Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Τι έβαλαν αρχαία ΟΕΦΕ; Ξέρει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Για να αλλαξουμε και λιγο θεματακι,πως ειστε οσοι δινετε ψυχολογικα?εγω εχω αρχισει να κουραζομαι αν και τωρα ειναι που πρεπει να τα δωσουμε ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Για να αλλαξουμε και λιγο θεματακι,πως ειστε οσοι δινετε ψυχολογικα?εγω εχω αρχισει να κουραζομαι αν και τωρα ειναι που πρεπει να τα δωσουμε ολα
Με καταβάλλει το άγχος.Δυστυχώς το ίδιο λάθος έκανα και περσι,and it was horrible.
Όσοι έχετε άγχος διώξτε το.Δεν ειναι σύμμαχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

idoctorwho

Νεοφερμένος

Ο idoctorwho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Με καταβάλλει το άγχος.Δυστυχώς το ίδιο λάθος έκανα και περσι,and it was horrible.
Όσοι έχετε άγχος διώξτε το.Δεν ειναι σύμμαχος.

Εγω παλι ευχομαι να ειχα αγχος....δν μπορω να βαλω τον κωλο μ κατω να διαβασω...ειμαι εντελως απαθης!τι σκατα????:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγω παλι ευχομαι να ειχα αγχος....δν μπορω να βαλω τον κωλο μ κατω να διαβασω...ειμαι εντελως απαθης!τι σκατα????:whistle:

Aν εισαι απαθης επειδη νιωθεις διαβασμενος και ετοιμος να γραψεις και εχεις βαρεθει τις επαναληψεις,δεν πειραζει. Και εγω ετσι ημουν,ανυπομονουσα να παω να γραψω για να τελειωσει εκεινη η κουραστικη χρονια επιτελους :hehe: Προσωπικα,στο πρωτο μαθημα στην εκθεση ημουν μεσα στη τρελη χαρα και ενιωθα σαν να εδινα ενδοσχολικες :confused: Αν εισαι απαθης και εχεις κενα στην υλη και νιωθεις οτι θα εισαι λιγο τουριστας,εκει υπαρχει προβλημα. Το δημιουργικο αγχος ειναι καλο,δεν πρεπει να μας καταβαλει ομως. Τι παραπανω να κανετε τωρα,ο,τι εγινε εγινε. Μονο επαναληψεις τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Για να αλλαξουμε και λιγο θεματακι,πως ειστε οσοι δινετε ψυχολογικα?εγω εχω αρχισει να κουραζομαι αν και τωρα ειναι που πρεπει να τα δωσουμε ολα

Κανε ότι κανείς διάβασμα και τα λοιπά και να ξεκουράζεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1998μαρία

Νεοφερμένος

Η 1998μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τι έβαλαν αρχαία ΟΕΦΕ; Ξέρει κάποιος;
Μια φίλη μου μου είπε πως έπεσε η 20η ενότητα από πολιτικά, μόνο αυτό ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Aν εισαι απαθης επειδη νιωθεις διαβασμενος και ετοιμος να γραψεις και εχεις βαρεθει τις επαναληψεις,δεν πειραζει. Και εγω ετσι ημουν,ανυπομονουσα να παω να γραψω για να τελειωσει εκεινη η κουραστικη χρονια επιτελους :hehe: Προσωπικα,στο πρωτο μαθημα στην εκθεση ημουν μεσα στη τρελη χαρα και ενιωθα σαν να εδινα ενδοσχολικες :confused: Αν εισαι απαθης και εχεις κενα στην υλη και νιωθεις οτι θα εισαι λιγο τουριστας,εκει υπαρχει προβλημα. Το δημιουργικο αγχος ειναι καλο,δεν πρεπει να μας καταβαλει ομως. Τι παραπανω να κανετε τωρα,ο,τι εγινε εγινε. Μονο επαναληψεις τωρα.

Με εκανες να νιωσω πραγματικα καλυτερα! Διοτι εχω κανει τοσες επαναληψεις τα εχω κανει τοσες φορες που ναι μερικες φορες με πιανει μια αρνηση γιατι θελω επιτελους να παω να τα γραψω και επειδη ετσι οπως τα βλεπω λεω ναι ρε γ@μω το τα ξερω!Αν και δεν νιωθω ετοιμη τελειως σε ολα τα μαθηματα π.χ ιστορια θελω πραγματικα να παω επιτελους να δωσω! Ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα!!

Ναι η 20 επεσε ;) υπαρχει μεγαλη περιπτωση να πεσει στο τελος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αυτό φροντίζω όσο μπορώ

Άγχος ακόμα όχι τραγικό σε νορμαλ επίπεδα. Απλά εγώ πέρυσι είχα τρελό άγχος από την αρχή και ξέρω από 1ο χέρι ότι είναι ότι χειρότερο.Θέλω να δώσουμε και να τελειωνουμε, ειδικά για όσους δίνουν 2η φορά είναι ακόμα πιο ψυχοφθορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Αυτό φροντίζω όσο μπορώ

Άγχος ακόμα όχι τραγικό σε νορμαλ επίπεδα. Απλά εγώ πέρυσι είχα τρελό άγχος από την αρχή και ξέρω από 1ο χέρι ότι είναι ότι χειρότερο.Θέλω να δώσουμε και να τελειωνουμε, ειδικά για όσους δίνουν 2η φορά είναι ακόμα πιο ψυχοφθορο

To ζω καθημερινά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μια φίλη μου μου είπε πως έπεσε η 20η ενότητα από πολιτικά, μόνο αυτό ξέρω.

