Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ!!

Δεν κάνει τίποτα! Ελπίζω να σε βοηθήσει!
Καλή μελέτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Oι αιτήσεις ειναι μέχρι τις 10 του μηνός οπότε βιαστείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ την Πέμπτη την έκανα την έδωσα έβαλα και την τζιφρα μου κι ο Θεός βοηθός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
οι αποφοιτοι της θεωρητικης πως δουλευατε στις επαναληψεις σε γνωστο,ιστορια και λατινικα;

για πειτεε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom2

Νεοφερμένος

Η free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδια μην εχετε αγχος. Ανεργοι θα μεινουμε ολοι στο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASSO22

Νεοφερμένος

Η VASSO22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γειά σας, είμαι θεωρητική κατεύθυνση και μόλις σήμερα τελείωσα την ιστορία. Με έχει πιάσει το άγχος γιατί κάνω πολύ λίγες ώρες φροντιστήριο και νομίζω είμαι πολύ πίσω σε όλα τα μαθήματα . Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με σημειώσεις, συμβουλές για τα μαθήματα, ασκήσεις... Αν μπορεί κάποιος θα του ήμουν ευγνώμων. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Γειά σας, είμαι θεωρητική κατεύθυνση και μόλις σήμερα τελείωσα την ιστορία. Με έχει πιάσει το άγχος γιατί κάνω πολύ λίγες ώρες φροντιστήριο και νομίζω είμαι πολύ πίσω σε όλα τα μαθήματα . Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με σημειώσεις, συμβουλές για τα μαθήματα, ασκήσεις... Αν μπορεί κάποιος θα του ήμουν ευγνώμων. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Πίσω δεν είσαι απλά ίσως πιεστεις λιγάκι παραπάνω Τώρα στην επανάληψη. Δεν ξέρω για ασκήσεις εγώ θα σου δώσω μόνο μια πολύ απλή συμβουλή Γιατί δεν ξέρω τι άλλο να σου πω :( βγάλε πρόγραμμα! Ήδη Αύριο κάτσε κάτω και βγάλε πρόγραμμα πόσες ώρες την ημέρα θα κάνεις επανάληψη το κάθε μαθημα, έτσι ώστε πριν τις ενδοσχολικές να τα έχεις τελειώσει όλα. Μια Μόνο επανάληψη, αν είναι καλή, πιστεύω είναι αρκετή! Και πάνω απ όλα κάλυψε τυχόν κενά και ρώτα οοοο,τι έχεις απορία , δεν έχεις κατάλαβει Καλά κλπ. Με ένα οργανωμένο πρόγραμμα που δε θα σε εξαντλεί εντελώς (τις τουλάχιστον 6μιση ώρες ύπνο τις θεωρώ απαραίτητες) θα είσαι μια χαρά! Η θεωρητική Δυστυχώς θέλει διάβασμα και σε ποσότητα και σε ποιότητα. Αλλά θα τα καταφέρουμε, τι διάολο τόσοι τα κατάφεραν! Καλό κουράγιο και Αύριο φτιάξε το πρόγραμμα Σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASSO22

