[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω βσκ αθηνα θελω αλλα δεν εχω και πολλες πιθανότητες οποτε κλεινω προς την Κομοτηνή.Βεβαια με ενδιαφέρει πολυ η Ψυχολογία και η διεθνων και ευρωπαϊκών σπουδων

Έλα Κομοτηνή μες το @#$%^είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Ναι καταλαβα.Το θεμα είναι οτι δεν μπορω να καταλάβω τι ακριβως βγαινεις απο αυτην την σχολη και αν εχει μελλον

Μπορείς να γίνεις μεταφραστής, διερμηνέας, να εργαστείς για την ΕΕ στις Βρυξέλλες κα. Πολύ καλή σχολή. Στη θέση σου εκεί θα πήγαινα, αν δεν έπιανα νομικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έλα Κομοτηνή μες το @#$%^είναι.

ομολογώ πως δεν μπορώ να αποκωδικοποιήσω την λέξη @#$%^ ,χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ομολογώ πως δεν μπορώ να αποκωδικοποιήσω την λέξη @#$%^ ,χαχα

Δεν το έγραψα έτσι εγώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Δεν το έγραψα έτσι εγώ :(


Θα έγραφα "γυναικομάνι" αλλά θα με περνούσατε για γριά. :pfff::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Είναι κρίμα να χαντακώνονται παιδιά από την Έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι κρίμα να χαντακώνονται παιδιά από την Έκθεση.

Πρέπει να γράψεις στα άλλα καλά ώστε να έχεις χώρο να χάσεις από έκθεση. Γενικά το σύστημα των φετινών πανελληνίων δεν είναι καλό γιατί μπορεί να χάσεις σχολή από την έκθεση. Νομίζω ότι το δικό μου σύστημα με τα 6-7 μαθήματα ήταν λίγο πιο ανεκτικό σε λάθη. Με ένα κακό μάθημα δεν έχανες τόσα μόρια όσο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Έκθεση: 15,5
Αρχαία: 19
Ιστορία: 17,3
Λατινικά: 19,4


Σύνολο: 17.920


Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και καλή φοιτητική ζωή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.
20 Μαθηματικα
19.2 Φυσικη
19.4 Χημεια
15.1 Εκθεση
Απλά ο μόνος λόγος που γράφω είναι για να πω σε όλους ότι δεν χρειάζεται φροντιστήριο να πετύχουμε αλλά προσπάθεια και επιμονη από το μέρος μας! Καλά αποτελέσματα σε όλους!

Θυμάμαι που έλεγε παλια ο Fockos ότι το μόνο μάθημα που χρειάζεται φροντιστήριο ήταν η Έκθεση. Είχε απόλυτο δίκαιο καθώς όλα τα άλλα μαθαίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

96 στα μαθηματικά ρε αθεόφοβε,μπράβο!!!!!

O ενας μου εβαλε 98/100 ο αλλος 94/100 :P
Χαχαχα χημικων μηχανικων αθηνας 1η επιλογη και 2η πατρων που την πιανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια στο παιδί που πέρασε χωρίς φροντιστήριο,είναι παράδειγμα για όλους εμάς που γκρινιάζαμε όλη τη χρονιά.(εγώ ειδικά).Λοιπόν,
Έκθεση:14,5 (περίμενα χειρότερα :p)
Φυσική:15,8
Χημεία:18.5
Βιολογία:18,1
Σύνολο:17.028
Ευελπιστώ ιατρικών εργαστηρίων(ίσως και χημικό στο ηράκλειο αν και φαίνεται λίγο μακριά :P)
Kαλή επιτυχία σε όλους και εύχομαι όλοι να πάρουμε το δρόμο μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
17,7 Έκθεση
19,2 Αρχαία
17,9 Ιστορια
19,7 Λατινικά
Σύνολο: 18.649!!!!!!!!!!
Επιτέλους το όνειρο μου να περάσω στη νομική υλοποιήθηκε, έστω και με την τρίτη φορά. Ομολογουμένως ο βαθμός ήταν έκπληξη, αν ληφθεί υπόψη ότι πέρσι έβγαλα 16.787
Συγχαρητήρια σε όλα τα υπόλοιπα παιδιά, ακόμη και σε αυτά που δεν πέτυχαν τον αρχικό τους στόχο αλλά προσπάθησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί η ιατρική Αλεξανδρούπολης να πάει 18300 και κάτω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KonstantinosNew

Νεοφερμένος

Ο KonstantinosNew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristea_2000

Νεοφερμένος

Η aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εκθεση 16.6
Μαθηματικά 8.1
ΑΕΠΠ 11.2
ΑΟΘ 18.7

Σύνολο 13282

Είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά περίμενα λίγο παραπάνω στα μαθηματικά..Anyway συγχαρητήρια σε όλους εύχομαι ό,τι καλύτερο παιδιά!!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Και τα δικά μου:

Έκθεση: 15,5
Μαθηματικά: 8,8 (ο 1ος έβαλε 39 και ο 2ος 49 :hmm: )
ΑΕΠΠ: 15
ΑΟΘ: 16 (Ο 1ος έβαλε 75 και ο 2ος 85 :hmm: )

Δε νομίζω ΑΣΟΕΕ οικονομικό ότι περνάω. Όμως θεωρώ ότι ΕΚΠΑ οικονομικό είμαι μέσα. Έρχομαιι :cool:

Υ. Γ. Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Η χειρωτερη μερα της ζωης μου πρεπει να δω τι φταει και πατωσα.Μολις ειδα τα αποτελεσματα εφυγα αμεσος ξερω πτι εγινα ρεζιλι σε ολα τα παιδια.Θα προσπαησω τοθ χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Η χειρωτερη μερα της ζωης μου πρεπει να δω τι φταει και πατωσα.Μολις ειδα τα αποτελεσματα εφυγα αμεσος ξερω πτι εγινα ρεζιλι σε ολα τα παιδια.Θα προσπαησω τοθ χρονου.
Έπρεπε δίπλα απο τα αποτελέσματα των πανελληνίων στο σχολείο να αναρτήσεις τους βαθμούς σου από α' γυμνάσιου μέχρι και σήμερα για να μην έχουν τι να πούνε.

Άνευ πλάκας τώρα, νομίζω ότι υπερβάλεις λίγο! Ρεζίλι επειδή έγραψες 12k? :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Η χειρωτερη μερα της ζωης μου πρεπει να δω τι φταει και πατωσα.Μολις ειδα τα αποτελεσματα εφυγα αμεσος ξερω πτι εγινα ρεζιλι σε ολα τα παιδια.Θα προσπαησω τοθ χρονου.

ΑΜΑΝ ΡΕ ΦΩΤΗ ΕΛΕΟΣ.
Που ήθελες να περάσεις; Κοίτα ποιές σχολές πιάνεις, σιγουρέψου οτι δεν σου αρέσει καμία απο αυτές;
Και σταμάτα να έχεις τέτοιο σκεπτικό, πουθενά δεν θα σε βγάλει. Σε κάθε πρόβλημα της ζώη σου πρέπει να κοιτάς και τα θετικά και ποιές λύσεις υπάρχουν. Δεν είσαι ουτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος που έγραψε χαμηλότερα απο όσο περίμενε. Κάτσε και σκέψου λίγο λογικά, ισως πιάνεις καλές σχολές που θα σου ταίριαζαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top