Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Πάνε και φέτος οι πανελλαδικές. Μπράβο σε όσους γράψαμε καλά. Στους υπόλοιπους:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Και αφού τελείωσαν σχεδόν οι πανελλήνιες, μην ξεχνάμε οτι υπάρχουν ακόμα 2 μαθήματα, για πείτε μου τώρα: πόσο σου κόβουν αν έχεις κάποιες μουτζούρες ή διάφορα άλλα και δεν έχεις ένα καθαρογραμμένο γραπτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Καθολου.Απλως παιζει να μην ειναι πιο ελαστικοι σε καποια μικρολαθακια που θα προκυψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Καθολου.Απλως παιζει να μην ειναι πιο ελαστικοι σε καποια μικρολαθακια που θα προκυψουν
Δλδ. καθαρό γραπτό=κάνουμε τα στραβά μάτια σε λαθάκια ενώ μουτζουρωμένο γραπτό=βλέπουμε τα πάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125626

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάνε και φέτος οι πανελλαδικές. Μπράβο σε όσους γράψαμε καλά. Στους υπόλοιπους:


Πάντως το τραγουδάκι καλό ειναι ;)


:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Οχι ακριβως.Γενικα οι βαθμολογητες θελουν ευανάγνωστα γραπτα,καθως πρεπει να βγει μεγαλος ογκος δουλειας μεσα σε λιγες ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Δλδ. καθαρό γραπτό=κάνουμε τα στραβά μάτια σε λαθάκια ενώ μουτζουρωμένο γραπτό=βλέπουμε τα πάντα;

Στην εκθεση 100% σου κόβουν μονάδες γιατι οι μουντζούρες κατατάσσονται στην μορφή του κειμένου. Στα υπόλοιπα μαθηματα σκέψου οτι κανεις τη δουλεια του βαθμολογητη δύσκολη. Παίρνει λιγότερο απο 1€ για το γραπτό σου και αν του βγάλεις τα ματια για να καταλαβει τι γραφεις τοτε σίγουρα θα σου κόβει αβέρτα. Γενικα πρεπει κι εμείς απο την μεριά μας να τους διευκολύνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Στην εκθεση 100% σου κόβουν μονάδες γιατι οι μουντζούρες κατατάσσονται στην μορφή του κειμένου. Στα υπόλοιπα μαθηματα σκέψου οτι κανεις τη δουλεια του βαθμολογητη δύσκολη. Παίρνει λιγότερο απο 1€ για το γραπτό σου και αν του βγάλεις τα ματια για να καταλαβει τι γραφεις τοτε σίγουρα θα σου κόβει αβέρτα. Γενικα πρεπει κι εμείς απο την μεριά μας να τους διευκολύνουμε.
Πολύ ωραία τότε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Πολύ ωραία τότε.....

Γιατι τρελαίνεστε πριν ακομα βγουν οι βαθμοί; Ποιο το νόημα τωρα; Το μονο που μπορείς να κανεις ειναι να το εχεις στο μυαλο σου για τα αλλα μαθηματα που λες οτι σου μένουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Δλδ. καθαρό γραπτό=κάνουμε τα στραβά μάτια σε λαθάκια ενώ μουτζουρωμένο γραπτό=βλέπουμε τα παντα;


δεν νομιζω οτι ισχυει απαρραιτητα αυτο..ο αδερφος μου εδωσε περυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OliaK

Νεοφερμένος

Η OliaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ανυπομονώ να δω τι σκατα θα βάλουν στη βιολογία Ο.Π. Γιατί δεν περιμένουμε πλέον εύκολα όπως τις άλλες χρονιές που ο μέσος μαθητής έγραφε από 18 και πάνω. Εύχομαι να βάλουν τα δυνατά τους (η επιτροπή βασικά) και να μας εκπλήξουν όπως και στα μαθηματικά, θα έχει πλάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γιατι τρελαίνεστε πριν ακομα βγουν οι βαθμοί; Ποιο το νόημα τωρα; Το μονο που μπορείς να κανεις ειναι να το εχεις στο μυαλο σου για τα αλλα μαθηματα που λες οτι σου μένουν
όχι οχι εγω τελείωσα, το είπα για τα υπόλοιπα παιδιά, που γράφουν.
Εγω προσωπικά θέλω λίγο πολύ να ξέρω που θα κυμανθώ και πόσο θα χάσω, επειδή στα 3μαθήματα, έχω κάνει κάτι μουτζαλίτσες. Το αστείο είναι οτι στα μαθηματικά δεν έκανα ούτε μία, άσχετα που έπιασα μόνο 1ο και το 2ο, χάνοντας το αντιπαράδειγμα όμως.

δεν νομιζω οτι ισχυει απαρραιτητα αυτο..ο αδερφος μου εδωσε περυσι
Και τι θες να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Παιδιά, δίνει κανείς βιολογία Γενικής Παιδείας την Παρασκευή να πει κάνα σος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Υπαρχει νημα για λατινικα;καλα αποτελεσματα σε ολους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γλυκια stefaniat!σε ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Σε κάτι τέτοιες στιγμές χαίρομαι που δεν είχα πάει στο σχολείο να δω τις βαθμολογίες και πήγε μόνος του ο father, ενώ εγώ κοιμόμουν.

(Για την ιστορία, ο father μου είδε 2 βαθμούς μου λάθος και όταν γύρισε στο σπίτι με ξύπνησε λέγοντάς μου ότι "δεν περνάω πουθενά με το 7(!) στα αρχαία", που είχε πάρει ο από κάτω στην κατάσταση :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια οταν βγουν τα μορια στις 29 μπορουμε ονλαιν να δουμε και αναλυτικα τους βαθμους σε καθε μαθημα;
Επισης την ιδια μερα κανουμε μηχανογραφικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
λετε να πεσουν βατα θεματα στα μαθηματικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδια οταν βγουν τα μορια στις 29 μπορουμε ονλαιν να δουμε και αναλυτικα τους βαθμους σε καθε μαθημα;
Επισης την ιδια μερα κανουμε μηχανογραφικα;

Τα μόρια θα βγουν αναλυτικά έτσι και αλλιώς. Και στο σχολείο σας θα έχετε το τι έβαλε ο κάθε βαθμολογητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top