Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
30 Ιουνίου φαίνεται να είναι η πιθανότερη ημερομηνία. Υπομονή παίδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
30 Ιουνίου φαίνεται να είναι η πιθανότερη ημερομηνία. Υπομονή παίδες!

Ηδη έχω άγχος. Ας ελπίζουμε να τα πάμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Στις 30 Ιουνίου θα ανακοινωθούν οι βαθμολογίες των πανελλαδικών Εξετάσεων

Εγω που παω επαναληπτικες θα μπορω να δω τους βαθμούς μου η διαγράφονται?

Από όσο ξέρω δεν θα τους δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Αν και πολυ νωρις εχω μια απορια για μεταγραφη με το οικονομικο κριτηριο.
Αν καποιος ειναι ανω των 22+ και κανει εδω και χρονια δικη του φορολογικη δηλωση,αν θελει μεταγραφη μετραει η δικη του μονο ή ΚΑΙ των γονιων του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happysoul

Νεοφερμένος

Η happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μόνο εγώ έχω μπερδευτεί και αγχωθεί με το μηχανογραφικό?
Ξέρω ποια είναι η πρώτη μου επιλογή.Απλώς δεν ξέρω μετά με ποιο κριτήριο να βάλω τις επόμενες σχολές.Εννοώ με βάση την πόλη ή τι μου αρέσει?Και ναι το λογικό είναι με βάση τι μου αρέσει,όμως η πόλη για εμένα είναι πολύ σημαντική και λόγω εξασφαλισμένου σπιτιού και λόγω του γεγονότος ότι θέλω να ζήσω εκεί,από άποψη τρόπου ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Αν θες να μας πεις αναλυτικότερα ποιο είναι το δίλημμα και πώς έχουν τα δεδομένα σου (σπίτι, οικονομική κατάσταση, σχέση με γονείς, γκόμενος, εναλλακτικές κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophiazach

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις πως ειναι τα αθληματα για αστυνομια.μπορει κανεις να τα περασει χωρις προετημασια?

Εξαρτάται καθαρά από εσένα αυτό! Επειδή και εγώ προετοιμάζομαι για τις αθλητικές δοκιμασίες του στρατού και της αστυνομίας εδώ και κάποιο καιρό, θα σου πω ότι δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα εύκολο να πιάσω τα όρια.. Βέβαια εγώ δεν είχα αθληθεί ποτέ, γεγονός που με πήγε πίσω.. Τώρα κάπως τα πιάνω! Πάντως μην απογοητεύεσαι, εσύ κάνε την προσπάθειά σου και αν το θες πολύ θα τα καταφέρεις! Καλή σου επιτυχία! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο εγώ έχω μπερδευτεί και αγχωθεί με το μηχανογραφικό?
Ξέρω ποια είναι η πρώτη μου επιλογή.Απλώς δεν ξέρω μετά με ποιο κριτήριο να βάλω τις επόμενες σχολές.Εννοώ με βάση την πόλη ή τι μου αρέσει?Και ναι το λογικό είναι με βάση τι μου αρέσει,όμως η πόλη για εμένα είναι πολύ σημαντική και λόγω εξασφαλισμένου σπιτιού και λόγω του γεγονότος ότι θέλω να ζήσω εκεί,από άποψη τρόπου ζωής.

Βάζεις τις σχολές με τη σειρά που σου αρέσουν. Είναι τόσο ξεκάθαρο που δεν υπάρχει κανένα μπέρδεμα!΄Ολα τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα. Πρόσεξε καλή μου μην κάνεις καμιά κουταμάρα που μετά δεν θα μπορείς να διορθώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Πέρσι στα μαθηματικά κατεύθυνσης στο 5 πεδίο το 77% ήταν κάτω από την βάση,φέτος ποσό θα είναι το ποσοστό αυτο μετά την σφαγή που έγινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophiazach

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Πέρσι στα μαθηματικά κατεύθυνσης στο 5 πεδίο το 77% ήταν κάτω από την βάση,φέτος ποσό θα είναι το ποσοστό αυτο μετά την σφαγή που έγινε;

