[Πανελλήνιες 2021] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

loulis

Νεοφερμένος

Ο loulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού ΑΠΘ. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν είναι όπως πέρυσι από Μάρτιο και μετα
 

ΤΖΩΝ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Θεσσαλίας. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Oι κατ' εξαίρεση βγαίνουν μία μία απότι έμαθα ... τα αποτελέσματα των ενστάσεων μόνο πέρσι βγήκαν τόσο αργά (Μάρτιο!!) Ας ελπίσουμε να βγουν νωρίτερα φέτος για να ησυχάσουμε και μεις...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Oι κατ' εξαίρεση βγαίνουν μία μία απότι έμαθα ... τα αποτελέσματα των ενστάσεων μόνο πέρσι βγήκαν τόσο αργά (Μάρτιο!!) Ας ελπίσουμε να βγουν νωρίτερα φέτος για να ησυχάσουμε και μεις...
με τι ησυχάζεις με το αρνητικο ή το θετικο της υποθεσης?
 

ΤΖΩΝ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Θεσσαλίας. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα ησυχάσω μόνο αν βγουν τα αποτελέσματα όσο το δυνατόν νωρίτερα.. αυτή η αβεβαιότητα δεν παλεύεται
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
θα ησυχάσω μόνο αν βγουν τα αποτελέσματα όσο το δυνατόν νωρίτερα.. αυτή η αβεβαιότητα δεν παλεύεται
δυσκολη εξισωση, ευχομαι να συνεχισει αυτο το χουι της και να τα κανει φετος ολα νωριτερα απο περυσι
 

mary eleni

Νεοφερμένος

Η mary eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Oι κατ' εξαίρεση βγαίνουν μία μία απότι έμαθα ... τα αποτελέσματα των ενστάσεων μόνο πέρσι βγήκαν τόσο αργά (Μάρτιο!!) Ας ελπίσουμε να βγουν νωρίτερα φέτος για να ησυχάσουμε και μεις...
Ειδοποιουν προσωπικα??? πως βγαινουν μια μια?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που δεν ολοκλήρωσε ακόμα την μεταγραφή του;
Ο αδερφός μου πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ από Ξάνθη ακόμα δεν τους ειδοποίησαν ότι είναι οκ και να διαγραφούν από την παλιά σχολή, έλεος δηλαδή από 15 Δεκεμβρίου που έληξε η προθεσμία για τα δικαιολογητικά!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που δεν ολοκλήρωσε ακόμα την μεταγραφή του;
Ο αδερφός μου πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ από Ξάνθη ακόμα δεν τους ειδοποίησαν ότι είναι οκ και να διαγραφούν από την παλιά σχολή, έλεος δηλαδή από 15 Δεκεμβρίου που έληξε η προθεσμία για τα δικαιολογητικά!!
Ναλα φετος ειπαμε ολα τα κανουν νωριτερα .. αλλα περιμενε να πανε γραφειο απο εβδομαδα
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ναλα φετος ειπαμε ολα τα κανουν νωριτερα .. αλλα περιμενε να πανε γραφειο απο εβδομαδα
Με γειά τη φωτό, ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Μα η δική μου ολοκληρώθηκε, πήρα όλα τα βιβλία πρίν τά Χριστούγεννα
Τί φάση το Πολυτεχνείο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Με γειά τη φωτό, ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Μα η δική μου ολοκληρώθηκε, πήρα όλα τα βιβλία πρίν τά Χριστούγεννα
Τί φάση το Πολυτεχνείο

ευχαριστω παιζει?
επειδη εισαι αστερι μυαλο καταλαβαινεις οτι δοθηκε εντολη φετος για γρηγοροτερα.
καταλαβαινεις επεισεις οτι οι πολιτικοι απθ που εχουν γραμμενες τις εντολες. εκει που εχουν και την εβε
 

