Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Guys, το μηχανογραφικό είναι το πιο απλό πράγμα που θα κάνετε :hehe:

Εγώ θυμάμαι το είχα οριστικοποιήσει την πρώτη ή δεύτερη μέρα που δόθηκε η δυνατότητα. Μετά αποφασίστηκαν τα capital controls και όλοι οι συμμαθητές μου άλλαξαν τις προτιμήσεις τους και έβαλαν σχολές πιο κοντά στον τόπο τους (τραγικό:P). Εγώ δεν άλλαξα τίποτα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ξερει κανεις μεχρι ποτε πρεπει να κανουμε το μηχανογραφικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
14/7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πρεπει να παω σχολείο να παρω τον κωδικό...
Να δω ποτε θα κανω μηχανογραφικό. Παλι λιγο πριν τη λήξη της προθεσμίας με βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δηλαδη παμε απο σημερα να παρουμε κωδικο ,στις 29 με τον κωδικο βλεπουμε τα μορια μας και με τον ιδιο κωδικο στην ιδια σελιδα κανουμε και το μηχανογραφικο ετσι;
Θα παω κι εγω πριν τα αποτελεσματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δηλαδη παμε απο σημερα να παρουμε κωδικο ,στις 29 με τον κωδικο βλεπουμε τα μορια μας και με τον ιδιο κωδικο στην ιδια σελιδα κανουμε και το μηχανογραφικο ετσι;
Θα παω κι εγω πριν τα αποτελεσματα :P

Εγώ λέω να πάω τη Δευτέρα να τον πάρω... Και μόλις βγουν τα αποτελέσματα να καταθέσω και το σπουδαίο μηχανογραφικό μου:P . Σοβαρά παίζει να είμαι ο μοναδικός άνθρωπος που έχει έτοιμο μηχανογραφικό χρόνια πριν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Και εγω Δευτερα η Τριτη θα παω.Αυτο ειναι καλο γιατι σημαινει οτι ξερεις τι θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγω Δευτερα η Τριτη θα παω.Αυτο ειναι καλο γιατι σημαινει οτι ξερεις τι θες!

Χαχαχαχαχα!
Εύχομαι και σε σένα καλό μηχανογραφικό

* τι ευχή, Θεέ μου.

Και μη ξεχνάτε ε, τις σχολές και τα τμήματα τα βάζουμε με σειρά ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ. :P
Μη θέλετε πρωτα ελληνική φιλολογία και βάλετε νομική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!
Εύχομαι και σε σένα καλό μηχανογραφικό

* τι ευχή, Θεέ μου.

Και μη ξεχνάτε ε, τις σχολές και τα τμήματα τα βάζουμε με σειρά ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ. :P
Μη θέλετε πρωτα ελληνική φιλολογία και βάλετε νομική:P

Not even close :P
Αν βάλεις την νομική κάτω από την φιλολογία την καις μην την βάζεις καθόλου..Είναι Σαν να λες προτιμώ φυσικό από μηχανολόγους αρα το βάζω πρώτο..Έτσι η επόμενη επιλογή πάει στράφι..Αναγκαστικά θα πας με βάση τα μόρια της κάθε σχολής όχι την προτίμηση. Αν δεν σου αρέσει Κάτι δεν το βάζεις καθόλου δεν το έχεις ως τελευταία επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Not even close :P
Αν βάλεις την νομική κάτω από την φιλολογία την καις μην την βάζεις καθόλου..Είναι Σαν να λες προτιμώ φυσικό από μηχανολόγους αρα το βάζω πρώτο..Έτσι η επόμενη επιλογή πάει στράφι..Αναγκαστικά θα πας με βάση τα μόρια της κάθε σχολής όχι την προτίμηση. Αν δεν σου αρέσει Κάτι δεν το βάζεις καθόλου δεν το έχεις ως τελευταία επιλογή.

