Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ρια, πάρε τηλέφωνο στο σχολείο σου αύριο το πρωί. Δεν θα γκρινιάξουν. Εντάξει δεν θέλουν προβλήματα μεν αλλά εκτός του ότι είναι δουλειά τους, δεν νομίζω πως κανένα σχολείο θέλει το κακό των μαθητών του.

Και εγώ πήγα σήμερα στο σχολείο και δημιούργησα τον κωδικό! Υπέροχο συναίσθημα!

ΥΓ: Στο σχολείο ήταν και άλλοι δύο συμμαθητές μου που είχαν πάει πριν από εμένα και μας κέρασαν και καφέ :P . Αν είναι έτσι, λατρεύω το σχολείο :P
ΥΓ2: Μπήκα και στο σύστημα από το σπίτι και έχω κάνει ήδη προσωρινή αποθήκευση! Αχ δεν σταματώ να το κοιτάω! Πόσα χρόνια περίμενα αυτή τη στιγμή, Θεέ μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ρια εχεις αυτογνωσια;)
να τη και η ριμα:smoke:
Ναι είδα που με βοήθησε....

Ρια, πάρε τηλέφωνο στο σχολείο σου αύριο το πρωί. Δεν θα γκρινιάξουν. Εντάξει δεν θέλουν προβλήματα μεν αλλά εκτός του ότι είναι δουλειά τους, δεν νομίζω πως κανένα σχολείο θέλει το κακό των μαθητών του.

Και εγώ πήγα σήμερα στο σχολείο και δημιούργησα τον κωδικό! Υπέροχο συναίσθημα!

ΥΓ: Στο σχολείο ήταν και άλλοι δύο συμμαθητές μου που είχαν πάει πριν από εμένα και μας κέρασαν και καφέ :P . Αν είναι έτσι, λατρεύω το σχολείο :P
ΥΓ2: Μπήκα και στο σύστημα από το σπίτι και έχω κάνει ήδη προσωρινή αποθήκευση! Αχ δεν σταματώ να το κοιτάω! Πόσα χρόνια περίμενα αυτή τη στιγμή, Θεέ μου!
Εμένα μου είπαν οτι ήμουν η πρώτη που πήγα, αλλά δεν με κέρασαν τίποτα χχαχαχαχα........
Εγω δεν μπορώ να μπω, πρέπει πρώτα να το διορθώσω.... Είναι όμορφο συναίσθημα, αν και το είχα ζήσει πριν χρόνια, αλλά και τώρα είναι πολύ όμορφο συναίσθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ ήταν να πάω σήμερα αλλά επειδή άργησα να ξυπνήσω τελικά δεν... :P

Σκέφτομαι τώρα πότε μπορώ να πάω, όπως και να'χει το μηχανογραφικό σκέφτομαι να το φτιάξω μετά τα αποτελέσματα, οπότε νομίζω πως έχω κάποιο περιθώριο ημερών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ Ρένια, πως τα πηγές;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
^^ Ρένια, πως τα πηγές;;

Σε γενικές γραμμές είμαι αισιόδοξη, οπότε θεωρώ πως τα έχω πάει αρκετά καλά. Έχω τις αμφιβολίες μου για κάποια μαθήματα, αλλά απο την όλη φάση είμαι ικανοποιημένη. Βέβαια, θα δείξουν και τα αποτελέσματα - δεν ωφελεί να λέω απο τώρα σίγουρα πράγματα χωρίς να ξέρω. :P


Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Ουυυυ ναι μεγάλη αδικία. Όχι ότι 1ον πόσες σχολές θεωρητικού περιεχομένου να ανοίξουν πια στην Ελλάδα (ήδη έχουμε 4 φιλολογίες, τμήματα ΦΠΨ, ιταλική ισπανική και δε συμμαζεύεται), όχι ότι μαζεύεται πολλή "πλέμπα" στη θεωρητική μήπως γράψουν τίποτα γιατί αλλού έχει μαθηματικά φυσική χημεία και θα... πονέσει. Μεγάλη αδικία για το 1ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Ουυυυ ναι μεγάλη αδικία. Όχι ότι 1ον πόσες σχολές θεωρητικού περιεχομένου να ανοίξουν πια στην Ελλάδα (ήδη έχουμε 4 φιλολογίες, τμήματα ΦΠΨ, ιταλική ισπανική και δε συμμαζεύεται), όχι ότι μαζεύεται πολλή "πλέμπα" στη θεωρητική μήπως γράψουν τίποτα γιατί αλλού έχει μαθηματικά φυσική χημεία και θα... πονέσει. Μεγάλη αδικία για το 1ο πεδίο.

