019 έφευγα κατά τις 7:30πμ από το σπίτι και 7:40 ήμουν στο σχολείο :)
Οι υποψήφιοι είναι μαζεμένοι απ έξω και συζητάνε, προσπαθούν να χαλαρώσουν κτλ. Μερικοί έχουν και χαρτιά και διαβάζουν :P
 

chochoru

Νεοφερμένος

Η chochoru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν 7:45 να είμαι εκεί αλλά εγώ θα ξεκινήσω στις 7:30 (μένω κοντά). Λογικά τις επόμενες μέρες θα μας αφήσουν να πάμε ως τις 8 αφού θα ξέρουμε την αίθουσα και τη διαδικασια:studying:
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σε εμάς ακούστηκε το 7:45. Πάντως, άγχος λίγο ή πολύ όλοι έχουμε μιας και είναι πρωτόγνωρο. Ωστόσο, ρε μάγκες καλή επιτυχία σε όλους!! (Τα θέματα Β είναι οι 40 μονάδες, είναι το "άσχημο" της εξέτασης αλλά δεν θα ξεφεύγουν (βλ. πέρυσι).
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Την πρωτη μερα των εξετασεων πηγαινουμε νωριτερα , 7.30-7.45 θα πρεπει να ειστε εκει. Το σύνηθες ειναι οτι θα μπειτε στην αιθουσα αργοτερα απο τις αλλες μερες γιατι ειναι οι λεπτομερεις τις πρωτης μερας και της τελευταιας στιγμης, εσεις ομως θα πρεπει να ειστε εκει.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ρε παιδια σιγουρα πρεπει να ειμαστε εκει αυριο απ τις 7:30; γιατι στις ειδησεις ειπαν στις 8 να ειμαστε εκει
Η ώρα προσέλευσης είναι ΕΩΣ τις 8 και από ότι κατάλαβα 7:30 θα είναι μόνο για αύριο επειδή είναι πρώτο μάθημα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
αν και εχουν περασει απειρα χρονια θυμαμαι πηγαιναμε 8 παρα και μπαιναμε μεσα 8 και 15 και μετα 8 30 δινανε θεματα....αυτο που δεν θυμαμαι ειναι αν γινοταν και προσευχη!!εχω την αισθηση οτι γινοτανε!χαρειτε το οσο μπορειτε.θα τα σκεφτεστε μετα απο καμια δεκαρια χρονια και θα τα νοσταλγειτε οσο και αν ακουγεται αστειο αυτο που σας λεω αυτη τη χρονικη στιγμη
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Εγώ περσυ πηγα από τις 7:30 ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ.

Έχασα πολύτιμο χρόνο ύπνου( επειδή με πήρε ο ύπνος κατά τις 5 ξέρω γω).

Όσοι έχετε θέμα με τον ύπνο , πάτε απλά κατά τις 8. Κριμα είναι, το σχολείο απλά σας λέει 7:30 χωρίς κανέναν λόγο.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ περσυ πηγα από τις 7:30 ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ.

Έχασα πολύτιμο χρόνο ύπνου( επειδή με πήρε ο ύπνος κατά τις 5 ξέρω γω).

Όσοι έχετε θέμα με τον ύπνο , πάτε απλά κατά τις 8. Κριμα είναι, το σχολείο απλά σας λέει 7:30 χωρίς κανέναν λόγο.
Και εγώ και περίμενα μία ώρα σαν τον μπούφο.... Φέτος όμως που ξαναδίνω θα πάω πιο αργά
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Εγώ περσυ πηγα από τις 7:30 ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ.

Έχασα πολύτιμο χρόνο ύπνου( επειδή με πήρε ο ύπνος κατά τις 5 ξέρω γω).

Όσοι έχετε θέμα με τον ύπνο , πάτε απλά κατά τις 8. Κριμα είναι, το σχολείο απλά σας λέει 7:30 χωρίς κανέναν λόγο.
και εγω 8+πηγα
 

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ειδα στο προγραμμα οτι τα μαθηματικα και η βιολογια εξεταζονται την ιδια μερα. πλεον δεν ειναι δυνατον να εξεταστεις και στα 2 μαθηματα και να ανοιξεις δυο πεδια;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
ειδα στο προγραμμα οτι τα μαθηματικα και η βιολογια εξεταζονται την ιδια μερα. πλεον δεν ειναι δυνατον να εξεταστεις και στα 2 μαθηματα και να ανοιξεις δυο πεδια;
οχι δεν ειναι δυνατο αυτο πλεον, τελειωσε περυσι.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τι ώρα γίνονται συνήθως γνωστά τα θέματα; Και οι απαντήσεις;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Τι ώρα γίνονται συνήθως γνωστά τα θέματα; Και οι απαντήσεις;
τα θεματα τα ανακοινωνει το Υπαιθ στις 10.00 και οι απαντησεις, οπου το υπαιθ σφυριζει ανεμελα , τις ανακοινωνουν τα φροντιστηρια στις 12-13.00
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ο,τι γράψατε γράψατε σήμερα, προσπαθείστε να μην το σκέφτεστε και να μην κοιτάτε τα σωστά γιατί θα σας αγχώσει περισσότερο και πιθανόν να επηρεάσει την επίδοση σας στα επόμενα μαθήματα!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο,τι γράψατε γράψατε σήμερα, προσπαθείστε να μην το σκέφτεστε και να μην κοιτάτε τα σωστά γιατί θα σας αγχώσει περισσότερο και πιθανόν να επηρεάσει την επίδοση σας στα επόμενα μαθήματα!
Παιδιά αν δεν γράψω 18 ιστορία και 18 κοινωνιολογία χάθηκα
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top