Σιγά μη βάλω τη νομική πάνω από τη φιλολογία να γίνει καμία στραβή και να ψάχνομαι:P:whistle:

Εγώ δεν θα τη βάλω καθόλου εννοείται βέβαια αλλά και το ιστορικό που θα βάλω, κάτω από τη γερμανική θα το βάλω έτσι για να μου φύγει το άχτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Le Chiffre

Νεοφερμένος

Ο Le Chiffre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Guys, το μηχανογραφικό είναι το πιο απλό πράγμα που θα κάνετε :hehe:

Εγώ θυμάμαι το είχα οριστικοποιήσει την πρώτη ή δεύτερη μέρα που δόθηκε η δυνατότητα. Μετά αποφασίστηκαν τα capital controls και όλοι οι συμμαθητές μου άλλαξαν τις προτιμήσεις τους και έβαλαν σχολές πιο κοντά στον τόπο τους (τραγικό:P). Εγώ δεν άλλαξα τίποτα :hehe:
Αχ, είσαι τόσο γλυκούλης και έξυπνος! Τραγικότατο! Μπράβο που δεν άλλαξες τίποτααα!! <3 :redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αριστοτέλης Ωνα

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης Ωνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδιά είμαι μαθητής τρίτης λυκείου επάλ γυμνάσιο έβγαλα στην πρώτη 19 ακριβώς δευτέρα 19,1 και τρίτη 19,3 μόλις μπήκα λύκειο πήγα γενικό και κάτι με έπιασε και σταμάτησα να διαβάζω(πήγαινα σχολείο χωρίς τσάντα) βέβαια οι καθηγητές είχαν δει τους βαθμούς μου στο γυμνάσιο και με πέρασαν έστω με 10 στην δευτέρα πήγα επάλ έμεινα από απουσίες.Στην συνέχεια έκανα ξανά την δευτέρα με στόχο να μν κάνω απουσίες, το κατάφερα και στο τέλος της σχολικής περιόδου ήθελα να διαβάσω για τις εξετάσεις. Μου φάνηκαν σχεδόν όλα σαν του γυμνασίου. Τώρα φέτος θέλω να δώσω πανελλήνιες, γενικά βάζω πάντα υψηλούς στόχους και θα ήθελα να περάσω σε κάποιο πανεπιστήμιο(κάτι σε πληροφορική ή ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών με το 1%) πιστεύετε ότι θα ήταν καλύτερο να γυρίσω γενικό στην δευτέρα επειδή αν περάσω από επάλ θα δυσκολευτώ στο πανεπιστήμιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Τι κάνετε παιδάκια;
Πήγατε για τον κωδικό; Εγω πήγα σήμερα και τώρα που μπαίνω στο σύστημα και κοιτάω τα στοιχεία, έχουν κόψει το τελευταίο φωνήεν απο το όνομα της μάνας μου(Παναγιώτα και έχουν γράψει Παναγιώτ)... Τι λέτε; Να πάρω το σχολείο να ρωτήσω ή δεν πειράζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις πως ειναι τα αθληματα για αστυνομια.μπορει κανεις να τα περασει χωρις προετημασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Τι κάνετε παιδάκια;
Πήγατε για τον κωδικό; Εγω πήγα σήμερα και τώρα που μπαίνω στο σύστημα και κοιτάω τα στοιχεία, έχουν κόψει το τελευταίο φωνήεν απο το όνομα της μάνας μου(Παναγιώτα και έχουν γράψει Παναγιώτ)... Τι λέτε; Να πάρω το σχολείο να ρωτήσω ή δεν πειράζει;

να επικοινωνησεις με το σχολειο σου

παιδια ξερει κανεις πως ειναι τα αθληματα για αστυνομια.μπορει κανεις να τα περασει χωρις προετημασια?

εχω την εντυπωση πως δεν ειναι κατι ιδιαιτερο.Μονο το 1000ρι πρεπει να το βγαλεις σε 4'20''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
να επικοινωνησεις με το σχολειο σου
Και δεν το είδα καθόλου όταν πάταγα τον κωδικό... :/:
Θα ψιλογκρινιάξουν τώρα αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Δεν σου κανουν χαρη.Οφειλουν να στο λυσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δεν σου κανουν χαρη.Οφειλουν να στο λυσουν
Οφείλουν να μου το λύσουν, δεν είπα το αντίθετο. Αλλά όφειλα και εγω να ελέγξω γράμμα-γράμμα τα στοιχεία... Και να το χαμένο Α, τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ρια εχεις αυτογνωσια;)
να τη και η ριμα:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top