[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Μαθηματικά:19
Φυσική:19,6
Χημεία:18,9
Έκθεση:19,3
Μόρια:19202

Πολύ παραπάνω απ ότι θα περίμενα και στην πιο αισιόδοξη προοπτική. Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!:)
ΧΑΑΑΡΗΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
δεν έχουμε τις κλιμακώσεις των μορίων για να εκτιμήσουμε...αν οι μαθητές δυσκολεύτηκαν περισσότερο από πέρσι στις βαθμολογίες κοντά στα μόρια σου και συνυπολογίσουμε την αύξηση θέσεων,έχεις κάποιες πιθανότητες,λίγες κατά την άποψη μου

Νταξει αν δεν την πιασω θα βαλω Ψυχολογία ή Βαλκανικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Μικρή πτώση στις θετικές σχολές σε Θεσ/νικη, Αθήνα , έως 300-400 μόρια στις υπόλοιπες , μικρή άνοδο πολύ πιθανόν να σταθεροποιηθούν πάνω κάτω 100 μόρια στις θεωρητικές σχολές

δεν έχουμε τις κλιμακώσεις των μορίων για να εκτιμήσουμε...αν οι μαθητές δυσκολεύτηκαν περισσότερο από πέρσι στις βαθμολογίες κοντά στα μόρια σου και συνυπολογίσουμε την αύξηση θέσεων,έχεις κάποιες πιθανότητες,λίγες κατά την άποψη μου

έχουν βγει και δεν είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικά για τα μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και εις ανώτερα, καλή φοιτητική ζωή :inlove:



Πόσο δίκιο έχεις :redface:


@Νίκος22 Δήλωσε όλες τις νομικές ποτέ δεν ξέρεις, οπότε και Κομοτηνής παίζει να πιάσεις :-* συγχαρητήρια και σε εσένα !

Αυτη η εκθεση μας τα χαλασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αυτη η εκθεση μας τα χαλασε

Από ότι βλέπω και από ότι είχα διαβάσει πρώτες εκτιμήσεις γενικά οι περισσότεροι δεν τα πήγαν καλά στην έκθεση είναι η αλήθεια, αλλά στα άλλα τα πήγες εξαιρετικά <3 , αυτό να σκέφτεσαι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Από ότι βλέπω και από ότι είχα διαβάσει πρώτες εκτιμήσεις γενικά οι περισσότεροι δεν τα πήγαν καλά στην έκθεση είναι η αλήθεια, αλλά στα άλλα τα πήγες εξαιρετικά <3 , αυτό να σκέφτεσαι ...

Η αληθεια ειναι οτι στην εκθεση δεν περιμενα και κατι καλυτερο(δεν το εχει και πολυ).Αλλα τα αλλα τα ξετιναξα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
δεν έχουμε τις κλιμακώσεις των μορίων για να εκτιμήσουμε...αν οι μαθητές δυσκολεύτηκαν περισσότερο από πέρσι στις βαθμολογίες κοντά στα μόρια σου και συνυπολογίσουμε την αύξηση θέσεων,έχεις κάποιες πιθανότητες,λίγες κατά την άποψη μου

Περιμένουμε με ανυπομονησία τις εκτιμήσεις σας κύριε Πάτση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ειμαι περίπου 900 μόρια πάνω από τη πληρπφορικη του οπα..δεν γίνεται να μείνω εκτός θελω να πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι στην εκθεση δεν περιμενα και κατι καλυτερο(δεν το εχει και πολυ).Αλλα τα αλλα τα ξετιναξα <3

Καλά η έκθεση είναι και εντελώς υποκειμενική, μπορεί ο άλλος να σου βάλει πχ 15 ο άλλος 11 και να έχει απόκλιση 4 μονάδες. .. :redface: δηλαδή και να το έχεις ή να μην το έχεις, είναι και πως θα κρίνει τις ιδέες σου και ο βαθμολογητής, αλλά ναι έσκισες <3 .
Κομοτηνή θες μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euniki_98

Νεοφερμένος

Η Euniki_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όσοι πήγατε στο σχολείο να δείτε βαθμολογίες όντως στην κατάσταση δεν υπήρχαν ονοματεπώνυμα αλλα οι κωδικοί των υποψηφίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Καλά η έκθεση είναι και εντελώς υποκειμενική, μπορεί ο άλλος να σου βάλει πχ 15 ο άλλος 11 και να έχει απόκλιση 4 μονάδες. .. :redface: δηλαδή και να το έχεις ή να μην το έχεις, είναι και πως θα κρίνει τις ιδέες σου και ο βαθμολογητής, αλλά ναι έσκισες <3 .
Κομοτηνή θες μόνο;

Εγω βσκ αθηνα θελω αλλα δεν εχω και πολλες πιθανότητες οποτε κλεινω προς την Κομοτηνή.Βεβαια με ενδιαφέρει πολυ η Ψυχολογία και η διεθνων και ευρωπαϊκών σπουδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ας πω και γω αν είναι :P
Έκθεση: 17,3
Φυσική: 15,8
Χημεία: 18,1
Βιολογία: 16
Σύνολο: 16787


