Πανελλήνιες 2021: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

faidra_kr

Νεοφερμένος

Η faidra_kr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κοινωνιολογία Ρέθυμνο, σκέφτομαι για μετεγγραφή Αθήνα
 

JO. Dimi

Νεοφερμένος

Η JO. Dimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και μία φίλη μου, την λένε Ιωάννα! Στείλε μου μήνυμα να σας φέρω σε επαφή!
Και μία φίλη μου, την λένε Ιωάννα! Στείλε μου μήνυμα να σας φέρω σε επαφή!

Και μία φίλη μου, την λένε Ιωάννα! Στείλε μου μήνυμα να σας φέρω σε επαφή!
Μαλακά Φαίδρα 3γω ΕΙΑΜΙ
 

papa2g

Νεοφερμένος

Ο papa2g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Eγώ απ' όσο ξέρω το ΗΜΤΥ είναι πολύ καλή σχολή, απ' τις κορυφαίες ηλεκτρολογικές. Τόσο καλή όσο το ΕΜΠ, βάσει πραγμάτων που μπορούν να κριθούν αντικειμενικά (όνομα, υποδομές, χρηματοδότηση κτλ), όχι δεν είναι. Αλλά αυτό δεν είναι κάτι για να ντρέπεσαι, το ΕΜΠ είναι το πιο αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο της χώρας.
Το ΕΜΠ ενδιαφέρεται μόνο για τους Πολιτικούς Μηχανικούς, που είναι 4οι στον κόσμο. Όλες οι άλλες σχολές παρακμάζουν και το πανεπιστήμιο γενικά βρίσκεται σε διαρκή υποβιβασμό στις διεθνείς αξιολογήσεις. Δεν καταλαβαίνω από που προέρχεται αυτός ο μύθος περί ανωτερότητας του ΕΜΠ σε σχέση με άλλες πολυτεχνικές σχολές.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Το ΕΜΠ ενδιαφέρεται μόνο για τους Πολιτικούς Μηχανικούς, που είναι 4οι στον κόσμο. Όλες οι άλλες σχολές παρακμάζουν και το πανεπιστήμιο γενικά βρίσκεται σε διαρκή υποβιβασμό στις διεθνείς αξιολογήσεις. Δεν καταλαβαίνω από που προέρχεται αυτός ο μύθος περί ανωτερότητας του ΕΜΠ σε σχέση με άλλες πολυτεχνικές σχολές.
περναει απο τους παλιους στις επομενες γενιες συνεχως
 

diamag

Νεοφερμένος

Ο diamag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων - Ο.Π.Α

 

Αλανι

Νεοφερμένος

Ο Αλανι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι γνωμη εχετε για το τμημα βιοιατρικων επιστημων στο παδα?
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
οικονομικό πάντειο πανεπιστήμιο!!!
 

Trelare

Νεοφερμένος

Ο Trelare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά έχασα το βιολογικό στη Ηράκλειο για 125 μόρια και περασα βιοτεχνολογία στο γεωπονικό πανεπιστήμιο Αθηνών…..γνωρίζει κανείς τι μπορείς να κανείς;αν μπορείς να ασχοληθείς με την έρευνα;άμα μπορείς να κανείς κάτι δικό σου και γενικά ποια η γνώμη σας
 