GiwrgosE

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που δεν ολοκλήρωσε ακόμα την μεταγραφή του;
Ο αδερφός μου πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ από Ξάνθη ακόμα δεν τους ειδοποίησαν ότι είναι οκ και να διαγραφούν από την παλιά σχολή, έλεος δηλαδή από 15 Δεκεμβρίου που έληξε η προθεσμία για τα δικαιολογητικά!!
Εμένα μου έδωσαν το ΟΚ αλλά δεν μου είπαν να κάνω τη διαγραφή ακομη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης Γιάννη ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζεις,για να πάρω το στεγαστικό επίδομα τώρα που είμαι πρωτοετής πρέπει να έχω περάσει τα μισά μαθήματα?
Γιατί οι αδελφές μου πριν 10 χρόνια που το πήραν μετά από μετεγγραφή στο πρώτο εξάμηνο πήραν το επίδομα ακριβώς μετά το 6μηνο και δεν θυμούνται αν ήθελε να έχεις περάσει τα μαθήματα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Εμένα μου έδωσαν το ΟΚ αλλά δεν μου είπαν να κάνω τη διαγραφή ακομη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης Γιάννη ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζεις,για να πάρω το στεγαστικό επίδομα τώρα που είμαι πρωτοετής πρέπει να έχω περάσει τα μισά μαθήματα?
Γιατί οι αδελφές μου πριν 10 χρόνια που το πήραν μετά από μετεγγραφή στο πρώτο εξάμηνο πήραν το επίδομα ακριβώς μετά το 6μηνο και δεν θυμούνται αν ήθελε να έχεις περάσει τα μαθήματα.
Τα φοιτητικα επιδοματα ενοικιου των 1000€ αιτουνται ηλεκτρονικα τον ερχομενο ιουνιο και ισως συμπλήρωματικα και τον σεπτεμβριο
Αν εισαι πρωτοετης και τον ερχομενο ιουνιο εχεις τρεξει τα δυο πρωτα εξαμηνα δεν ισχυει για σενα η προυποθεση να εχεις περασει τα μισα μαθηματα ( αρκει η βεβαιωση σπουδων). Για τα επομενα χρονια ομως ισχυει, θελει τα μισα περασμενα... οχι το τρεχοντος ετους αλλα του προηγουμενου μονο.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Εμένα μου έδωσαν το ΟΚ αλλά δεν μου είπαν να κάνω τη διαγραφή ακομη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης Γιάννη ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζεις,για να πάρω το στεγαστικό επίδομα τώρα που είμαι πρωτοετής πρέπει να έχω περάσει τα μισά μαθήματα?
Γιατί οι αδελφές μου πριν 10 χρόνια που το πήραν μετά από μετεγγραφή στο πρώτο εξάμηνο πήραν το επίδομα ακριβώς μετά το 6μηνο και δεν θυμούνται αν ήθελε να έχεις περάσει τα μαθήματα.
Και στον αδερφό μου, βρήκαν δύο λάθη στα χαρτιά και τα πήγε αλλά όταν ρώτησε αν θά διαγραφεί, του είπαν να περιμένει
Εκεί είναι όλοι στη σχολή του από μεταγραφή, στο περίμενε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και στον αδερφό μου, βρήκαν δύο λάθη στα χαρτιά και τα πήγε αλλά όταν ρώτησε αν θά διαγραφεί, του είπαν να περιμένει
Εκεί είναι όλοι στη σχολή του από μεταγραφή, στο περίμενε
Άραγε θα προλάβουν τον Εύδοξο;
 

loulis

Νεοφερμένος

Ο loulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού ΑΠΘ. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και στον αδερφό μου, βρήκαν δύο λάθη στα χαρτιά και τα πήγε αλλά όταν ρώτησε αν θά διαγραφεί, του είπαν να περιμένει
Εκεί είναι όλοι στη σχολή του από μεταγραφή, στο περίμενε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Άραγε θα προλάβουν τον Εύδοξο;

Συγγνωμη για την ερωτηση , απλα επειδη και μενα στο περιμενε με εχουν και θα παρω γραμματεια να δω τι γινεται, τι λαθη βρηκαν και δεν προχωρησαν τη διαδικασια? μηπως διπλοτσεκαρω και για μενα . Ευχαριστω
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Συγγνωμη για την ερωτηση , απλα επειδη και μενα στο περιμενε με εχουν και θα παρω γραμματεια να δω τι γινεται, τι λαθη βρηκαν και δεν προχωρησαν τη διαδικασια? μηπως διπλοτσεκαρω και για μενα . Ευχαριστω
Τα πήγα την άλλη μέρα τα σωστά,στην υπεύθυνη δήλωση ήθελε γνήσιο της υπογραφής ή να βγει με κωδικούς ταχις,σε ένα άλλο έλειπε η υπογραφή του και κατά λάθος είχε βάλει τά Ε 9 τού 2019
Τα τακτοποίησε την επόμενη μέρα κιόλας Κ στην ηλεκτρονική φόρμα τού Πανεπιστημίου
 

vds3

Νεοφερμένος

Ο vds3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Υπαρχει κανενας που να εχει ολοκληρωθει η μετεγγραφη του στο παδα ?
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σας, εχω μια απορια για τις μεταγραφες και τις δηλωσεις μαθηματων. Βγαινει ξεχωριστη ανακοινωση για δηλωσεις μαθηματων απο οσους μπηκαν με μεταγραφη?
Μου εγκριθηκε απο το Υπουργειο και κατοπιν εστειλα τα χαρτια μου στο Παντειο για να το εγκρινουν και απο κει.
Για οσους μπηκαν χωρις μεταγραφη η προθεσμια δηλωσης μαθηματων ληγει σημερα. Σημερα ομως εληγε και για μας η προθεσμια να στειλουμε τα δικαιολογητικα της μεταγραφης στο Παντειο. Συνεπως ποτε θα κανω δηλωση μαθηματων? Βγαινει νεα ανακοινωση για οσους πηραν μεταγραφη να κανουν δηλωση? Ευχαριστω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Αν το 1ο εξαμηνο δεν εχει μαθηματα επιλογης θα τα δηλωσουν μονοι τους. αν εχει θα στελουν email ή αναλοινωση για να τα δηλωσεις. Τωρα χωρις κωδικους δεν μπορεις να κανεις κατι.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top