Νεοφερμένος

Η VASSO22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πίσω δεν είσαι απλά ίσως πιεστεις λιγάκι παραπάνω Τώρα στην επανάληψη. Δεν ξέρω για ασκήσεις εγώ θα σου δώσω μόνο μια πολύ απλή συμβουλή Γιατί δεν ξέρω τι άλλο να σου πω :( βγάλε πρόγραμμα! Ήδη Αύριο κάτσε κάτω και βγάλε πρόγραμμα πόσες ώρες την ημέρα θα κάνεις επανάληψη το κάθε μαθημα, έτσι ώστε πριν τις ενδοσχολικές να τα έχεις τελειώσει όλα. Μια Μόνο επανάληψη, αν είναι καλή, πιστεύω είναι αρκετή! Και πάνω απ όλα κάλυψε τυχόν κενά και ρώτα οοοο,τι έχεις απορία , δεν έχεις κατάλαβει Καλά κλπ. Με ένα οργανωμένο πρόγραμμα που δε θα σε εξαντλεί εντελώς (τις τουλάχιστον 6μιση ώρες ύπνο τις θεωρώ απαραίτητες) θα είσαι μια χαρά! Η θεωρητική Δυστυχώς θέλει διάβασμα και σε ποσότητα και σε ποιότητα. Αλλά θα τα καταφέρουμε, τι διάολο τόσοι τα κατάφεραν! Καλό κουράγιο και Αύριο φτιάξε το πρόγραμμα Σου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ, αύριο κιόλας θα εφαρμόσω την συμβουλή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δινω φετος πανελληνιες ανοιγοντας το πρωτο πεδιο και αυτο των παιδαγωγικων και με ενδιαφερει η η ειδικη αγωγη η το μεταφραστικο.
εχω ομως τοσες αδυναμιες,:γραμματικη,συντακτικο,λεξιλογιο,εκφραση,παπαγαλια,στα μαθηματικα γενικης,σε ολα!εχω κουραστει παρα πολυ,δεν αντεχω αλλο με τον τοσο μεγαλο φορτο εργασιας και τα κενα που εχω.ακουω στο μεταξυ φιλους μου να τα πηγαινουν τοσο καλα,να διαβαζουν και να αποδιδουν και εγω να μην τα πηγαινω τοσο καλα οσο θα ηθελα.δεν προκειται να περασω σιγουρα σε καμια απο τις 2 μοναδικες μου επιλογες και θα αναγκαστω να ξαναδωσω.δεν θελω με τιποτα να χασω ενα χρονο ακομα αλλα δεν ξερω πως μπορω να ξεπερασω αυτη τη φαση.εχω να διαβασω σοβαρα τουλαχιστον 2 εβδομαδες και εχουν μαζευτει τοσα πολλα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ρια, ψυχραιμία! Ούτε εγώ διαβάζω πάρα πολύ, στα τρίωρα διαβάζω μόνο αν γράφουμε ιστορία, είμαι κι εγώ λίγο πέρα βρέχει αυτόν τον καιρό και σε νιώθω.. Είναι η χειρότερη ψυχολογική περίοδος και για μένα.. Τώρα να σου πω να μην αγχώνεσαι το θεωρώ την πιο χαζή συμβουλή, ιδιαίτερα μιας και εγώ η ίδια επίσης αγχώνομαι.

Μόνο κουράγιο μπορώ να σου πω. Εγώ αυτές τις μέρες προγραμματίζω τις διακοπές μου και ξεχνιέμαι λίγο! Να διαβάζεις το καθημερινό σου πρόγραμμα, όχι υπερβολές, να κοιμάσαι και να βγαίνεις μια φορά τη βδομάδα έστω για έναν καφέ. Βρες μια διέξοδο σε όλη αυτήν τη ρουτίνα, εμένα το μεγαλύτερο προβλήμα μου είναι ότι βαρέθηκα Συνέχεια τα ίδια και τα ίδια. Εγώ βλέπω συνήθως βίντεο κωμικών στο YouTube και με βοηθάει να ξεφεύγω (και να γελάω μόνη μου σαν το χαζό αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία).

Τέλος πάντων το θέμα είναι μην έχεις τόσο σκατά ψυχολογία, αν ξεκινάς όντας σίγουρη ότι δε θα περάσεις δε νομίζω όντως να περάσεις. Να κάνεις ο,τι μπορείς καλύτερο και αν δώσεις ξανά του χρόνου δεν έγινε και τίποτα, του χρόνου θα έχεις πολύ λιγότερο άγχος και πίεση και πολύ καλύτερη προετοιμασία. Ωστόσο μην επαναπαυεσαι στη δυνατότητα να δώσεις του χρόνου, κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Να μην τα παρατήσεις. Αυτοί οι τρεις μήνες που μένουν είναι καθοριστικοί. Κοίτα να κάνεις όσο πιο καλές επαναλήψεις μπορείς και δεν μπορεί......στο τέλος κάτι θα γράψεις. Επίσης μην κοιτάς τι κάνει ο ένας και ο άλλος. Απλά διάβαζε οργανωμένα και συστηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Aς ειμαστε λιγο ρεαλιστες... Αν εχει οντως τοσα κενα σε σημειο που να μην μπορει πχ να κλινει ενα ρημα ή να μην μπορει να κανει πραξεις με κλασματα, μου φαινεται δυσκολο να τα καλυψει ολα τωρα μεσα σε 2-3 μηνες μονο, και μετα να κανει επαναληψη σε ολα, και να κανει και συνδυαστικα θεματα κτλ κτλ.
Εγω θα προτεινω το αλλο, απο το να αγχωνεσαι και να νιωθεις χαλια και στο τελος να μην εχεις καλυψει τα κενα σου κιολας και να αναγκαστεις να ξαναδωσεις, μην δινεις καν φετος. Έτσι και αλλιως αν δεν εισαι ετοιμη, θα ξαναδωσεις ούτως ή αλλως. Οπότε από το να αγχώνεσαι και να πας εκεί με ψυχολογία ηττημένης, πάρε πιο σοβαρα όλη τη διαδικασια και ξεκινα να καλυπτεις τα κενα σου αρχικα. Και μεσα στην επομενη χρονια θα εχεις πολυ περισσοτερο χρονο να προετοιμαστεις καλυτερα και να περασεις, χωρις να αγχωνεσαι. Συζήτησέ το με καθηγητές που εμπιστεύεσαι (κυρίως στο σχολείο, γιατί στο φροντιστήριο όσο να'ναι είναι αλλιώς) και δες τι θα σου πουν. Εξήγησε τι κενά έχεις και ρώτησέ τους αν πιστεύεις ότι μπορείς να τα καλύψεις αυτή την περίοδο. Διαφορετικά, σκέψου να δώσεις του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,314 μηνύματα.
Μην σκεφτείς να τα παρατήσεις θα τα καταφερεις μην φοβάσαι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
απο την στιγμη που θα ξαναδωσεις ποιος ο λογος να μην δωσεις και τωρα και οτι γινει; κανε μια προσπαθεια οσο μπορεις καλυτερη,μενουν λιγοι μηνες βαλε τα δυνατα σου και οτι βγαλει
δεν βλεπω το προβλημα!

