Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Έχω αγχωθεί δε θα γράψω ούτε 5.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!! Πέρασαν πέντε χρόνια από τότε που έδωσα εγώ πανελληνιες,αλλά ακόμα μου φαίνεται σαν χθες. Όλα καλά θα πάνε, δείξτε τους τι ξέρετε και τι διαβάζατε όλη την χρονιά ;) (αγαπημένα μαθηματικά :inlove:)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

Guest 039548

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!! Πέρασαν πέντε χρόνια από τότε που έδωσα εγώ πανελληνιες,αλλά ακόμα μου φαίνεται σαν χθες. Όλα καλά θα πάνε, δείξτε τους τι ξέρετε και τι διαβάζατε όλη την χρονιά ;) (αγαπημένα μαθηματικά :inlove:)


Θυμάσαι τίποτα από την ύλη των μαθηματικών;
Μόνο εγώ ξέχασα τα θεωρήματα που κάναμε και απλώς χρησιμοποιώ παραγωγούς και ολοκληρώματα;:giveup:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Λεπτομέρια είναι, απλώς το ανέφερα επειδή μου το είχε πει ο καθηγητής μου. Νταξει, δε θα κόψουν σε κανέναν επειδή έγραψε ομοίως. Αλλά για να είναι πιο σωστό.

Περιεργο,νομίζω το "όμοια" δεν επιτρέπεται,τουλάχιστον όχι σε καθαρά υπολογιστικης φύσης ερώτημα . Πρέπει να δείξεις αναλυτικά τι θες να πεις για το κάθε τι όσο προφανές και εαν φαίνεται . Αν μη τι άλλο αυτό είναι και καλή πρακτική για να μην γίνουν λάθη .
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Καλημέρα. Φώτη και SonGokuUI relaxx.. Το μόνο που μπορεί ο καθένας να κάνει είναι να γράψει όλα όσα ξέρει. Δεν μπορείς να ξέρεις σε τι βαθμό αντιστοιχεί αυτό, όμως θα είναι το καλύτερό σου. Αν πας να δώσεις και έχεις πείσει τον εαυτό σου ότι δεν θα γράψεις, τότε προφανώς και δεν θα γράψεις, αφού δεν θα προσπαθήσεις καν. Το θέμα είναι να βγεις από την τάξη και να νιώθεις ότι έγραψες ότι μπορούσες, να έχεις μια ευχαρίστηση, ανεξάρτητα αν δεν έχεις πιάσει καλό βαθμό. Εγώ αυτό έκανα με την έκθεση και αυτό ευελπιστώ να κάνω και σήμερα. Εύχομαι επιτυχία σε όλους, και πιο πολύ σε μένα. :)
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
παιδια για φυσικη ακούγεται τιποτα??
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Λοιπόν, ΑΕΠΠ τώρα. Μακάρι να γράψω ένα 14-15. Τι λέτε να δώσω πολλή σημασία;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Maimou

Νεοφερμένος

Η Maimou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύετε ότι η κοινωνιολογία στη Μυτιλήνη θα ανέβει;
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανένα θέμα φυσικής που είναι SOS? Τι θέμα λένε η καθηγητές σας πως μπορεί να πέσει;;

Με εύκολη Έκθεση και Μαθηματικά πολύ φοβάμαι ότι θα μας... Στην Φυσική και την Χημεία!!

EDIT: Τα θαυμαστικά ήταννα είναι ερωτηματικά ?? ??????
 
Τελευταία επεξεργασία:

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Στην ΑΕΠΠ κάθε χρόνο πέφτουν υποπρογράμματα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top