Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

t3mp

Νεοφερμένος

Ο t3mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εσυ καταλαβες τι λες ,για τους αλλους δε ρωταω...
Μου το λενε συχνα αυτο αλλα τελος παντων. εννοώ οτι οι σχολες πληροφορικής μπηκαν στο 2ο πεδιο φετος και πληροφορικη σε κοζανη και κρητη που ηταν στο 2ο πεδιο περσι μπηκαν και στο 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jean

Νεοφερμένος

Ο Jean αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
οχι ρε ,πλακα εχεις,και περυσι οι σχολες υπολογιστων στα γιαννενα και στη πατρα και ολες οι σχολες ΗΜΜΥ στο 2ο τις ειχαν,λιγο ακυρο να μπαινεις σε σχολη υπολογιστων χωρις να δινεις ΑΕΠΠ αλλα ετσι το καναν οι μπουφοι και το συνεχιζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μακάρι χημεία να πέσουν εύκολα, επειδή είναι το αδύνατο μου σημεία (μαθηματικά και φυσική τα έχω παει σχετικά καλά, και έκθεση όχι και τόσο καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeGR

Νεοφερμένος

Ο MikeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δίνω ως απόφοιτος για σχολές παιδαγωγικών μέσω άλλου επιστημονικού πεδίου και στο λύκειο που έχω γραφτεί οι μαθητές εμάς τους απόφοιτους (έχει και άλλους) μας αντιμετωπίζουν ως ξένο σώμα οπότε δεν μπορώ να ρωτήσω πως έγραψαν όσοι έδωσαν αρχαία και ιστορία. Εσείς που δώσατε αυτά τα μαθήματα έχετε εικόνα / εκτίμηση για το αν οι βάσεις φέτος κινούνται ανοδικά ή όχι στα παιδαγωγικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δίνω ως απόφοιτος για σχολές παιδαγωγικών μέσω άλλου επιστημονικού πεδίου και στο λύκειο που έχω γραφτεί οι μαθητές εμάς τους απόφοιτους (έχει και άλλους) μας αντιμετωπίζουν ως ξένο σώμα οπότε δεν μπορώ να ρωτήσω πως έγραψαν όσοι έδωσαν αρχαία και ιστορία. Εσείς που δώσατε αυτά τα μαθήματα έχετε εικόνα / εκτίμηση για το αν οι βάσεις φέτος κινούνται ανοδικά ή όχι στα παιδαγωγικά?

Δεν ξέρω... Αρχαία από ότι έχω ακούσει/διαβάσει, όλοιμέτρια.
Ιστορία όχι τοσο καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Να ρωτησω για Λατινικα αυριο, στις μεταφρασεις οι λεξεις που εννοουνται και ειναι σε παρενθεση π.χ στο 43 με τη ζωη των τυραννων εκει που λεει (Στους τυραννους )δειχνουν εντουτοις(οι γυρω τους)υποκριτικο σεβασμο'' τις γραφουμε;
ή αν εννοειται ενα ''του'' ή ενα ''ειναι'' το γραφουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να ρωτησω για Λατινικα αυριο, στις μεταφρασεις οι λεξεις που εννοουνται και ειναι σε παρενθεση π.χ στο 43 με τη ζωη των τυραννων εκει που λεει (Στους τυραννους )δειχνουν εντουτοις(οι γυρω τους)υποκριτικο σεβασμο'' τις γραφουμε;
ή αν εννοειται ενα ''του'' ή ενα ''ειναι'' το γραφουμε;

Για νοηματική κατανόηση είναι, αλλά εγώ τις γράφω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δίνω ως απόφοιτος για σχολές παιδαγωγικών μέσω άλλου επιστημονικού πεδίου και στο λύκειο που έχω γραφτεί οι μαθητές εμάς τους απόφοιτους (έχει και άλλους) μας αντιμετωπίζουν ως ξένο σώμα οπότε δεν μπορώ να ρωτήσω πως έγραψαν όσοι έδωσαν αρχαία και ιστορία. Εσείς που δώσατε αυτά τα μαθήματα έχετε εικόνα / εκτίμηση για το αν οι βάσεις φέτος κινούνται ανοδικά ή όχι στα παιδαγωγικά?


Φανταζομαι αυτο θα δειξει απο το πως θα εχουν γραψει και ποσοι θα δηλωσουν παιδαγωγικα και μενουν ακομα τα μαθηματικα που για δευτερη φορα δινουν τα παιδια της θεωρητικης,οποτε δεν νομιζω να μπορει κανεις να ξερει απο τωρα.
Αλλα τοσο πολυ που επεσαν περυσι δεν θα ειναι περιεργο να ανεβουν

Για νοηματική κατανόηση είναι, αλλά εγώ τις γράφω:P


Οποτε και να μην τα γραψουμε δε χανουμε βαθμους;ωραια ευχαριστω για τη διευκρινιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
τι υπνος ρε παιδια; AKAAAANTHUUUUUUS ΚΑΙ Β ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙ :P

θα σε δω στη Β συναγωνιστηηη
ΑΟΥΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ηδη βαραει ο Αργυρος και ο Δημακης τα ηχεια, για κακη τυχη του μουσικου μου γουστου και των γονιων μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Να ρωτησω για Λατινικα αυριο, στις μεταφρασεις οι λεξεις που εννοουνται και ειναι σε παρενθεση π.χ στο 43 με τη ζωη των τυραννων εκει που λεει (Στους τυραννους )δειχνουν εντουτοις(οι γυρω τους)υποκριτικο σεβασμο'' τις γραφουμε;
ή αν εννοειται ενα ''του'' ή ενα ''ειναι'' το γραφουμε;

Εμας μας έχουν πει να τις γράφουμε Αλλά να μην το παρακανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το μόνο belua marina που θα δούμε φέτος θα είναι το κορμί μας στην παραλία λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γραφω χημεια
Δεν έχω διαβασει θεωρια
Ο,τι κατσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά τελειώνετε!!! Καλή επιτυχία σήμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Που πιστεύετε ότι θα κυμανθούν οι βάσεις για τη νομική φέτος; Ρωτώ γιατί βλέπω ότι άλλοι λένε ότι θα ανεβούν και άλλοι ότι θα κατεβούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristarac

Νεοφερμένος

Ο xristarac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πως πιστευτε οτι θα κινηθουν οι βασεις στις πολυτεχνικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Παιδια περιμεντε να βγουν οι βαθμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristarac

Νεοφερμένος

Ο xristarac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συμφωνοι...αν δεν βγουν οι βαθμοι δεν μπορουμε να ξερουμε...με βαση την περσινη χρονια ομως(δυσκολια μαθηματων)..περιμενουμε πτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
στις θεωρητικες παντως οι περισσοτεροι φροντιστες λενε οτι θα υπαρξει μικρη πτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top