Τόσο υπολόγιζα περίπου από αυτά που είδα και έγραψα, εκτός από τη χημεία που περίμενα αρκετά περισσότερο. Ντάξει, ευχαριστημένος φουλ δεν είμαι, σίγουρα όμως δεν στεναχωρήθηκα. Καλά αποτελέσματα σε όλους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Όσοι πήγατε στο σχολείο να δείτε βαθμολογίες όντως στην κατάσταση δεν υπήρχαν ονοματεπώνυμα αλλα οι κωδικοί των υποψηφίων;

Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Εγω βσκ αθηνα θελω αλλα δεν εχω και πολλες πιθανότητες οποτε κλεινω προς την Κομοτηνή.Βεβαια με ενδιαφέρει πολυ η Ψυχολογία και η διεθνων και ευρωπαϊκών σπουδων

Κοίτα αν έχεις οικονομικές δυνατότητες και μπορείς να πας επαρχία πήγαινε αφού πχ η νομική σου αρέσει περισσότερο. Η Himela έχει δίκιο που λέει ότι η φοιτητική ζωή είναι σίγουρα καλύτερη όταν είσαι μακριά από γονείς και πραγματικά καταλαβαίνω πως και γιατί το λέει. Αν κι εγώ την ευκαιρία σίγουρα θα προτιμούσα εκτός Αθήνας . Ωραίες και οι άλλες 2 σχολές, στανταράκι περνάς σε κάποιες από αυτές. <3 .

@PolGR1509 συγχαρητήρια καλή φοιτητική ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexGoingYolo

Νεοφερμένος

Ο AlexGoingYolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έκθεση: 16,2
Μαθηματικά: 13 (Με έριξαν απίστευτα,και ήταν το αγαπημένο μου μάθημα :dash1: )
ΑΕΠΠ: 19,5
ΑΟΘ: 19,8

Σύνολο: 16.776
Έτσι οπως το κόβω...Πληροφορική ΑΠΘ σου έρχομαι! :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Κοίτα αν έχεις οικονομικές δυνατότητες και μπορείς να πας επαρχία πήγαινε αφού πχ η νομική σου αρέσει περισσότερο. Η Himela έχει δίκιο που λέει ότι η φοιτητική ζωή είναι σίγουρα καλύτερη όταν είσαι μακριά από γονείς και πραγματικά καταλαβαίνω πως και γιατί το λέει. Αν κι εγώ την ευκαιρία σίγουρα θα προτιμούσα εκτός Αθήνας . Ωραίες και οι άλλες 2 σχολές, στανταράκι περνάς σε κάποιες από αυτές. <3 .

@PolGR1509 συγχαρητήρια καλή φοιτητική ζωή :)

Να σε ρωτησω κατι.Ξερεις καθόλου τι παιζει με την διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών οσον αφορα την επαγγελματική αποκατάσταση κλπ
?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι.Ξερεις καθόλου τι παιζει με την διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών οσον αφορα την επαγγελματική αποκατάσταση κλπ
?

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα, σαν τμήμα έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλό, αλλά σαν επαγγελματική αποκατάσταση δεν ξέρω. Αλλά φαντάζομαι ότι στις ημέρες ακόμα και αυτή είναι σχετική σε όποιο τμήμα και εάν είσαι, δεν είναι πχ κάτι που θα τελειώσεις πχ και είναι στάνταρ ότι θα βρεις δουλειά. Παίζει το πόσο το θες, το πόσο το κυνηγάς, τις θέσεις για μία συγκεκριμένη δουλειά αλλά και ο παράγοντας τύχη, καταλαβαίνεις πως το λέω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα, σαν τμήμα έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλό, αλλά σαν επαγγελματική αποκατάσταση δεν ξέρω. Αλλά φαντάζομαι ότι στις ημέρες ακόμα και αυτή είναι σχετική σε όποιο τμήμα και εάν είσαι, δεν είναι πχ κάτι που θα τελειώσεις πχ και είναι στάνταρ ότι θα βρεις δουλειά. Παίζει το πόσο το θες, το πόσο το κυνηγάς, τις θέσεις για μία συγκεκριμένη δουλειά αλλά και ο παράγοντας τύχη, καταλαβαίνεις πως το λέω :redface:

Ναι καταλαβα.Το θεμα είναι οτι δεν μπορω να καταλάβω τι ακριβως βγαινεις απο αυτην την σχολη και αν εχει μελλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ναι καταλαβα.Το θεμα είναι οτι δεν μπορω να καταλάβω τι ακριβως βγαινεις απο αυτην την σχολη και αν εχει μελλον

Μπορείς να ψάξεις (εάν δεν το έχεις κάνει ήδη :P ) εδώ , τώρα όσο για το μέλλον είναι σχετικό παντού !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top