Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Το ξέρω αλλα δεν μπορώ να το αποβάλλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εε τοτε βαλτου Ω.Α. αφου εισαι και απουσιολογος εκτος και αν το εχασες το απουσιολογιο κατι που θα με στεναχωρουσε δεοντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Που να βάλω ω.α;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matt5996

Νεοφερμένος

Ο Matt5996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια, τιποτα νεο για τα καρτελακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μάλλον όχι

Ισως εννοεις την επαναληψη της επαναληψης,διοτι αν ημασταν ακομη στην 1η επαναληψη δεν θα πατουσαμε καν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Αυτο εννοώ φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolosa

Νεοφερμένος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κοιταξε τωρα σοφια μου. Αυριο ξεκιναμε με το καλο. Υπαρχουν καποιοι καθηγητες που δε θελουν να μας βοηθησουν. Ο βιολογος μας εχει βαλει της παναγιας τα ματια απο υλη. Ο μαθηματικος, αν εχεις το θεο σου, 7 αποδειξεις, που εγω πλεον ουτε μια δεν μπορω να μαθω και δε θελω κιολας! κι αντιθετα η ιστορικος ξερεις τι ειπε στους θετικους; "αμα δεν ξερετε τι να απαντησετε, γραψτε μου ενα ιστορικο γεγονος που ξερετε εσεις και θα το πιασω σωστο". Οι αδικοπραγιες εναντιον της θεωρητικης δεν εχουν τελειωμο. Οι θετικοι ειναι διεστραμμενοι ως επι το πλειστον και σαδιστες.

Καλά 7 αποδείξεις δεν είναι τίποτα! Μην αγχώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά 7 αποδείξεις δεν είναι τίποτα! Μην αγχώνεσαι!

Αλεξανδρε σε ευχαριστω πολυ για το βιβλιο της ελληνοεκδοτικης.Εχω λυσει τα μισα επαναληπτικα θεματα και σε 3 μερες θα μπω και στα Δ θεματα.Μακαρι να λυσω οσο πιο πολλες ασκησεις στον χρονο που μου απομενει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolosa

Νεοφερμένος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αλεξανδρε σε ευχαριστω πολυ για το βιβλιο της ελληνοεκδοτικης.Εχω λυσει τα μισα επαναληπτικα θεματα και σε 3 μερες θα μπω και στα Δ θεματα.Μακαρι να λυσω οσο πιο πολλες ασκησεις στον χρονο που μου απομενει.
Παρακαλώ! Ελπίζω να σε βοήθησε. Αν θες κάτι άλλο πες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γλυκα παιδια καλησπερα!!!οι εξαρτημενοι υποθετικοι λογοι στα λατινικα ειναι εκτος ετσι;γιατι εχω μια συζητηση και σε μερικα φροντιστηρια λενε οτι ειναι εντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Γλυκα παιδια καλησπερα!!!οι εξαρτημενοι υποθετικοι λογοι στα λατινικα ειναι εκτος ετσι;γιατι εχω μια συζητηση και σε μερικα φροντιστηρια λενε οτι ειναι εντος
Φραουλιτσα, οι εξαρτημένοι υποθετικοι λόγοι ας μην ξεχνάμε ότι είναι εξαρτημένοι, τουτέστιν έχουμε πλάγιο λόγο, και εφόσον ο πλάγιος λόγος είναι εκτός, εκτός θα είναι και οι εξαρτημένοι υποθετικοι.

Ωστόσο, η απαρεμφατικη σύνταξη, παρότι στην ουσία πρόκειται για μετατροπή της πρότασης σε πλάγιο λόγο, είναι εντός ύλης.

Τουλάχιστον εγώ δυο χρόνια τώρα με αυτές τις οδηγίες πορεύτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σε ευχαριστω καλη μου!καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μια χαρά σάς τα διευκόλυναν τα Λατινικά, μη μιλάτε καθόλου :P

(Εγώ δεν θυμάμαι τίποτα από αυτά :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γλυκα παιδια καλησπερα!!!οι εξαρτημενοι υποθετικοι λογοι στα λατινικα ειναι εκτος ετσι;γιατι εχω μια συζητηση και σε μερικα φροντιστηρια λενε οτι ειναι εντος

Εκτός είναι σίγουρα... Έχω ρωτήσει τόσο την καθηγήτρια του σχολείου που χρόνια τώρα διδάσκει αποκλειστικά λατινικά στην Γ και τη καθηγήτρια του φροντιστηρίου που επίσης διδάσκει μόνο λατινικά και για κάθε απορία επικοινωνεί με το υπουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Πως πάτε με την ύλη παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οπως τα πηγαιναμε και πριν 3 μερες που ρωτησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Πως πάτε με την ύλη παιδιά;

Ολα καλα εγω την εβγαλα και 2η φορα
Εσυ ασχολεισαι καθολου με την υλη της γ; και αν ναι που βρισκεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω δεν εχω βγαλει τιποτα ουτε μια φορα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πως πάτε με την ύλη παιδιά;
Εγω που κάνω επαναλήψεις απο αρχες μαρτίου, υπολογίστε πόσες φορές την έχω βγάλει :P και για αυτο δεν επιτρεπεται να μην γράψω καλά :mad: :mad: (δεν περιμένω άριστα).
Επίσης, τώρα που όρεξη για διάβασμα... Το μυαλό τριγυρνάει και δεν συγκεντρώνεται... Και άντε να διαβάσεις 1 μήνα ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενα Δ θεμα να κανω ολοσωστο στα μαθηματικα και τι στο κοσμο,ποτε μου δεν το εχω καταφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top