μια αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Πιστεύω ότι από το άγχος σου και μόνο σου φαίνονται όλα βουνό!
Αλλά έστω κι ότι αυτό που λες ισχύει κι έχεις πολλά κενά, δε χάνεις τίποτα να προσπαθήσεις φέτος και αν τυχόν το αποτέλεσμα δεν είναι το επιθυμητό, να το παλέψεις ξανά του χρόνου -αν και δε πιστεύω ότι θα χρειαστεί!

Αχ, μην ακούς τους άλλους! Ο καθενας έχει τους ρυθμούς του, μην επηρεάζεσαι καθόλου! Και στο κάτω-κάτω, κι αν τα πάνε καλύτερα, εσένα δε σε επηρεάζει σε κάτι. Δε νομίζω καν ότι θέλετε όλοι την ίδια σχολή , σωστά?

Καλό κουράγιο και ψυχραιμία! όλα θα πάνε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
δινω φετος πανελληνιες ανοιγοντας το πρωτο πεδιο και αυτο των παιδαγωγικων και με ενδιαφερει η η ειδικη αγωγη η το μεταφραστικο.
εχω ομως τοσες αδυναμιες,:γραμματικη,συντακτικο,λεξιλογιο,εκφραση,παπαγαλια,στα μαθηματικα γενικης,σε ολα!εχω κουραστει παρα πολυ,δεν αντεχω αλλο με τον τοσο μεγαλο φορτο εργασιας και τα κενα που εχω.ακουω στο μεταξυ φιλους μου να τα πηγαινουν τοσο καλα,να διαβαζουν και να αποδιδουν και εγω να μην τα πηγαινω τοσο καλα οσο θα ηθελα.δεν προκειται να περασω σιγουρα σε καμια απο τις 2 μοναδικες μου επιλογες και θα αναγκαστω να ξαναδωσω.δεν θελω με τιποτα να χασω ενα χρονο ακομα αλλα δεν ξερω πως μπορω να ξεπερασω αυτη τη φαση.εχω να διαβασω σοβαρα τουλαχιστον 2 εβδομαδες και εχουν μαζευτει τοσα πολλα.:/:

Aν σκεφτείς ότι στη ζωή σε κάθε μεγάλο βήμα, πάντα θα είσαι σε ένα σταυροδρόμι αποφάσεων. Ή μένεις και όπου σε βγάλει ή φεύγεις. Ακόμη και τώρα που νιώθεις ότι έχεις να σηκώσεις ένα βουνό στις πλάτες σου, κάπου θα σε βγάλει. Κανείς δεν ξέρει πως θα είναι το μέλλον σου ή ότι εσύ η ίδια του χρόνου θα τα βλέπεις και απλά θα χαμογελάς. Όσο θα περνάνε τα χρόνια θα γίνουν όλα μια μακρινή ανάμνηση. Στη χώρα μας, έχουμε λιγάκι μυθοποιήσει τις εξετάσεις από μικρή ηλικία. Μακάρι να ήταν οι πανελλήνιες το πρόβλημα της ζωής. Ξέρω ότι δεν μπορώ να σε πείσω γιατί ο καθένας μπορεί να πει "και τι μας λές τώρα ενώ δεν είσαι στη θέση μας". Προσπάθησε να το ζεις όπως αυτό σου έρχεται στη ζωή, εύκολα ή δύσκολα. Να απολαμβάνεις το παρόν όσο εξουθενωτικό μπορεί να φαντάζει στις στιγμές του. Έτσι και αλλιώς δεν κάνουμε αγώνα δρόμου για τον τερματισμό. ;) Η ζωή προχωράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάτσε διάβασε για το καλύτερο αποτέλεσμα. Το να κλαίγεσαι δε βοηθάει και χάνεις χρόνο διαβάσματος... Οι σχολές που έγραψες δε θέλουν 20 για να τις πιάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
δινω φετος πανελληνιες ανοιγοντας το πρωτο πεδιο και αυτο των παιδαγωγικων και με ενδιαφερει η η ειδικη αγωγη η το μεταφραστικο.
εχω ομως τοσες αδυναμιες,:γραμματικη,συντακτικο,λεξιλογιο,εκφραση,παπαγαλια,στα μαθηματικα γενικης,σε ολα!εχω κουραστει παρα πολυ,δεν αντεχω αλλο με τον τοσο μεγαλο φορτο εργασιας και τα κενα που εχω.ακουω στο μεταξυ φιλους μου να τα πηγαινουν τοσο καλα,να διαβαζουν και να αποδιδουν και εγω να μην τα πηγαινω τοσο καλα οσο θα ηθελα.δεν προκειται να περασω σιγουρα σε καμια απο τις 2 μοναδικες μου επιλογες και θα αναγκαστω να ξαναδωσω.δεν θελω με τιποτα να χασω ενα χρονο ακομα αλλα δεν ξερω πως μπορω να ξεπερασω αυτη τη φαση.εχω να διαβασω σοβαρα τουλαχιστον 2 εβδομαδες και εχουν μαζευτει τοσα πολλα.:/:
Καταρχας δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιος που ειναι τελειος και ετοιμος για να σκισει...πολλοι το λενε για να αποφυγουν την πραγματικοτητα.Τελος παντων πισω στο θεμα μας...Αν φτιαξεις ενα καλο προγραμμα ολα γινονται και τα περισσοτερα κενα καλυπτονται θα λες για παραδειγμα δευτερα εχω 3 ωρες ιδιαιτερα βαλε και αλλες 7 απτο σχολειο 10 ωρες μαθημα,θα αφιερωσω 2 ωρες για ξεκουραση και φαγητο και αλλες 2 για διαβασμα αρχαιων...σιγα σιγα θα δεις οτι με αυτον τον τροπο θα αρχισεις να βελτιωνεσαι...Χρονο εχεις ακομη μην το παρακανεις με το διαβασμα που και που να βγαινεις καμια βολτα, να βλεπεις και βιντεακια στο γιουτουμπ για να αισθανεσαι καλυτερα και να ξεχνιεσαι.
Οσον αφορα το θεμα περι ψυχολογιας ολοι ειμαστε χαλια...Εγω για παραδειγμα δεν με αναγνωριζω ολη μερα εχω φουλ νευρα και νοιωθω σαν τρελος...Η συμβουλη μου πανω σε αυτο το κομματι ειναι βρες ενα τραγουδι που σε χαλαρωνει και οταν νοιωθεις ασχημα ακουτο χαλαρωσε και αφεσου και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
όσες συμβουλές και να σου δώσουμε εμείς, μόνο εσύ την ξέρεις τη λύση γιατί εσύ γνωρίζεις τις δυνατότητες και τα όριά σου. είναι απλό όμως: έχεις κενά αλλά εξακολουθείς να θέλεις να δώσεις πανελλαδικές? διάβασε όσο περισσότερο μπορείς. το πόσα διαλείμματα θα κάνεις ή πόσες ώρες θα αφιερώνεις στο διάβασμα εσύ το ξέρεις. καλύτερα όμως να κλείσεις ischool, facebook, instagram ή ό,τι άλλο σου αποσπά την προσοχή και να αρχίσεις να στρώνεσαι στο διάβασμα σιγά σιγά. στο τέλος θα ανταμειφθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια εχω μπερδευτει με την Ιστορια .Στις πανελληνιες γραφουμε 2 πηγες η 1; και ποσους βαθμους πιανουν συνολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top