Και αντίστοιχα πόσα τμήματα μαθηματικών κτλ υπάρχουν.Αυτό που λες δεν έχει βάση.Και σταματήστε πλέον αυτή την "ανωτερότητα"(μην πω μια άλλη λέξη) της θετικής.Υπάρχουν πολλά άτομα που τους αρέσει το 1ο πεδίο και για αυτό σταματήστε τις ταμπέλες.Και ναι είναι μεγάλη αδικία.Ασχολήσου εσύ με αρχαία κτλ να δούμε πόσο θα πονέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Και αντίστοιχα πόσα τμήματα μαθηματικών κτλ υπάρχουν.Αυτό που λες δεν έχει βάση.Και σταματήστε πλέον αυτή την "ανωτερότητα"(μην πω μια άλλη λέξη) της θετικής.Υπάρχουν πολλά άτομα που τους αρέσει το 1ο πεδίο και για αυτό σταματήστε τις ταμπέλες.Και ναι είναι μεγάλη αδικία.Ασχολήσου εσύ με αρχαία κτλ να δούμε πόσο θα πονέσει.

Ίδια απορρόφηση έχουν τα μαθηματικά και οι φιλολογίες πανευρωπαϊκά, οκ. Δεν μίλησα για ανωτερότητα (μη πω τπτ άλλο). Αν και θα μπορούσα. Γιατί επαγγελματικά, το 1ο πεδίο είναι, αντικειμενικά, πολύ υποδεέστερο. Σαφώς, αν σε κάποιον αρέσει πολύ μια σχολή του 1ου πεδίου, να πάει μς χίλια. Εξάλλου κι εγώ σκεφτόμουν την θεωρητική κατεύθυνση στο γυμνάσιο.

Όταν όμως αναρτείς πραγματικά δεδομένα, θα σου απαντήσω με facts. Δεν είδα να επιχειρηματολογείς απέναντι στο σχόλιό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Ίδια απορρόφηση έχουν τα μαθηματικά και οι φιλολογίες πανευρωπαϊκά, οκ. Δεν μίλησα για ανωτερότητα (μη πω τπτ άλλο). Αν και θα μπορούσα. Γιατί επαγγελματικά, το 1ο πεδίο είναι, αντικειμενικά, πολύ υποδεέστερο. Σαφώς, αν σε κάποιον αρέσει πολύ μια σχολή του 1ου πεδίου, να πάει μς χίλια. Εξάλλου κι εγώ σκεφτόμουν την θεωρητική κατεύθυνση στο γυμνάσιο.

Όταν όμως αναρτείς πραγματικά δεδομένα, θα σου απαντήσω με facts. Δεν είδα να επιχειρηματολογείς απέναντι στο σχόλιό μου.

Όντως αρκετοί επιλέγουν την θεωρητική ως πιο εύκολη από τις υπόλοιπες(που πραγματικά δεν είναι αφού έχω κάνει άγνωστο κτλ) και εντάξει μπορεί να είναι χάλια τα πράγματα επαγγελματικά σε σύγκριση με τα υπόλοιπα.Έχεις δίκιο σε αυτά αλλά και πάλι έχουν την αξία τους.Συγγνώμη που αρπάχτηκα λιγάκι αλλά νόμιζα πως θα υποτιμούσες τη θεωρητική όπως κάνουν και οι περισσότεροι θετικοί στο σχολείο μου.Και εγώ αντίστοιχα λατρεύω τις θετικές επιστήμες και κυρίως τη Βιολογία αλλά οι ανθρωπιστικές είναι το πάθος μου και δεν μου αρέσει να τις υποτιμούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Οκ φίλε μου, όλα καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
μια ερώτηση οι βαθμοί πότε βγαίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γιατι 30/6 η 4/7; 29 ιουνιου δεν ηταν η ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γιατι 30/6 η 4/7; 29 ιουνιου δεν ηταν η ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων;

29 ηταν αλλα απο ο,τι φαινεται θα παει 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Αν οι βαθμοί βγουν Ιούλιο οι καθηγητές οι οποίοι θα ασχοληθούν με τα αποτελέσματα θα πληρωθούν παραπάνω για απασχόληση σε περίοδο άδειας οπότε δεν τους συμφέρει, το πιο πιθανό ειναι να βγουν τελευταία μερα του Ιουνίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εγω που παω επαναληπτικες θα μπορω να δω τους βαθμούς μου η διαγράφονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top