Πανελλήνιες 2021: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Κάποιες ερωτήσεις παιδιά οποίος ξέρει να απαντήσει
Κοινωνικής εργασίας Ηράκλειο 6 μόρια για μεταγραφή Κομοτηνή σχεδόν σίγουρη τι κάνουμε ;
Οι εγγραφές γίνονται ηλεκτρονικά ;
Υπάρχει δυνατότητα να παρακολουθεί μαθήματα στην Κομοτηνή μέχρι να πάρει την μεταγραφή ;
Υπάρχει δυνατότητα ταυτόχρονης αίτησης μετακίνησης και μεταγραφής ;
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Δωσε τα σημαντικοτερα tips της πολης!

Η Κομοτηνή είναι μια πόλη 40.000 - 50.000 κατοίκων. Παρά το μέγεθός της, φιλοξενεί αρκετά τμήματα σχολών με αποτέλεσμα να δέχεται κάθε χρόνο έναν ικανοποιητικό αριθμό φοιτητών, οι οποίοι σε μεγάλο βαθμό δίνουν ζωή - από πολλές απόψεις - στην πόλη.
Δεν χρειάζεται κανείς να έχει μέσο για τις μετακινήσεις του, μιας και όλα τα must σημεία της πόλης - από υπηρεσίες μέχρι καφέ, ταβέρνες(πολύ καλό φαγητό...!!!) , πιτσαρίες, μαγαζιά με ρούχα κλπ - είναι συγκεντρωμένα στην πλατεία Ειρήνης, στην Βενιζέλου (πεζόδρομος) και γύρω από αυτά.
Έχει δύο πανεπιστημιουπόλεις, μια μέσα στην Κομοτηνή για τα τμήματα Κοινωνικής Διοίκησης, Κοινωνικής Πολιτικής, Πολιτικών Επιστημών και Παρευξεινιων και μια εκτός, περίπου 5 χλμ, για τα τμήματα Νομικής, ΤΕΦΑΑ, Φιλολογίας και Ιστορικού. Για τη μεταφορά στην δεύτερη υπάρχουν λεωφορεία, για τα οποία οι φοιτητές δεν χρειάζεται να κόψουν κάποιο εισιτήριο (έτσι ήταν τουλάχιστον μέχρι και πριν τον κόβιντ).
Ως προς τον ψυχαγωγία, έχει πολλά μεζεδοπωλεία-κρασάδικα, τα οποία αποτελούν σταθερά στέκια των φοιτητών, 2 "μεγάλα" κλαμπ, το ηχοδρομειο (για τους φίλους που αγαπάνε τα μπουζούκια) και πλήθος καφετεριων.
Ως προς την ενοικίαση σπιτιού, οτιδήποτε είναι κοντά στο κέντρο ή γύρω από αυτό (κέντρο - απόκεντρο) πρακτικά βολεύει.

Η θέση της Κομοτηνής ανάμεσα σε Ξάνθη και Αλεξανδρούπολη δίνει ευκαιρίες για εκδρομούλες στις γύρω περιοχές.
Δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να πω, για όποια απορία, ρωτήστε με, θα χαρώ πολύ να βοηθήσω.
Εύχομαι να περάσετε μία όμορφη φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή.
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ώστε τελικά ανέβηκαν τόσο οι βάσεις στα ΕΠΑΛ. Ομολογώ πως δεν το περίμενα καθόλου
Ουτε γω εγω στεναχωρισει παρα πολυ μεχρι που ειπα δν θέλω να παω αλλα δεν ξερωω πανελληνιες δν ξανα δινω. αλλα μαλλον θα παω!
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πολιτισμικη τεχνολογια και επικοινωνια μυτιληνη
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ουτε γω εγω στεναχωρισει παρα πολυ μεχρι που ειπα δν θέλω να παω αλλα δεν ξερωω πανελληνιες δν ξανα δινω. αλλα μαλλον θα παω!
Φυσικά και να πας, μπορεί να δεις ότι σου αρέσει ή εάν δεις ότι δε σου αρέσει μπορείς να σκεφτείς το ενδεχόμενο να ξαναδώσεις όταν θα έχει περάσει λιιιγο ο καιρός που θα το βλέπεις πιο ψύχραιμα.
Δεν είμαι του πεδίου αλλά έχω ακούσει ότι είναι καλό τμήμα Αυτό στην Πάτρα. Κάποιος που είναι ήδη εκεί μπορεί να σε βοηθήσει καλύτερα
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ουτε γω εγω στεναχωρισει παρα πολυ μεχρι που ειπα δν θέλω να παω αλλα δεν ξερωω πανελληνιες δν ξανα δινω. αλλα μαλλον θα παω!
Όχι μη ξανά δίνεις! Σου το λέω ειλικρινά ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο παλούκι από το να ξανά δώσεις δεύτερη φορά! Άσε που το άγχος της δεύτερης θα είναι το τριπλάσιο
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Όχι μη ξανά δίνεις! Σου το λέω ειλικρινά ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο παλούκι από το να ξανά δώσεις δεύτερη φορά! Άσε που το άγχος της δεύτερης θα είναι το τριπλάσιο
Ναι οντως ειναι λιγο παλουκι επειδη εχω ξαναδωσει και ασε που ολες και ολοι περιμενουν απο εσενα να βγαλεις 20000 μορια επειδη ξαναδινεις
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Όχι μη ξανά δίνεις! Σου το λέω ειλικρινά ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερο παλούκι από το να ξανά δώσεις δεύτερη φορά! Άσε που το άγχος της δεύτερης θα είναι το τριπλάσιο
Νεφέλη όμως εσύ με την δεύτερη πέρασες εκεί που ήθελες. Σε καλό σου βγήκε ή μήπως μετάνιωσες;
 

EiriniS20

Νεοφερμένος

Η EiriniS20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μιας που το Ημμυ εμπ παιζει πολύ ψηθείτε να ανταλλάξουμε ινστα να γνωριστούμε!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Φυσικά μου βγήκε σε καλό, αλλά δεν παίζει η δεύτερη φορά! Έκλαιγα όλη την ώρα
Καλα τα λες εσυ αλλα ποιος μας καταλαβαινει οσους εχουμε ξαναδωσει.Βουβος πονος η 2η φορα αστα να πανε
 

giorgost2612

Νεοφερμένος

Ο giorgost2612 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
HMTY Πατρα
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Πατρα καπιος αλλος🙋‍♀️🙋‍♀️
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εγώ Βιολογικό ΕΚΠΑ
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Διαιτολογίας και Διατροφολογίας (Τρίκαλα).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top