angeloskar

Νεοφερμένος

Ο angeloskar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδιά έχω περάσει ΗΜΤΥ και διαβάζω όλη μέρα αρνητικά σχόλια για την σχολή, «δεν είναι αντάξια του εμπ» και άλλα παρόμοια. Η αλήθεια είναι πως δεν πέρασα ΕΜΠ για περίπου 100 μόρια και αυτό είναι το χειρότερο της υπόθεσης. Θα ήθελα να ακούσω απόψεις ατόμων που σπουδάζουν ημτυ ή κάπου αλλού και γνωρίζουν για την σχολή, αν είναι όντως υποδιέστερη του εμπ και κακώς την δήλωσα. Βέβαια ό,τι έγινε τώρα έγινε. Όπως έμαθα και από ένα παιδί εδώ στο ischool, συμφέρει να κάνω 10% του χρόνου και να περάσω στάνταρ εμπ.
Όποιος μπορεί παρακαλώ να απαντήσει, ευχαριστώ πολύ!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Παιδιά έχω περάσει ΗΜΤΥ και διαβάζω όλη μέρα αρνητικά σχόλια για την σχολή, «δεν είναι αντάξια του εμπ» και άλλα παρόμοια. Η αλήθεια είναι πως δεν πέρασα ΕΜΠ για περίπου 100 μόρια και αυτό είναι το χειρότερο της υπόθεσης. Θα ήθελα να ακούσω απόψεις ατόμων που σπουδάζουν ημτυ ή κάπου αλλού και γνωρίζουν για την σχολή, αν είναι όντως υποδιέστερη του εμπ και κακώς την δήλωσα. Βέβαια ό,τι έγινε τώρα έγινε. Όπως έμαθα και από ένα παιδί εδώ στο ischool, συμφέρει να κάνω 10% του χρόνου και να περάσω στάνταρ εμπ.
Όποιος μπορεί παρακαλώ να απαντήσει, ευχαριστώ πολύ!
Περα απ' οτι εχεις γραψει το ιδιο μηνυμα 3 φορες πιο πανω εχουμε δωσει απαντησεις για το συγκεκριμενο ερωτημα
 

69lover

Νεοφερμένος

Ο 69lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!!
Ως νεος ενθουσιωδης φοιτητης στο μετσοβειο μπηκα στο σαιτ του πολυτεχνειου και ειδα τα εξης:

γυμναστική/fitness training, αεροβική, βόλεϊ, ποδόσφαιρο, yoga, pilates, επιτραπέζια αντισφαίριση, αντισφαίριση, κολύμβηση, πόλο, ιστιοπλοΐα, ιστιοσανίδα, υποβρύχιες καταδύσεις, rapel, καράτε, τζούντο, ανεμοπορία, αναρρίχηση, στίβος, ιππασία, σκι, σκάκι, χιονοδρομίες, θαλάσσιο σκι

Πειτε μ λιγο ρε παιδια απο εσας που ειστε μεσα η εστω εχετε ακουσει ισχυουν αυτα η τζαμπα διαφημιση κανουν την σχολη?
Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!!!
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ πέρασα χημικό στα Ιωάννινα αλλά θα ζητήσω μετεγγραφή για το ΑΠΘ. Ξέρει κανείς πως είναι η σχολή;;
Επίσης όσον αφορά την μετεγγραφή, την εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου θα την δώσω στα Ιωάννινα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

