Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια καντε οτι θελετε στην θεση σας θα τα διαβαζα διοτι μεσα μου δεν αισθανομαι ωραια αν ξερω οτι δεν διαβασα κατι που εχει εστω και μια μικρη πιθανοτητα να πεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Στην αιθουσα την ωρα της εξετασης την τσαντα μου με το πορτοφολι κινητο κλπ μπορω να την παρω και να την αφησω σε μια ακρη? Η δεν μπορω να την εχω καν μεσα?
Eγω που ρώτησα, μου είπαν οτι απαγορεύεται κινητό αλλά ίσως δεχτούν κασετίνα στην αίθουσα, αρκεί να την έχουν ελέγξει. Διαφορετικά, θα τα αφήσουμε όλα στο γραφείο καθηγητών.

ρε παιδια εντος δεν ειναι και οι αποδειξεις με τα εμβαδα ολοκληρωματων πχ ολοκληρωμα απολυτου f η ολοκληρωμα αρνητικης συναρτησης;
Βρε παιδιά, οι αποδείξεις δεν έχουν ένα μαυρισμένο τετραγωνάκι στο τέλος; Ουσιαστικά, αυτό δεν είναι το σήμα τους; Αυτά που λες, δεν έχω δει κάποιο μαυρισμένο τετραγωνάκι....

Μπα αν ηταν να πεσουν θα επεφταν το 13 που υπηρχε λογος.
Γιατί, τι λόγος υπήρχε το '13;;;

Εγω πιστευω θα πεσει το θεμελιωδες θεωρημα,γιατι εχει να πεσει πολυ καιρο
Εγω πιστεύω οτι μπορεί να πέσει η ln|x| ή η G(x)=F(x)+c. Μόνο αυτές τις 2 έχω δει οτι έχουν πέσει μόνο μια φορά, ενώ αρκετές έχουν πέσει 2 ή και 3 φορές. Η περσινή όμως, δεν είχε πέσει ποτέ όπως ούτε η γνησίως αύξουσα(το επόμενο κομματάκι της), αλλά δεν νομίζω να βάλουν κάτι παρόμοιο.
Μπακάλικος τρόπος, αλλά παίζω με την στατιστική... Αν βγω σωστή ή οχι, θα φανεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Eγω που ρώτησα, μου είπαν οτι απαγορεύεται κινητό αλλά ίσως δεχτούν κασετίνα στην αίθουσα, αρκεί να την έχουν ελέγξει. Διαφορετικά, θα τα αφήσουμε όλα στο γραφείο καθηγητών.


Βρε παιδιά, οι αποδείξεις δεν έχουν ένα μαυρισμένο τετραγωνάκι στο τέλος; Ουσιαστικά, αυτό δεν είναι το σήμα τους; Αυτά που λες, δεν έχω δει κάποιο μαυρισμένο τετραγωνάκι....


Γιατί, τι λόγος υπήρχε το '13;;;


Εγω πιστεύω οτι μπορεί να πέσει η ln|x| ή η G(x)=F(x)+c. Μόνο αυτές τις 2 έχω δει οτι έχουν πέσει μόνο μια φορά, ενώ αρκετές έχουν πέσει 2 ή και 3 φορές. Η περσινή όμως, δεν είχε πέσει ποτέ όπως ούτε η γνησίως αύξουσα(το επόμενο κομματάκι της), αλλά δεν νομίζω να βάλουν κάτι παρόμοιο.
Μπακάλικος τρόπος, αλλά παίζω με την στατιστική... Αν βγω σωστή ή οχι, θα φανεί.