Kάτι άκουσα πως αναμένεται να φτάσουν τα γραπτά που είναι κάτω από τη βάση στο 90% του συνόλου.. Τώρα κάθε σάιτ στο ίντερνετ λέει τα δικά του, οπότε δεν ξέρω αν ισχύει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Πέρσι στα μαθηματικά κατεύθυνσης στο 5 πεδίο το 77% ήταν κάτω από την βάση,φέτος ποσό θα είναι το ποσοστό αυτο μετά την σφαγή που έγινε;
90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophiazach

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα :) Η ερώτησή μου απευθύνεται κυρίως στους υποψηφίους του 1ου πεδίου. Όλοι λένε πως θα υπάρξει πτώση των βάσεων λόγω των μαθηματικών στα ανάλογα πεδία, ενώ για το δικό μας οι περισσότεροι υποστηρίζουν πως τα θέματα ήταν βατά. Από όσους όμως μίλησα, η συντριπτική πλειονότητα μου είπε πως δεν τα πήγε ιδιαίτερα καλά.. Εσείς πώς τα είδατε? Πιστεύετε ότι έχετε γράψει καλά? Να ελπίζουμε για κάποια πτώση στις βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Πέρσι στα μαθηματικά κατεύθυνσης στο 5 πεδίο το 77% ήταν κάτω από την βάση,φέτος ποσό θα είναι το ποσοστό αυτο μετά την σφαγή που έγινε;

Πώς να ξέρουμε ; Δεν έχουν βγει ακόμη τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλησπέρα :) Η ερώτησή μου απευθύνεται κυρίως στους υποψηφίους του 1ου πεδίου. Όλοι λένε πως θα υπάρξει πτώση των βάσεων λόγω των μαθηματικών στα ανάλογα πεδία, ενώ για το δικό μας οι περισσότεροι υποστηρίζουν πως τα θέματα ήταν βατά. Από όσους όμως μίλησα, η συντριπτική πλειονότητα μου είπε πως δεν τα πήγε ιδιαίτερα καλά.. Εσείς πώς τα είδατε? Πιστεύετε ότι έχετε γράψει καλά? Να ελπίζουμε για κάποια πτώση στις βάσεις?
προσωπική εκτίμηση είναι ότι θα υπάρξει μικρή πτώση των βάσεων και στο 1ο πεδίο, ακριβώς επειδή η πλειοψηφία δεν έγραψε πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Καλησπέρα :) Η ερώτησή μου απευθύνεται κυρίως στους υποψηφίους του 1ου πεδίου. Όλοι λένε πως θα υπάρξει πτώση των βάσεων λόγω των μαθηματικών στα ανάλογα πεδία, ενώ για το δικό μας οι περισσότεροι υποστηρίζουν πως τα θέματα ήταν βατά. Από όσους όμως μίλησα, η συντριπτική πλειονότητα μου είπε πως δεν τα πήγε ιδιαίτερα καλά.. Εσείς πώς τα είδατε? Πιστεύετε ότι έχετε γράψει καλά? Να ελπίζουμε για κάποια πτώση στις βάσεις?

Aκούγεται πως θα γίνουν μικρές αυξομειώσεις στις βάσεις των τμημάτων των 1ου πεδίου.Κανείς δε ξέρει με σιγουριά όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
90% κάτω από την βάση oh mon dieu ??????,μήπως εκεί στο υπουργείο πρέπει να κάνουν κάτι για αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophiazach

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
90% κάτω από την βάση oh mon dieu ������,μήπως εκεί στο υπουργείο πρέπει να κάνουν κάτι για αυτο;

Ίσως να θυμίσουν σε αυτούς που βάζουν τα θέματα ότι απευθύνονται σε 18χρονους μαθητές, γιατί φαίνεται πως ορισμένες φορές το ξεχνούν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει καθόλου αν έβαλαν θέματα για φοιτητές. Το αποτελεσμα είναι το ίδιο. Οι καλοί μαθητές θα φανούν και οι κακοί θα εξαφανιστούν. Απλώς οι επιδόσεις θα πέσουν. Τι σημασία έχει; Το θέμα είναι να περάσεις στη σχολή που θες, όχι να γράψεις 19 στα μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Είναι και αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top