gk214

Νεοφερμένος

Ο gk214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ πέρασα χημικό στα Ιωάννινα αλλά θα ζητήσω μετεγγραφή για το ΑΠΘ. Ξέρει κανείς πως είναι η σχολή;;
Επίσης όσον αφορά την μετεγγραφή, την εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου θα την δώσω στα Ιωάννινα;
Νομίζω είναι ανάλογα ποτέ θα σε δεχτούν στο πανεπιστήμιο από φίλους ξερω πάντως ότι όταν έκαναν μεταγραφή έχασαν την εξεταστική του 1ου
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ "ΚΑΤ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31600
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32000
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ "Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32800
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΠΕΙΡΑΙΑ "ΤΖΑΝΕΙΟ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31800
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν.Α. "Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32400
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν.Α. "Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32300
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν.Ν.Θ.Α. "ΣΩΤΗΡΙΑ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31700
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟΥ ΝΟΣ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31300
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟΥ ΝΟΣ. ΑΤΤΙΚΗΣ "ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31100
Να ρωτησω ρε παιδια κι εγω κατι;για τα ΔΙΕΚ αναφερομαι,αυτες ειναι οι βασεις στις σχολες που μ ενδιαφερουν,στο τελος ειναι ο βαθμος του τελευταιου,η βαση σαν να λεμε...πως στο καλο βγηκαν τοσο υψηλες βασεις;Απορια το εχω...Κι εγω σου λεω απολυτηριο 20,συν 10 αν δηλωσεις αμεσως και τα αλλα;;;;;οεο;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ "ΚΑΤ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31600
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32000
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ "Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32800
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΠΕΙΡΑΙΑ "ΤΖΑΝΕΙΟ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31800
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν.Α. "Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32400
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν.Α. "Ο ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 32300
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν.Ν.Θ.Α. "ΣΩΤΗΡΙΑ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31700
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟΥ ΝΟΣ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31300
ΥΠ. ΥΓΕΙΑΣ Δ.Ι.Ε.Κ. ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟΥ ΝΟΣ. ΑΤΤΙΚΗΣ "ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ" ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 31100
Να ρωτησω ρε παιδια κι εγω κατι;για τα ΔΙΕΚ αναφερομαι,αυτες ειναι οι βασεις στις σχολες που μ ενδιαφερουν,στο τελος ειναι ο βαθμος του τελευταιου,η βαση σαν να λεμε...πως στο καλο βγηκαν τοσο υψηλες βασεις;Απορια το εχω...Κι εγω σου λεω απολυτηριο 20,συν 10 αν δηλωσεις αμεσως και τα αλλα;;;;;οεο;;;
Τα νουμερα που παραθετεις ή ειναι μορια των πρωτων ή υπαρχει αλλη μοριοδοτηση στις σχολες των νοσοκομειων (μπορει να μοριοδοτουν πολυ προϋπηρεσίες).
Οι βασεις νοσηλευτων στα δημοσια ΙΕΚ του υπουργειου παιδιας ειναι κατα μεσω ορο 18000 μορια με αυτο του περιστεριου να εξεχει στα 21600.
Τα παραπανω νουμερα μειώνονται περισσοτερο στην Β φαση επιλογης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εγώ πέρασα χημικό στα Ιωάννινα αλλά θα ζητήσω μετεγγραφή για το ΑΠΘ. Ξέρει κανείς πως είναι η σχολή;;
Επίσης όσον αφορά την μετεγγραφή, την εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου θα την δώσω στα Ιωάννινα;
Όχι γτ αν εγκριθεί η μεταγραφή σου Δεκέμβρη θα γραφτείς στο απθ και έτσι από Γενάρη θα είσαι φοιτήτρια στο απθ...έτσι μου είπαν και εμένα που θέλω μεταγραφή
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Όχι γτ αν εγκριθεί η μεταγραφή σου Δεκέμβρη θα γραφτείς στο απθ και έτσι από Γενάρη θα είσαι φοιτήτρια στο απθ...έτσι μου είπαν και εμένα που θέλω μεταγραφή
Ωραία ας υποθέσουμε ότι εγκρίνεται λοιπόν η μετεγγραφή και πηγαίνω στο ΑΠΘ πριν αρχίσει η εξεταστική του. Πως θα δώσω τα μαθήματα στο ΑΠΘ αφού όλο το χειμερινό εξάμηνο παρακολουθούσα τα μαθήματα στα Ιωάννινα; Είδα το πρόγραμμα σπουδών και μεταξύ των δύο πανεπιστημίων δεν υπάρχουν ιδιαίτερες διάφορες στα μαθήματα αλλά κάποια δεν είναι κοινα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Ωραία ας υποθέσουμε ότι εγκρίνεται λοιπόν η μετεγγραφή και πηγαίνω στο ΑΠΘ πριν αρχίσει η εξεταστική του. Πως θα δώσω τα μαθήματα στο ΑΠΘ αφού όλο το χειμερινό εξάμηνο παρακολουθούσα τα μαθήματα στα Ιωάννινα; Είδα το πρόγραμμα σπουδών και μεταξύ των δύο πανεπιστημίων δεν υπάρχουν ιδιαίτερες διάφορες στα μαθήματα αλλά κάποια δεν είναι κοινα.
Ε το ειπε το κοριτσι, δεν το ειπε? Απθ θα παρακολουθεις, εκει θα εξεταστεις.
Λοιπον να σου πω και αυτο, στις εξετασεις δεν γραφεις για το μαθημα ,γραφεις για τον καθηγητη.
Υπαρχει και περιπτωση οταν βγουν τα αποτελεσμτα μετεγγραφων να σε βαλουν και στα εργαστηρια, οποτε δεν τα χανεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top