Γιατι το 13 ειναι η γνωστη χρονια της σφαγης.Κοιταξε δεν διαφωνω με αυτο που λες με το μαυρισμενο κουτακι ομως η ln|x| εχει μαυρο κουτακι; Δεν εχει και ομως εχει πεσει το 8 αν δεν κανω λαθος.Η G(x)=F(x)+c επεσε το 15(επιπλεον δεν εχει πεσει μονο 1 φορα,αλλα 4).Η περυσινη εχει πεσει το 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γιατι το 13 ειναι η γνωστη χρονια της σφαγης.Κοιταξε δεν διαφωνω με αυτο που λες με το μαυρισμενο κουτακι ομως η ln|x| εχει μαυρο κουτακι; Δεν εχει και ομως εχει πεσει το 8 αν δεν κανω λαθος.Η G(x)=F(x)+c επεσε το 15(επιπλεον δεν εχει πεσει μονο 1 φορα,αλλα 4).Η περυσινη εχει πεσει το 12
Διατήρησε τον τίτλο του; Το 13 είναι χρουσούζικος αριθμός, χαχαχαχα....
Δίκιο έχεις, δεν έχει μαύρο κουτάκι :redface:
Η G(x)=F(x)+c, έπεσε το '01, το '03 και το '15 στις επαναληπτικές, και το '10 στις κανονικές, αλλά μετρούσα μόνο τις κανονικές..
Η περσινή είχε πέσει το '12, πάλι στις επαναληπτικές, άρα ίσως να μην πέσει ούτε fermat, εφόσον έπεσε πέρσι επαναληπτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Διατήρησε τον τίτλο του; Το 13 είναι χρουσούζικος αριθμός, χαχαχαχα....
Δίκιο έχεις, δεν έχει μαύρο κουτάκι :redface:
Η G(x)=F(x)+c, έπεσε το '01, το '03 και το '15 στις επαναληπτικές, και το '10 στις κανονικές, αλλά μετρούσα μόνο τις κανονικές..
Η περσινή είχε πέσει το '12, πάλι στις επαναληπτικές, άρα ίσως να μην πέσει ούτε fermat, εφόσον έπεσε πέρσι επαναληπτικές.
Χαχαχα ναι ετσι λενε :D
Α σρυ τοτε,εγω γενικα τα υπολογιζω ολα δεν τα ξεχωριζω σε ημερησιες και επαναληπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε αν υπάρχει ειδική κατηγορία τριτέκνων φέτος;

Όχι,δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παιδιά άντε να δώσουμε να τελειώνουμε πραγματικά βαρέθηκα τη ζωή μου φέτος :mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Η κατάστασή μου τις τελευταίες μέρες

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για έκθεση κάντε μια καλή επανάληψη σε θέματα σχετικά με το περιβάλλον και την κλιματική αλλαγή.Επικαιρότητα είναι αυτή,ποτέ δε ξέρεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosss123

Νεοφερμένος

Ο nikosss123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εμας περυσι στις πανελληνιες στο τελευταιο μαθημα(χημεια) ο επιτηρητης μας εκανε και αστειακια και γελουσε ολη η ταξη:D.Μου εχει λειψει λιγο η περσινη χρονια:P.Anyway good luck!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Εγω πιστευω θα πεσει το θεμελιωδες θεωρημα,γιατι εχει να πεσει πολυ καιρο

Κ εγώ Αυτό πιστεύω σε στυλ Αφού βγήκε η συνάρτηση ολοκλήρωμα να πουν ότι δεν θα υποβαθμίζουμε Σαν κεφάλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
στο γνωστο αποκλειονται οι ενοτητες που επεσαν περυσι στις επαναληπτικες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
στο γνωστο αποκλειονται οι ενοτητες που επεσαν περυσι στις επαναληπτικες;

Λογικά πάντα μάλλον ναι, γιατί φέτος δίνουν αρκετοί που έδιναν και πέρυσι,έστω και στις επαναληπτικές.
Πάντως, επαναληπτικές '15 έπεσαν ηθικά (7 και 10), και πέρυσι στις κανονικές έπεσαν πάλι ηθικά (3-4).
Πέρυσι στις επαναληπτικές έπεσαν πολιτικά 11,13 και 15. Και όλοι ξέρουμε ότι ακούγονται πολιτικά για φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Παιδιά Ποια ειναι η καθημερινότητά σας τώρα τις τελευταίες μερες?εννοώ διαβάζετε φουλ?αγχώνεστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η καθημερινοτητα αποτελειται απο υπνο φαι διαβασμα διαβασμα διαβασμα υπνο και φαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ρε παιδια βαριεμαι παρα πολυ να διαβασω τα ηθικα...αλλα με τρωει κιολας...αμαν!που εμπλεξα στα γεραματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εγώ έχω ψιλοχαλαρωσει κ δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό Ή κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εγώ δεν αγχώνομαι, ξέρω οτι θα γραψω χαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αυτά ειναι:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
εγω, διαβαζω κρητικο, δεν ξερω για σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top