Ναι η 20 επεσε ;) υπαρχει μεγαλη περιπτωση να πεσει στο τελος;

Ευχαριστώ πολύ! Η ΟΕΦΕ συνήθως «καίει» την ενότητα που βάζει στο μάθημα των Αρχαίων. Δεν είναι απόλυτο αυτό, αλλά σίγουρα μειώνονται κατά πολύ οι πιθανότητες να πέσει. Γνωρίζετε αν έπεσε όλο το κείμενο ή απόσπασμα αυτού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Με καταβάλλει το άγχος.Δυστυχώς το ίδιο λάθος έκανα και περσι,and it was horrible.
Όσοι έχετε άγχος διώξτε το.Δεν ειναι σύμμαχος.

Δυστυχώς, το άγχος δεν είναι διακόπτης on/off και μερικούς μας κυνηγάει αυτή η καταραμένη λεξούλα και χρόνια μετά την αποφοίτηση :/:
Αράξτε σε έναν καναπέ το βράδυ και αδειάστε το κεφάλι σας. ΜΗΝ σκέφτεστε τις πανελλήνιες για λίγο. Σκεφτείτε το μετά. Πόσο ωραίο θα είναι το μετά με τους 3 μήνες ανηλεούς ξυσίματος! :clapup:
Επίσης το άγχος σε λογικά επίπεδα είναι κινητήριος παράγοντας. Είναι πρώτον απόλυτα φυσικό τώρα στην τελική ευθεία να είστε τίγκα στο στρες, αλλά από την άλλη σας δίνει και μια μικρή έξτρα ώθηση.

Εύχομαι επιτυχία σε όλους και να πετύχετε τους στόχους σας! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Από ερμηνευτικές ξέρετε τι έπεσε στα Αρχαία/ΟΕΦΕ; Ή αν γενικά μπορώ κάπου να δω και τα υπόλοιπα θέματα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Για την α' φάση εδώ: https://panelladikes.gr/%CE%B8%CE%AD%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%BF%CE%B5%CF%86%CE%B5-%CE%B5%CE%BA%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82 για τα υπόλοιπα μόνο αν διαρρεύσει κάτι. Αλλά όπως και να έχει, θα συμβούλευα να μην κοιτάτε καθόλου τα θέματα του ΟΕΦΕ γενικώς. Δεν έχει καμία σημασία τι έπεσε (σε περίπτωση που κάνετε συγκρίσεις για τις πανελλαδικές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Αοθ/Αεππ ξέρετε τι έπεσε ΟΕΦΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι οι βάσεις θα πέσουν αρκετά με τα 4 μαθήματα; Διάβαζα για παράδειγμα σε μία ιστοσελίδα ότι η βάση στην νομική της ΑΘηνας θα είναι στο 17.500 και της Κομοτηνης στο 16.200. Εγώ ρωτώ γτ αγχωθηκα, αφού για να πέσουν τόσο πολυ οι βασεις, σημαίνει ότι θα βάλουν θέματα παλουκια που ούτε οι καλά διαβασμενοι δεν θα μπορούν να ανταποκριθούν. Ή εκτίμηση αυτη των βάσεων είναι στην παρακάτω ιστοσελίδα:
https://www.ipaideia.gr/megales-anatropes-anamenontai-stis-vaseis-2016.htm
https://content-mcdn.imerisia.gr/filesystem/images/20160219/low/assets_LARGE_t_942_44415333.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι οι βάσεις θα πέσουν αρκετά με τα 4 μαθήματα; Διάβαζα για παράδειγμα σε μία ιστοσελίδα ότι η βάση στην νομική της ΑΘηνας θα είναι στο 17.500 και της Κομοτηνης στο 16.200. Εγώ ρωτώ γτ αγχωθηκα, αφού για να πέσουν τόσο πολυ οι βασεις, σημαίνει ότι θα βάλουν θέματα παλουκια που ούτε οι καλά διαβασμενοι δεν θα μπορούν να ανταποκριθούν. Ή εκτίμηση αυτη των βάσεων είναι στην παρακάτω ιστοσελίδα:
https://www.ipaideia.gr/megales-anatropes-anamenontai-stis-vaseis-2016.htm
https://content-mcdn.imerisia.gr/filesystem/images/20160219/low/assets_LARGE_t_942_44415333.JPG

Παιδιά μην πιστευτέ στις προβλέψεις που κανει ο κάθε άκυρος , ή τουλάχιστον μη στηρίζεστε σε αυτές , ειναι λογικό να μπουν δύσκολα θέματα γιατι η ύλη ειναι πιο λίγη και τα μαθηματα μόλις 4 , εγω τουλάχιστον θα φρόντιζα να βάλω δύσκολα . Τωρα αποτι βλέπεις και εδώ στο φόρουμ τα παιδιά εχουν βαρεθεί να κανουν επαναλήψεις οπως λένε οποτε και δύσκολα να μπουν πιστεύω οτι δεν θα εχει κανεις πρόβλημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αντε παλι δυσκολα θεματα..ρε σεις στην θεωρητικη τι δυσκολο να βαλει?? για το θεο δηλαδη ρε..ιδια με τις αλλες χρονιες θα ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ρε παιδιά το'χουμε πει τόσες φορές.Ακόμα δεν είδαμε τα θέματα και είναι δυνατόν να βγήκε πόρισμα; Μη πιστεύετε τι λέει ο κάθε άκυρος.
Γράψτε και το βλέπετε μετά αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Έγραψε κανένας θετικάριος χημεία οεφε;
Πάντως εμένα τα θέματα μου φάνηκαν πολύ εύκολα! (και χημεία και έκθεση, φυσική δεν είδα ακόμη)
Μακάρι να είναι έτσι και στις πανελλήνιες, να γράψουμε, να περάσουμε, να ησυχάσουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top