Πανελλήνιες 2021: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Χαχα δίδυμη εγώ με την δίδυμη σε Αθήνα και μεγαλυτερη Αθήνα και εγώ Πάτρα...λογικά θα πάρω για Αθήνα
Άμα πάρεις μετεγγραφή Αθήνα, μπορείς άμα με θυμήθεις να μου στείλεις μήνυμα να βρεθούμε στη σχολή😁
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Βιοτεχνολογια (Αθήνα) Για όποιον γνωρίζετε κατι παραπάνω γιατί ακόμα ψάχνω τις προοπτικές της σχολής έχει μέλλον?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Βιοτεχνολογια (Αθήνα) Για όποιον γνωρίζετε κατι παραπάνω γιατί ακόμα ψάχνω τις προοπτικές της σχολής έχει μέλλον?
Πολύ ενδιαφέρουσα σχολή με πολυδιάστατο αντικείμενο. Θα έχεις ευκαιρίες σε πολλούς τομείς αν το κυνηγήσεις. Βέβαια το συγκεκριμένο τμήμα έχει και γεωπονικά μαθήματα οπότε οι σπουδές σου θα εστιάζονται περισσότερο στο περιβάλλον και όχι άμεσα με τον άνθρωπο.
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέτυχαν τους στόχους τους. Για τους υπόλοιπους θα πω ότι κανείς δε χάνεται εφόσον αξιοποιεί τις δυνατότητές του. Ήθελα να επισημάνω κάτι που μου έκανε εντύπωση: η βάση της ιατρικής ΣΣΑΣ είναι πιο κάτω από την χαμηλότερη βάση ιατρικής!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέτυχαν τους στόχους τους. Για τους υπόλοιπους θα πω ότι κανείς δε χάνεται εφόσον αξιοποιεί τις δυνατότητές του. Ήθελα να επισημάνω κάτι που μου έκανε εντύπωση: η βάση της ιατρικής ΣΣΑΣ είναι πιο κάτω από την χαμηλότερη βάση ιατρικής!
Εμ πηρε και διπλασιους φετος
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέτυχαν τους στόχους τους. Για τους υπόλοιπους θα πω ότι κανείς δε χάνεται εφόσον αξιοποιεί τις δυνατότητές του. Ήθελα να επισημάνω κάτι που μου έκανε εντύπωση: η βάση της ιατρικής ΣΣΑΣ είναι πιο κάτω από την χαμηλότερη βάση ιατρικής!
και δεν αξιζει κιολας, πολλα παιδια πηγαινουν με σκοπο να εκπληρωσουν τα απαιτουμενα χρονια στο στρατο και να φυγουν.. εχουν την δυνατοτητα μετα να παρουν επιχορηγησεις για να ανοιξουν δικο τους ιατρειο. Και γενικα το να σπουδαζεις μια επιστημη οπως την ιατρικη μαζι με την στρατιωτικη ζωη δεν ειναι και πολυ ωραιο
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Gorgina_srk

Νεοφερμένος

Η Gorgina_srk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Οι εγγραφές για τα Δ.ιεκ ξέρει κάποιος πότε ξεκινάνε? διάβασα για 2/9 αλλά νομίζω ήταν για όσους συμπλήρωσαν το παράλληλο μηχανογραφικό
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπητοί μου φοιτητές πια,:)
σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, θερμά συγχαρητήρια!
Να τιμήσετε τις σπουδές σας όπως το αξίζουν και να έχετε στη ζωή σας πολλές ακόμα μεγάλες επιτυχίες που είναι σίγουρο ότι θα έρθουν αν συνεχίσετε να ορίζετε τους στόχους σας και προσπαθείτε με όλες σας τις δυνάμεις για την επίτευξή τους!
Το ταξίδι ξεκίνησε και είναι πράγματι πάρα πολύ όμορφο!
Χαρείτε κάθε στιγμή απ΄αυτό!
 

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
βγηκαν λεω αληθεια δεστε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΒΓΗΚΑΝ ΠΕΡΑΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
Σε ποια πόλη αν επιτρέπεται?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φιλοσοφία Ιωαννίνων!!! Πέρασε καποι@ αλλ@???
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top