Πανελλήνιες 2021: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Οχι στην αρχη , αφου φτιαχνουν εμβολιαστικα κεντρα στα πανεπιστημια.
Ναλα εσυ εισαι φιλοεμβολιο κοριτσι αλλα εχω τα θαρρος να θα σου πω οτι ολο αυτο το σεναριο περι 2 ραπιντ τεστ και οχι σελφ ειναι προς εξαναγκασμο εμβολιου. Οποτε με κλειστα ιδρυματα δεν δουλευει.
Οι φοιτητες ειναι το κομματι που τους αντιστέκεται και πρεπει να υπακουσει

Οχι στην αρχη , αφου φτιαχνουν εμβολιαστικα κεντρα στα πανεπιστημια.
Ναλα εσυ εισαι φιλοεμβολιο κοριτσι αλλα εχω τα θαρρος να θα σου πω οτι ολο αυτο το σεναριο περι 2 ραπιντ τεστ και οχι σελφ ειναι προς εξαναγκασμο εμβολιου. Οποτε με κλειστα ιδρυματα δεν δουλευει.
Οι φοιτητες ειναι το κομματι που τους αντιστέκεται και πρεπει να υπακουσει.
Μακάρι να εμβολιαστεί όσο μεγαλύτερο κομμάτι του πληθυσμού, φοιτητικού Κ λοιπού:prettyplz:
 

Nefelixr

Νεοφερμένος

Η Nefelixr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ξέρει κανεις την κατάσταση των φοιτητικών εστιών στην Ξανθη ?
 

Samuel

Νεοφερμένος

Ο Samuel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και όλες που εισήχθησαν στις σχολές που ήθελαν.Όσο για εκείνους που δεν τα κατάφεραν με την πρώτη να περάσουν εκεί που θέλουνε....μην απογοητεύεστε.Η πρώτη φορά πανελλήνιες δεν είναι το τέλος του κόσμου.Δώστε αν θέλετε μια ευκαιρία στην σχολή που περάσατε(ακόμα κι αν δεν ήταν αυτή που είχατε στον νου σας,μπορεί να την βρείτε ενδιαφέρουσα) και αν δεν μείνετε ικανοποιημένοι ξαναπροσπαθήστε.
 

pantium

Νεοφερμένος

Η pantium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα εγώ μπήκα Πληροφορική ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ. Αξίζει να κάνω 10% για την πληροφορική του ΟΠΑ του χρόνου? Αν κάποιος φοιτά στο τμήμα που πέρασα και μπορεί να μου απαντήσει σε κάποιες απορίες να το γράψει, ευχαριστώ πολύ!
 

Guest 327419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόση περίπου είναι η βάση του Α.Π.Θ για την παιδαγωγική (τμήματα δημοτικού);
 

Guest 327419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γυρω στις 14.000 με 15000
Γειά σου, ευχαριστώ! Επειδή σκέφτομαι να επιλέξω αυτήν την σχολή, και θέλω να τα μάθω από πρώτο χέρι, ήθελα να σε ρωτήσω μήπως τυχόν ξέρεις τι ακριβώς μαθήματα περιλαμβάνει..;
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Γειά σου, ευχαριστώ! Επειδή σκέφτομαι να επιλέξω αυτήν την σχολή, και θέλω να τα μάθω από πρώτο χέρι, ήθελα να σε ρωτήσω μήπως τυχόν ξέρεις τι ακριβώς μαθήματα περιλαμβάνει..;
Δεν είμαι στη συγκεκριμένη σχολή . Αν θες να δεις τα μαθήματα μπες στον οδηγό σπουδών!!
 

Guest 327419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαι στη συγκεκριμένη σχολή . Αν θες να δεις τα μαθήματα μπες στον οδηγό σπουδών
Ήθελα να συμβουλευτώ κάποιον σπουδαστή της συγκ. σχολής ώστε με την εμπειρία του να με βάλει στο κλίμα...! Κ πάλι ευχαριστώ, καληνύχτα!!^^
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
γεια σας
περασα στο τμημα οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης στο παντειο...
αξιζει 10% για οικονομικο εκπα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Οι διοικησεις επιχειρησεων παρεχουν πληρεστερη μορφωση.
ΟΙκονομικων ΑΠΘ η πιο τιμια σχολη :36 μαθηματα στην οικονομικη κατευθυνση, 46 στην κατευθυνση διοικηση , και αλληλοκαλυπτομενα.
Το παδα 47.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top